S1000XR

šŸ‘šŸ‘
Nema boljeg mjesta za upoznavanje od D8šŸ˜Ž

Pa da :D

Tamo znam kako mi se svaki ponaŔa i najlakŔe vidim razlike. A usput i napravimo 600km pa ako me bilo Ŕta smeta taj dan ce odmah izaci na vidjelo haha

Za te vibracije ja stvarno ne znam o čemu ljudi uopće pričaju...
Ok stavio sam one evotech utege bez da sam probao serijske ali ja stvarno ne vidim u čemu bi trebao biti problem. Nakon V2 1200 i 3 cilindra 900 meni ovaj motor nema nikakve vibracije :mrgreen:
Pretpostavljam da ima motora na kojima si viÅ”e izoliran od rada maÅ”ine ali ono Å”to mi je jedino bitno da ne trnu ruke ili stopala niti nakon 2,3h bez stajanja sto mi se na traceru događalo redovito... Za mene vibracije ne postoje, treba svakako osobno probati a ne samo gledati jubito rivjue.
 
  • Like
Reactions: viktor79
Pa da :D

Tamo znam kako mi se svaki ponaŔa i najlakŔe vidim razlike. A usput i napravimo 600km pa ako me bilo Ŕta smeta taj dan ce odmah izaci na vidjelo haha

Za te vibracije ja stvarno ne znam o čemu ljudi uopće pričaju...
Ok stavio sam one evotech utege bez da sam probao serijske ali ja stvarno ne vidim u čemu bi trebao biti problem. Nakon V2 1200 i 3 cilindra 900 meni ovaj motor nema nikakve vibracije :mrgreen:
Pretpostavljam da ima motora na kojima si viÅ”e izoliran od rada maÅ”ine ali ono Å”to mi je jedino bitno da ne trnu ruke ili stopala niti nakon 2,3h bez stajanja sto mi se na traceru događalo redovito... Za mene vibracije ne postoje, treba svakako osobno probati a ne samo gledati jubito rivjue.

Ja imam orginal utege i do sad nisam primjetio vibracije. Model 2017 121kw po svemu kaj sam pročitao ne bi vibracije niti trebao imati, to je razlog zaÅ”to sam i kupio baÅ” taj model. I ja sam pročitao i za taj model da netko piÅ”e da ih ima. Možda je od motora do motora, možda od vozača ko će ga znati. Vidio snimku novog 2020 u leru drhti sve ko na starom Zetoru ali sve te snimke i tekstove testova ja uzimam sa rezervom.
 
Na koliko pumpate gume kad ste sami na XR-u?

to ti regulira proizvodzac guma a ne motor na kojem sjedis.
Krivi tlak u gumama moze itekako narusiti ponasanje motora.
 
Pada kiŔa ovih dana pa da iskoristimo :mrgreen:

20200616-184951.jpg


20200616-184839.jpg
 
Neko za zaÅ”titu laka, stvori sloj preko povrÅ”ine pa se nadam da će bube lakÅ”e dole ići a i fino se sjaji... Jako se lako koristi, naÅ”pricaÅ” na krpu, namažeÅ” i onda drugom prebriÅ”eÅ”.
 
  • Like
Reactions: bojan
Nisam planiral tu zavrÅ”iti ali sam se malo izgubil na nekoj cesti izmeđi Čazme i GareÅ”nice pa je XR i na makadamu zavrÅ”il :eek::eek:
20200617_162424.jpg
20200617_163145.jpg
20200617_163438.jpg
 
Snalazi se on i po makadamu jer može biti opuŔten na ekstra niskim okretajima pa nema naglih reakcija ako ne želiŔ, samo ja kad se sjetim pranja poslije toga jaoooo :eek: :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Dobar je i na makadamu ali nadam se da neću ubrzo opet ovako zalutati:mrgreen: Već je on danas opran i spreman za dalje :):)
 
Neko za zaÅ”titu laka, stvori sloj preko povrÅ”ine pa se nadam da će bube lakÅ”e dole ići a i fino se sjaji... Jako se lako koristi, naÅ”pricaÅ” na krpu, namažeÅ” i onda drugom prebriÅ”eÅ”.
Jesi to na benzi.st kupio ili?