Svi putevi vode u Karlobag

Koja je najbolja ruta do dole iz smjera Zagreba (i nazad nekim drugim putem)? Obicno idemo u drugom smjeru ali kako nas Austrijanci jos ne zele... :mrgreen:
 
Koja je najbolja ruta do dole iz smjera Zagreba (i nazad nekim drugim putem)? Obicno idemo u drugom smjeru ali kako nas Austrijanci jos ne zele... :mrgreen:
Do Karlovca naravno autocestom ... a dalje je stvar izbora ovisno o željenom tempu vožnje (i ponešto ovisno o udobnosti ovjesa).
Ja osobno volim otići Karlovac-Slunj-Korenica-Ljubovo-Gospić-Karlobag-Zaton Obrovački-Gračac-Udbina-Korenica i dalje istim putem prema sjeveru.
Alternativa prema dolje je preko Duga Rese na Senj (ta cesta je malo lošija ali rijetko se tuda vozim pa mi s vremena na vrijeme opet bude zanimljivo) a povratak opet kao i prva varijanta ili ako želiš izbjeći ravnice između Gračaca i Udbine onda u Gračacu skrenut prema Gospiću pa opet Ljubovo-Korenica i dalje prema sjeveru...

EDIT: Znači ovo bi bio dobar kružni đir, a da nigdje ne ideš dva puta istom cestom. https://goo.gl/maps/5sUbRkUPaF8GUXfy7
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Durr
[QUOTE = "izibajker, post: 4987940, član: 38438"]
Bit če danas gužva još veča...
Pozz iz Zlovenije
[/CITAT]
Evo me opet, imam i ja Zlovenske krvi, nista strasnog nema u tom Z
 

Attachments

  • IMG_20200613_180936.jpg
    IMG_20200613_180936.jpg
    109.8 KB · Views: 92
  • Like
Reactions: izibajker
Sutra bi mogla bit još veča gužva . Dolazi nas nekoliko iz Ši.
 
Kakve su ono fore od.policije u Zadru, presretač mjeri brzinu a civilni motor vata prekrsitelje, lipo bome.
Jos godinu dvi i sve motore u prešu jer za nista drugo neće vrijedit
 
  • Wow
Reactions: Nero
A ko' tebe više može prepoznat ... pariš sve mlađi i mlađi.
(ili meni trebaju neki oćali) :eek:

Dakle ... jedna od danas prije nego se Barba uparkirao ravno na ulaz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
View attachment 720781
Ma pripozna san tvoj motor pa da malo razbijen crvenu sa žutom u sredini. A da san parkira kako nije u redu u pravu si.