Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Semafori su problem da, ne milkim ga po gradu ali neka malo veca guzva gdje ga ne mogu razvuc, semafor jedan, drugi i temp ide preko 100, sve tekucine su "na broju" :D
Ps. mozda je do auspuha, treba neki otvoreni :D Jel ima tko sta za ponudit za s2?
 
Već sam nekome u oglasniku pisao.
Iskočio mi je jučer na fb oglas za Lea i Two brothers za fz6.
Potraži si po Oglas grupama ili marketplace-u. ;)

Lea uzeo frend iz slavonije, jutros me bas zvao, a two brothers too good to be true, nemaju holomogaciju, a i kontam da su fake.
 
Imaš u Sloveniji novog Lea za 500 eura. Svojevremeno se mogao i kod nas nabaviti u Kreši za oko 3tkn.
Pitaj Bob rocka za Mivv, on ti je uvoznik.
Ili vrebaj po oglasnicima svaki dan, tako sam ja kupio Akrapa
 
Imaš u Sloveniji novog Lea za 500 eura. Svojevremeno se mogao i kod nas nabaviti u Kreši za oko 3tkn.
Pitaj Bob rocka za Mivv, on ti je uvoznik.
Ili vrebaj po oglasnicima svaki dan, tako sam ja kupio Akrapa

Nebi novog, mislim ga mjenjat kroz koju godinu pa ono..
Jako su rijetki na njuškalu, objavio sam ovdje temu na prodaji pa se možda netko javi
 
Da zeznuto je sto je dupli auspuh i fakat se ne isplati
Lea uzeo frend iz slavonije, jutros me bas zvao, a two brothers too good to be true, nemaju holomogaciju, a i kontam da su fake.


Nisam ih vidio ali svakako Two Brothers su americka firma i jbg nemaju homologaciju svakako, sjebana je sestica jer su dupli auspusi pa cijena je prilicno paprena jbg...
 
Da zeznuto je sto je dupli auspuh i fakat se ne isplati



Nisam ih vidio ali svakako Two Brothers su americka firma i jbg nemaju homologaciju svakako, sjebana je sestica jer su dupli auspusi pa cijena je prilicno paprena jbg...
Znam da su amerikanci ali nisam znao da nemaju homologaciju inace.
Trazi 1500 za njih, stanje je upitno jer preko slika izgledaju loše, ili su fake. Nešto je haha
 
Ja sam htio uzet WIngse mislim da im je MIVV vlasnik, kod nas su 4K. Kreso vise nema LV za FZ-a, a ovo za sloveniju nisam znao. Uvijek bi rade novo i sa homologacijom svakako.
 
trebal si prije tražiti,frknul sam wingse ovu zimu,u Split.
 
Jebiga dojde svako malo nesto na njuskalo, a za ovaj LV mislim da sam zvao da je receno da nema...
 
otvori Ebay upiši 8283E i naruči, zašto uopće išta tražiš u Hr :mrgreen:

Evo i UK dealer 441 funta, ja sam naručio sebi za zeca preko njihovog ebay shopa stiglo u 3-4 dana u Hr, i uredno atestirao...

Nego da Vas pitam, zna li ko di nabavit ventilator za S2, prijatelj traži, novi je preskup a od ovih par splitskih švercera niko nema polovni, jel im to neka standardna boljka ili?
 
Nego da Vas pitam, zna li ko di nabavit ventilator za S2, prijatelj traži, novi je preskup a od ovih par splitskih švercera niko nema polovni, jel im to neka standardna boljka ili?

boljka je ta da uleti kamenčić između hladnjaka i ventilatora te izgori motor jer se ne može vrtiti,a sami osigurač izgori tek kad je i motor izgorio:mad:

rješenje je to da se ugradi komad mrežice u donjem dijelu ventilatora (nešto kao polu mjesec)

od kad sam tu mrežicu ugradio nikad više problema.

novi vent je preko 3000kn kao što već i znaš, ali sam bio našao preko ebay-a za 300 ili 400kn ,više se ne sjećam
 
Nego da Vas pitam, zna li ko di nabavit ventilator za S2, prijatelj traži, novi je preskup a od ovih par splitskih švercera niko nema polovni, jel im to neka standardna boljka ili?
Možda RB moto ili neki od dilera koji slažu motore za buduće sretne vlasnike :mrgreen:
 

Jel ovo cudo ima homologaciju? I jel se placa porez, carina ili nesto na taj iznos? Nisam nikad narucivao nesto skuplje od 300kn sa ebaya, pa me zanima jel ovo moze proci s tom cijenom, uopce nije skupo a zvuk je brutalan.