Novi forum 2020...

Tapatalk i dalje ne radi,oće biti šta od njega?
Neće;
Tapatalk je app koja se spaja direktno na bazu i ima pristup svemu, ne prikazuje oglase i ne ulazi u analitiku tako da podrška nije instalirana. S druge strane, osim što smo svi robovi navika, mislim da je imala smisla dok je bio stari forum ali sada kad je zapravo većim dijelom i dizajnirano za mobilnu upotrebu, za takva rješenja realno nema potrebe.
 
Ajde ajde, nije sve tako loše, taptalk je bio pregledniji ali tamo nema ovakvih prilika
Osobno, na pc verziji mi je sve ok osim što ne vidim svoje stare postove kad si uđem u profil, a na mobitelu treba malo ciljat da se dode na zadnje nepročitane postove, ali niš tragično
Screenshot_20200531-192706_Samsung Internet.jpg
 
a ne, pa ko će davat mišljenja o gumama, kuferima, mjenjačima, generalno o kvaliteti motora, kad izgubimo vrijednog člana jer nema tapatalk-a????

Iskreno da ti kažem i nemoj se ljutiti šta ću to reći ali iz tona tvoje poruke daje se iščitati svojevrsni cinizam??
 
Možda je .... ali Tapatalk mi je ipak "zakon".
Pogotovo kad mi u mobilnoj verziji izbaci reklame ovakvih dimenzija. Na prvu pomislim da sam otvorio pogrešan link 😏
 

Attachments

  • Screenshot_20200531-213159_Chrome.jpg
    Screenshot_20200531-213159_Chrome.jpg
    1.5 MB · Views: 92
  • Like
Reactions: Elias
Iskreno da ti kažem i nemoj se ljutiti šta ću to reći ali iz tona tvoje poruke daje se iščitati svojevrsni cinizam??
kad bajker bajkeru nešto kaže, tu nema ljutnje, tu postoji samo rišpekt, a ja sam zabrinut, majke mi.
ubrzo mi dolazi na red promjena guma a ne znam što da stavim, koji DOT gume je najbolji, koje gume, kako sa istim gumama i na stazu i na hahlić, 100 pitanja mi se vrti po glavi, a i razmišljam o kupovini novog tuono factory, 2021 model kad izađe, a ko će mi dat savjet ako nas napusti DCT seki.
 
Oće slika priko kompa, ali neće priko mob.
 

Attachments

  • IMG_20200429_192913 (1).jpg
    IMG_20200429_192913 (1).jpg
    1.9 MB · Views: 70