Kawasaki Z1000SX

kitomir said:
Pozdrav,sjećam se po postovima vozio si fazera 6  :wink: ja ću možda na jesen prodavati svoga z 1000 sx :misli: moram se malo guštati...jesi probao voziti...
Pozdrav kolega. Da, vozija san fz6. Bija san u toj temi dosta aktivan. A evo gledam europske oglasnike stalno. Pa cu uzet nesto. Jedino malo ova corona kvari stvar. Necu kuci jos bar misec, dva kako stvari stoje.
Glupo pitanje. Koje boje je tvoja kawa?🤣
Odma eliminiram zelenu,crno zelenu. Neznan. Nikako mi ne lezi. Na bilo kojem kawasakiju. Mada im je to zastitni znak.
 
Zanimljiva desetka
 

Attachments

  • IMG_20200428_122753.jpg
    IMG_20200428_122753.jpg
    1.7 MB · Views: 136
  • IMG_20200428_122744.jpg
    IMG_20200428_122744.jpg
    1.8 MB · Views: 120
  • IMG_20200428_122736.jpg
    IMG_20200428_122736.jpg
    1.9 MB · Views: 118
  • IMG_20200428_122724.jpg
    IMG_20200428_122724.jpg
    1.8 MB · Views: 142
Uf lipi bas.....koliko bolje izgleda sa ova dva auspuha nego nova Ninja, iako mi ovom livom auspusi lipse izgledaju
Koliko je ugodan za suvozaca, mislim na nekim kracim putovanjima, mozda u usporedbi sa onim sta ste ranije vozili?
 
criiistian said:
dvije slike od jučer  :021:

zamijenite auspuhe (y)

cijena je tu negdje, ali

zelenku bi bolje pasali crni (srebreni su; previše boje u toj kombinaciji),
a crnom zbog srebrenih oplata naprijed bolje bi pasali srebreni i malo
da se naglase i izdvoje od crnila repa/guma

just a thought NHF (y)
 
e i  :mrgreen:


više mi se sviđa montaža na crnom, (y)
u poredbi sa zelenim, koji ima dio nosača koji ih spušta niže,
iako znam da je to praktičnije zbog nogu suvozačice ;)


BTW
ja imam broj čizmi 48, pa sam prije gledao te sitnice  :mrgreen:
jer sam na serijskim dohvaćao petom sa svojih-vozačkih fuzića  :)
 
na zelenom bolje stoji tablica, crni je previše "regularan", što se toga tiče  :mrgreen:


eto, neću više  :LOL: ;)
 
Criiistian evo gledam slike pile jeb.izgledaju još kad sam vidio ovaj puig vizir  :tongue: dolazi mi sljedeći tjedan za moju Kawu...Kako se čuju ovi Leo...  (y)
 
Ekipa evo nakon samo 10 dana od narudžbe do dostave na kućni prag došao vizir.Nakon orginalnog pa ovo je nebo i zemlja, zaštita odlična čak i na većim brzinama  :wink: vrijedi svaki euro i izgled odličan  (y)
 

Attachments

  • 20200502_180443.jpg
    20200502_180443.jpg
    301 KB · Views: 135
  • Like
Reactions: banditR
Ovako moja je zelena, crna je od kunjada, na slici se ne vidi ali moja ima sivo rame zato sam uzeo varianta titan.  Nagib na moji je original, na crnu ima kustom koljena od dekatalizatora do topove. Oba dvije nemaju katalizator. Sto se tiče udobnost za suvozača nemam pojma jer žena ne dolazi samnom na motoru. Prije sam imao yamahu xvs 1300 i sam imao samo jedan sic. Ja sam visok 1.85 cm i visina motora mi paše jedinu primijedbu je sic sto na relacije od preko 150 km zna biti pretvrd.
Zvuk je jeben, ja vozim bez dbkillere lokalno ali kada idem preko granice ih stavljam jer je preglasan.

 
Baš gledam slike jeli ti vizir isto piug racing ili... Vozio sam za probu 160km i pripremio se za bolove baš sam išao testirati ali za sada ok moram preko 500 do 1000 km pa ću biti pametniji.Ja sam vozio svašta zadnja dva honda xx i tracer 900.Kawa me ugodno iznenadila jer mi je bila malo kratka ali sad sa ovim vizirom dobio sam vizualno duži motor ja sam 178.Malo zamjesi zadnji kraj ali moram se malo upoznati i igrati sa ovjesom za sada nije loš bike  (y) Gledam spulje jer mogu od 2014 našao u Njemačkoj na 2013 mislim da sam te to već pitao samo topovi  :misli: ...
 
Ako ih mislis omologirati dobro se raspitaj jer od 2014 ne pase homologacija na 2013, neznam zasto ali ne pase. Kada sam kupovao za moj je bilo ovako. Skidas omologaciju od sluzbene stranice i pogledaj dali je tvoj tip motora (ne mislim na model )nego na šifru koju imaš u prometnoj.
Vizir nemam pojma kakav je model i kakav je bio original, prvi vlasnik je bio stavio ovaj i mogu reći da je lijep.
 
kitomir said:
Ekipa evo nakon samo 10 dana od narudžbe do dostave na kućni prag došao vizir.Nakon orginalnog pa ovo je nebo i zemlja, zaštita odlična čak i na većim brzinama  :wink: vrijedi svaki euro i izgled odličan  (y)

Drago mi je da si zadovoljan. Šiba li vjetar u kacigu ili preko?
 
U srednjem položaju vizira meni na 178 cm ide preko kacige i nakon onog šta sam gledao na testovima manje je opterećenje na ramenima to se osjeti i u vožnji.S obzirom i na izgled možda malo previsok ali jbg tak mora biti i dark smoke odlično izgleda na crnu Kawu. (y)
 
2criiistian

na drugoj fotki se lijepo vidi decat  (y)

čak i kad motori ništa ne bi dobili s tim, puno ljepše izgledaju
bez onog "bojlera" ispod  :mrgreen:

iako, netko se odluči prije za vađenje/rezanje,
u svjetlu novih restrikcija na STP :LOL:  (y)
 
Kako je suvozacu na tom vasem motoru,uzeo bi ga rado ali sam yamahu osmicu prodo jer je zeni bilo neudobno,ne tolko tbrdoca,nego nagib  sjedenja i samim tim svaka niza i kocenje lupala je po meni,los polozaj rucki za suvozaca...jel ko preradjivo sic?jel dobio kaj time?moji đirevi nisu ispod 500km u danu,dulja putovanja,od 5000na vise