KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Jeli bio tko zadnje vrijeme u Piccilo racing u Splitu? Ima li sta izlozenih Shoei kaciga?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
b93 said:
Uspio sam nesto rjesiti,prebacio valutu placanja u £.
Ispadne nekih 50 KN jeftinije,nego placanje u €,a placanje u $ 50 KN skuplje nego u €.  :misli: :LOL:

Na kraju me izasla 2610 kn, RPHA 11.

Nadam se da nekom u buducnosti, prebacivanje valute bude od koristi.  (y)
Ima od svakog modela po jedna
Pa koje si srice da je tvoj broj
Ako ne mozes narucit i dode za 5 radnih dana
Prije korone


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
črnomerec said:
Ova boja je bomba (y)



Naručena za crveno-bijelo-plava Horus (y) Ta i još par novih..Stižu za 15-ak dana..
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    255.5 KB · Views: 75
  • 2.jpg
    2.jpg
    244.3 KB · Views: 72
  • 2 (1).jpg
    2 (1).jpg
    239.3 KB · Views: 80
Ok (y) Prodala se je prva tura Horusa i Xtrace..Iznenadilo me je kako se ljudima svidio taj Xtrace ..Enduro đir..Nisam očekivao da će se taj đir kacige prodavati..Moja greška :wink:
 
Bob Rock said:
Ok (y) Prodala se je prva tura Horusa i Xtrace..Iznenadilo me je kako se ljudima svidio taj Xtrace ..Enduro đir..Nisam očekivao da će se taj đir kacige prodavati..Moja greška :wink:
Cek cek....
A sta san ja ono reka......
Btw to kupuju samo znalci.....
Da mi je znat ko ono ima prvu u gradu
Taj je jebeni strucnjak.Cunketa.....
Sigurno vozi neki europski motor


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
HJC RPHA70
3mj stara

Zamijenjeno novim (garancija)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jos jedan dokaz o hjc shitu [emoji38]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Voli se taj hjc raspadat,par stranica prije je slika di je meni ventilacija gornja odletila,mozda se nesmije prek dve glave,mozda to pise negdje malim slovima,rpha max evo govno,nebi vise uzeo hjc da mi daju bilo koji top model na 80% popusta!!!
 
Povremeno da se malo maknem od posla prosurfam i uvijek naletim na neke akcije i tako sam uzeo sada dvije nove kacige.
Jedna enduro (IXS 207 2.0) i jedna kao sport Vemar Hurricane Claw.

Ova IXS mi je super za lokalno i laganini, nemam nikakvih negativnih komentara osim šta mi izgleda da se ne može zatvoriti gornja ventilacija (iznad vizira) pa vjerovatno nije za hladnije vrijeme.

Vemar mi ima super završnu obradu, kvalitetni materijali, široko vidno polje, pinlock, Dring, podbradak i stoji mi odlično. Za sada ne vidim nikakvu razliku od duplo skupljih kaciga.




 
toecutter said:
Povremeno da se malo maknem od posla prosurfam i uvijek naletim na neke akcije i tako sam uzeo sada dvije nove kacige.
Jedna enduro (IXS 207 2.0) i jedna kao sport Vemar Hurricane Claw.

Ova IXS mi je super za lokalno i laganini, nemam nikakvih negativnih komentara osim šta mi izgleda da se ne može zatvoriti gornja ventilacija (iznad vizira) pa vjerovatno nije za hladnije vrijeme.

Vemar mi ima super završnu obradu, kvalitetni materijali, široko vidno polje, pinlock, Dring, podbradak i stoji mi odlično. Za sada ne vidim nikakvu razliku od duplo skupljih kaciga.








Mislis da nema razlike od duplo skupljih kaciga ?
 
Mislim da.
Barem u usporedbi sa onima sta sam imao i probao.
 
toecutter said:
Mislim da.
Barem u usporedbi sa onima sta sam imao i probao.
Ovo je dosta kontroverzna tema

Jaca i od micro kopca ne valja nista DDring je zakon ali po liti nosin jeticu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slažem se da je tema delikatna, ista stvar kao i debate oko guma. To su teme gdje ipak treba priznati objektivnost i priznati da svi mi imamo različita očekivanja i gledišta. Nađu se i oni koji isto razmišljalju.

Ja mogu reći samo da između npr. ove Vemar Hurricane i Shark Spartan nema (po onome što sam ja osobno probao i vidjeo) neke velike razlike meni osobno. Jedino što je Shark bila po vanjskim dimenzijama manjeg obima.
Netko drugi će možda primjetiti nešto šta ja nisam.

Još moram probati onu Schubert RS2 da vidi da li vrijedi tih para..druge godine. Shoei me uvjerio da ne vrijedi (opet kažem to je moj osobni dojam, ne mora nužno biti da je to i točno). (y)
 
toecutter said:
Mislim da.
Barem u usporedbi sa onima sta sam imao i probao.




Ma nemoze se generalizirati .... s onim kacigama sto sam imao ( imam ) razlika je vidljiva ....evo shark race r pro....
 
toecutter said:
Vemar mi ima super završnu obradu, kvalitetni materijali, široko vidno polje, pinlock, Dring, podbradak i stoji mi odlično. Za sada ne vidim nikakvu razliku od duplo skupljih kaciga.

Da Bog da nikad ni vidio...