Novi forum 2020...

Čemu frka oko tapatalka?
Nije li isto imati početnu stranicu foruma u favoritima ili prečacima ili kagogod nazovi i to je to?
Stvarno mi nije jasno, ne pravim se pametan.
 
Čemu frka oko tapatalka?
Nije li isto imati početnu stranicu foruma u favoritima ili prečacima ili kagogod nazovi i to je to?
Stvarno mi nije jasno, ne pravim se pametan.

Jel ga koristis?
 
Najveća i najbolja prednost je stavljanje slika. Samo radi toga ga treba vratit ako nista drugo mada je i puno.pregledniji od ovog web izgleda
 
  • Like
Reactions: Elias
Najveća i najbolja prednost je stavljanje slika. Samo radi toga ga treba vratit ako nista drugo mada je i puno.pregledniji od ovog web izgleda
Za slike je bio top. Sad je ovo dosta dobro.
Ja se nisam mogao naviknuti na korištenje.
nikad nisam znao gdje sam.
U stvari nikad nisam probao čačkati po izborniku.
 
koje nauke oko tapatalk, 1 klik razlike da dođeš do nepročitanih postova, punih 1 klik
 
Najveća i najbolja prednost je stavljanje slika. Samo radi toga ga treba vratit ako nista drugo mada je i puno.pregledniji od ovog web izgleda
Ako sam dobro shvatio tebi je tapatalk bio odličan za stavljanje slika,nisam probao pa ne znam ali ne kužim koji je problem ovdje kod stavljanja slika?
 
:mrgreen:
 

Attachments

  • Screenshot_20200601-202732_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200601-202732_Samsung Internet.jpg
    80.2 KB · Views: 86
Ljudi moji ovo je samo forum.
Nakon 7 dana korištenja nitko se neće sjećati starog.
Meni se na poslu promjenio program organiziranja posla, naručivanja materijala, zatvaranja radova i financija.
A tu za dva tri klika ajme meni.

Mate briši sve što nije vezano uz novi forum da bude preglednije za unaprijeđenje.
 
Ako sam dobro shvatio tebi je tapatalk bio odličan za stavljanje slika,nisam probao pa ne znam ali ne kužim koji je problem ovdje kod stavljanja slika?
Pa slike na forum moraš stavljat preko nekih web servisa koji su sve manje besplatni, kopirat linkove, pa obrise slike nakon nekog vremena jer nisi nesto.platio,
Na tt je to doslovno kao da stavljas slike na fb

A i ostatak je pregledniji , nema hrpe opcija kao ovdje koje ionako 90 posto ljudi vjerojatno ne koristi.
 
  • Like
Reactions: Elias
skuteri skriveni, hvala muunu i upravi.. (y)

a ti piljun ako nisi skužio da danima hvalimo forum jer se sad mogu slike direktno učitavati bez servisa, uz početničke poteškoće, onda ne znam di gledaš..
 
stvarno ste već i sotoni dopizdili s tim tapatapom
hvala za skutere
sada bi još bilo dobro da se složi da podforum bude automatski markiran kao pročitan dok se uđe u njega kao na starom forumu, bez da se otvara bilo koja nepročitana tema
 
muun nemoj sad pretjerivat..
e ja prvo mislio da sjediš na kosilici, a tek sad kad su povećali avatar vidim da su motorne sanjke
 
  • Haha
Reactions: Ceki
Pa slike na forum moraš stavljat preko nekih web servisa koji su sve manje besplatni, kopirat linkove, pa obrise slike nakon nekog vremena jer nisi nesto.platio,
Na tt je to doslovno kao da stavljas slike na fb

A i ostatak je pregledniji , nema hrpe opcija kao ovdje koje ionako 90 posto ljudi vjerojatno ne koristi.
Pa u tome i je stvar,kao što je i go-go napisao,slike mogu stavljati direkt iz mobitela bez web servisa i mislim što se slika tiće da je to sad odlično riješeno
 
stvarno ste već i sotoni dopizdili s tim tapatapom
hvala za skutere
sada bi još bilo dobro da se složi da podforum bude automatski markiran kao pročitan dok se uđe u njega kao na starom forumu, bez da se otvara bilo koja nepročitana tema
Ja riješim sa ovom opcijom.
52475695-2F97-4C6D-885B-36E659AD1EE1.jpeg