GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Nexie said:
S20 je druga prica, s21 je trajnija i bolja guma.
Imas dosta testova i usporedbi po netu.
S21 vs s22 nije tolika razlika osim sto se s22 bolje vozi ali brzi nisi sa njom.



Ma meni dok god mogu nabavit metzeler rennsport necu nista drugo stavljat .  :mrgreen: iako izdrzi lagane vožnje oko 3500 km
Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
 
Sredju said:
sporri, kad ti je dosadno i isao bi nekom na quratz, idi onom ko te napravio, ja peder nisam


Skuzio sam zasto nisi peder  :mrgreen:


Zato sto nisi homoseksualac.



Ti si zapravo metroseksualac.



To oni sto vole crnce sa visuljcima od metra  :grin:
 
https://www.roadrunner.travel/blog/2016/06/06/product-review-on-roadoff-road-continental-tkc-70/

Ove tkc70 dosta hvale na netu. Malo su skuplje jel ih ima tko na motoru?
 
ja sam mojoj namontirao mitas e09 nazad i mitas e10 naprijed, e09 prednji kotac mi nikako nije ulijevao povjerenja na voznjama asfaltom, mislim, nisam imao e09 namontiranu, vec cisto opticki mi je to premalo nalijegajuce povrsine.

Nisam se nesto puno sa njima navozao asfaltom, 50ak po suhom i u bosni, vise smo vozili makadam, meni se na makadamu cine odlicne za ono sto ja vozim.

 

Attachments

  • 20200413_100935.jpg
    20200413_100935.jpg
    979.5 KB · Views: 108
  • 20200403_164527.jpg
    20200403_164527.jpg
    828.7 KB · Views: 104
poštar said:
Nikad nije bilo do guma (y)
Rđavu kurcu dlake smetaju :wink:

A zato si rekao da te m7rr skoro dvaput izula.

I zato si, dok si vozija motor uvik trazija hypersport gume  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odsad si mi hrdja u imeniku  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Nero said:
A zato si rekao da te m7rr skoro dvaput izula.

I zato si, dok si vozija motor uvik trazija hypersport gume  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odsad si mi hrdja u imeniku  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zato što sam bio budala :LOL: a sad sam malo manja :LOL:
 
Ima.
Meni su ovo prve enduro gume u zivotu i zamisli, moze s njima kocit na makadamu.
Malo, ali velika razlika od supermoto kotaca i mitas sportforce na njima.


 
koliko pritisak treba da bude za Pirelli diablo rosso corsa 2 (120/70r17 ; 180/60r17)
 
koki_3 said:
Dali ima tko iskustva sa Michelin Road 5 a da voli potegnuti do ruba? Znaci zanima me kako se ponaša u velikim nagibima... Do sada nisam koristio Touring gume.Dosta koristim autocestu i uvijek ode sredina a opet volim i malo potegnuti kad su dobri zavoji.
Trenutno imam serijske bridgestone s20

Prednja do ruba bez problema, čak i po ovom prašnjavom asfaltu. Doduše nisam previše gasa davao iz zavoja, još fali iskustva :jesus:

Nikad nisam vozio sport gume, samo sport touring. Kolko sam uspio pročitat po internetima, većini ni ne trebaju sport gume jer ih neznaju iskoristit kak spada.  Tak da ako nisi rejseRR mislim da nemožeš fulat sa ST gumama.
 

Attachments

  • IMG_20200503_144227.jpg
    IMG_20200503_144227.jpg
    470.2 KB · Views: 151