Novi forum 2020...

ja na mobu nikako ubost onu ikonicu za smajliće, a nisu mi prsti ko ćevapi..
 
skuteri mi se i dalje sporadično pojavljuju k'o da su se urotili protiv mene o_O

Trenutno ih skriva samo po cookieju, pa kad sakriješ spremi samo kod tebe. Ako se očisti cookie, onda se vrate. U nekom sljedećem updateu složimo to bolje.
 
  • Like
Reactions: lunjo
Prebacio na bijelu temu i jezik na Hrvatski.


Zivcira sta kad ides otvarat temu nekad te baci na prvu stranicu nekad na zadnju.
 
I naslov nekih tema je ogromnim slovima
 
Bili na Grobnjači nešto danas, ja sliko, i sad si mislim jbt šta opet ću u temu od 54565 stranica koja datira iz 2003. trpat fotke...to je totalno krš i moj prijedlog reforme katagorizacije foruma je jedino rješenje, ne znam zašto se ne usvoji. Tamo bi bio podforum za domaće dirkanje i svaki trackday na Grobniku bi mogo bit u svojoj temi, šta bi bilo lijepo za budućnost.

Ne kažem da je generalni topic od 300 stranica loš za preglednost, wow odličan je, ali ovo bi bilo još malo bolje.

Nepravda! Prosvjed u najavi!
 
Bili na Grobnjači nešto danas, ja sliko, i sad si mislim jbt šta opet ću u temu od 54565 stranica koja datira iz 2003. trpat fotke...to je totalno krš i moj prijedlog reforme katagorizacije foruma je jedino rješenje, ne znam zašto se ne usvoji. Tamo bi bio podforum za domaće dirkanje i svaki trackday na Grobniku bi mogo bit u svojoj temi, šta bi bilo lijepo za budućnost.

Ne kažem da je generalni topic od 300 stranica loš za preglednost, wow odličan je, ali ovo bi bilo još malo bolje.

Nepravda! Prosvjed u najavi!
Da sam ja admin,nebih ti iz inata usvojio pijedlog,ma koliko dobar bio. :mrgreen:
 
Evo jedne preporuke, ak je izvedivo ne bi bilo loše da je gumbić 'mark as read' isto u nekoj boji jer ovak svaki put krenem otvarati novu temu kad hoću sve označiti kao pročitano. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: JosipS
Evo jedne preporuke, ak je izvedivo ne bi bilo loše da je gumbić 'mark as read' isto u nekoj boji jer ovak svaki put krenem otvarati novu temu kad hoću sve označiti kao pročitano. :mrgreen:

meni fali da je to dolje na kraju, dok pogodim strelicu za gore ona pobiže 😇😂
 
  • Like
Reactions: Kiki_Rotten
Moram se još jednom osvrnuti na nedostatak Tapatalka.Navika je čudo 🤪
Ne znam koliki je problem i zašto se ne može složiti Tapatalk ali bez njega moje posjete forumu su sve rijeđe 😥
Kako dalje rođače???
 
  • Like
Reactions: pavicMA and Elias
Moram se još jednom osvrnuti na nedostatak Tapatalka.Navika je čudo 🤪
Ne znam koliki je problem i zašto se ne može složiti Tapatalk ali bez njega moje posjete forumu su sve rijeđe 😥
Kako dalje rođače???
Evo sad ce uprava odma to prominit
 
Moram se još jednom osvrnuti na nedostatak Tapatalka.Navika je čudo 🤪
Ne znam koliki je problem i zašto se ne može složiti Tapatalk ali bez njega moje posjete forumu su sve rijeđe 😥
Kako dalje rođače???
Rješi Mati robota za bazen, i dat će se pričat...

:mrgreen:
 
Još jedan "minorni" problem.. ako se uđe na forum di je post neka slika i osoba se tek tada logira-nema mogućnosti "Go to home page" nego je opcija brisati dio URL-a ili se ponovno logirati..
 
Rade, nego meni navalile reklame, kako to riješit?
 
Rade, nego meni navalile reklame, kako to riješit?

Na kompu s uBlock Origin add-onom, na mobu Samsung internet s adblockom.