Hornet Fun Club

ekipa na netu nalazim svakakve informacije koji je originalni omjer zavrsnog prenosa.. 15/43?

*zanimljivo ista stranica za drugi lanac, isto 118, napise da je original 16/43.. ko tu koga jebe
 
giantMC said:
ekipa na netu nalazim svakakve informacije koji je originalni omjer zavrsnog prenosa.. 15/43?

*zanimljivo ista stranica za drugi lanac, isto 118, napise da je original 16/43.. ko tu koga jebe
Imaš li manual?Tamo ti piše a ako nemaš ukucaj pretragu po modelu u Louisa ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
ma u manualu sam gledo u sve procedure i slike i sve, nigdje ne pise.. nisam gledo 'general specification' tablicu detaljno nego na preskokce di pise final reduction  :mrgreen: ispod tog su omjeri brzina, reko puno brojeva, ionak niko ne drka po getribi odjebi idemo dalje  :LOL:
 
damir_zgb said:
kad sam maknuo katalizator double gun nije top onda za to
uzasno preglasno i jako urla jer prakticki kako je mivv samo cijev to je kao da nemam aupuh
danas namontiran arrow i odusevljen sam
cuje se kako se i treba cuti
drugi tjedan na slaganje powercommandera, mape i to je to onda
b2e4261a4167417efca7612e9ad0513b.jpg


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Damire, odakle ti stol i kako si zadovoljan s njime? Koliko je stabilan?

:misli:
 
Nije moj..


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
inace kak bi cadjo reko.. ima takvih stolova kupit u Louis-u.. od 500 ojra na vise (mozda sad vise ni nema tak niskih cijena), al ako nek odoma ima garazu bila bi steta ne imat grabu i stol
 
Cadjo lepi stroj nema kaj :)

Ja stavio punit akumulator, u utorak vozim motor na servis i kaj se mene tice sezona moze da pocne :)

Edit:
Gdje ima za kupit preklopni nosac tablica (kod nas)? Te koji se isplati uzet?
 
popricao s majstorom u vezi tih rucica i ne vidi razlog zasto bi blokirao kotac ili k tome slicno ako su dobro podesene,pravilno zamjenjene...

ludi ameri pitaj boga kaj su radili

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Ja sam ih koristio do sada na 3 motora, cak na jednom sam uhvatio neke od 13 eura, na amazonu, meni bile odlicne,nikakav problem, cijeli sistem ostaje orginalni, samo mjenjas rucicu koja potisce gumicu, ne vidim problem...

Poslano sa mog VKY-L09 koristeći Tapatalk

 
elBandito12 said:
Ja sam ih koristio do sada na 3 motora, cak na jednom sam uhvatio neke od 13 eura, na amazonu, meni bile odlicne,nikakav problem, cijeli sistem ostaje orginalni, samo mjenjas rucicu koja potisce gumicu, ne vidim problem...

Poslano sa mog VKY-L09 koristeći Tapatalk
   
Problem se pojavi kad ručica nema ni milimetar slobodnog hoda prije nego dotakne klipič od pumpe.Ako nema slobodnog hoda kočnica se u vožnji sam  "pumpa" i počne kočit.Možeš ispustit  ulje na  "klištima " al se nakon vrlo malo vremena opet ponovi.Potrebno je izbrusit ručku da bi se dobilo potrebno,taj mali zazor.Radio prije par dana na Kawi 600,oldtimeru.
 
Ne znam, nisam imao problema takvih, tu mi kao problem izgleda klip od cilindra, a ne rucica, koliko znam i orginalne su naslonjen...

Poslano sa mog VKY-L09 koristeći Tapatalk

 
Samo da se pohvalim sa mini mozgom. Nema više šaltanja u 6. da bih znao koliko šaltati dolje      :laugh: :laugh:
 

Attachments

  • viber_slika_2020-03-13_08-00-00.jpg
    viber_slika_2020-03-13_08-00-00.jpg
    204.9 KB · Views: 99
barba said:
   
Problem se pojavi kad ručica nema ni milimetar slobodnog hoda prije nego dotakne klipič od pumpe.Ako nema slobodnog hoda kočnica se u vožnji sam  "pumpa" i počne kočit.Možeš ispustit  ulje na  "klištima " al se nakon vrlo malo vremena opet ponovi.Potrebno je izbrusit ručku da bi se dobilo potrebno,taj mali zazor.Radio prije par dana na Kawi 600,oldtimeru.
upravo to. (y)

ak se nevaram bio je neki clan foruma,nesto pisao o tome,kak je nesto prepravio pa je bilo okej,al se nesjecam detalja.

Darkisha said:
Samo da se pohvalim sa mini mozgom. Nema više šaltanja u 6. da bih znao koliko šaltati dolje      :laugh: :laugh:
a kak se ugradi taj indikator brzina,jel je neka komplikacija ili je jednostavno?
 
Ivanos46 said:
upravo to. (y)

ak se nevaram bio je neki clan foruma,nesto pisao o tome,kak je nesto prepravio pa je bilo okej,al se nesjecam detalja.
a kak se ugradi taj indikator brzina,jel je neka komplikacija ili je jednostavno?

Samo ga spojiš na konektor za dijagnostiku i provučeš kabel. Čak na ovom  od Healtech-a ima komad spužvastog ljepila pa ga samo zaljepiš. Programiranje je jednostavno i radi bez greške...
 
Darkisha said:
Samo ga spojiš na konektor za dijagnostiku i provučeš kabel. Čak na ovom  od Healtech-a ima komad spužvastog ljepila pa ga samo zaljepiš. Programiranje je jednostavno i radi bez greške...
Novaca?

Poslano sa mog VKY-L09 koristeći Tapatalk

 
evo konacno sve gotovo s motorom,sada dosao doma.

prvo da kazem da sam odusevljen,nije to nikakva psiha vec se stvarno osjeti da motor bolje prima gas i poteze na svim okretajima
jako fino i ugladeno radi
zvuk je odlican,mocan pogotovo na visim okretajima
izmjereno 83.3 kw
sada sam miran,napravio sam si sto sam htio
sve je savrseno,neka tako i ostane
radeno;
lanac i lancanici regina
Motul ulje
k&n filter ulja
k&n filter zraka
Kociona tekucina ATE
Motul antifriz
nove prednje zadnje kocnice TRW
reparirane prednje vilice
original lezaji prednjeg i zadnjeg kotaca
NKG svjecice
Led dugo i kratko svjetlo
Led pozicije i osvjetljenje tablice
Maknut katalizator
Arrow top
Powercommander
nova mapa...
sad jos gume ovaj tjedan dolaze i to je to

a9a8cfa01073e5397c903635896c67af.jpg
05502c02dfe0fe0dd17820f47698046d.jpg
49a542f4c45cb82632d94b5f236d2a0c.jpg


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
1424e4d452e7cbfe6b323c667651a03b.jpg
 
damir_zgb said:
evo konacno sve gotovo s motorom,sada dosao doma.

prvo da kazem da sam odusevljen,nije to nikakva psiha vec se stvarno osjeti da motor bolje prima gas i poteze na svim okretajima
jako fino i ugladeno radi
zvuk je odlican,mocan pogotovo na visim okretajima
izmjereno 83.3 kw
sada sam miran,napravio sam si sto sam htio
sve je savrseno,neka tako i ostane
radeno;
lanac i lancanici regina
Motul ulje
k&n filter ulja
k&n filter zraka
Kociona tekucina ATE
Motul antifriz
nove prednje zadnje kocnice TRW
reparirane prednje vilice
original lezaji prednjeg i zadnjeg kotaca
NKG svjecice
Led dugo i kratko svjetlo
Led pozicije i osvjetljenje tablice
Maknut katalizator
Arrow top
Powercommander
nova mapa...
sad jos gume ovaj tjedan dolaze i to je to

a9a8cfa01073e5397c903635896c67af.jpg
05502c02dfe0fe0dd17820f47698046d.jpg
49a542f4c45cb82632d94b5f236d2a0c.jpg


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
1424e4d452e7cbfe6b323c667651a03b.jpg
Ludilo :) Lipo se izvuklo konja iz njega.
Koliko su te koštali ležajevi u kolima?

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
hm..oko 700-800 kn [emoji848]


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk