KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Ej ekipa,imam par pitanja.
Prvo,nedavno sam pao s motora,nisam udario glavom u asfalt,ali sam kod klizanja malo ogrebao vizir na kacigi (doslovno jedino vidljivo oštećenje na kacigi su par ogrebotina na viziru),pa me zanima jel bi trebao kupit novu kacigu ili bi bilo dovoljno samo zamjenit vizir?
I drugo,ak bi trebao kupit novu kacigu,kupio bi opet Nolan N104,jel zna tko gdje ih ima za kupit u ZG?Svoju sam kupio prije par godina u Bim Bike,ali sad gledam njihovu stranicu i nema je na popisu flip up kaciga.
Ako nije oštećena školjka onda je ok. Provjeri je dobro.
Stavi sliku da stručnjaci daju svoj sud.
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Ako nije oštećena školjka onda je ok. Provjeri je dobro.
Stavi sliku da stručnjaci daju svoj sud.
Za sad je kod mehaničara skupa sa motorom,kad skinem gips i odem pogledat motor budem je pokupio,pa je poslikam i stavim.
 
Za sad je kod mehaničara skupa sa motorom,kad skinem gips i odem pogledat motor budem je pokupio,pa je poslikam i stavim.
Nemoj slikati to je bila patka.
Da je vide određene osobe tek bi onda počelo :poop:
 
  • Like
Reactions: Igor28
Ima li tko iskustva s X702 modelom od X-lite-a? Imaju je sada u Sloveniji na akciji. Znam da je prosli model, ima novi X-903, ali za 1500 kn tesko da ima bolji best-buy.
 
Vrhunska kaciga, odlična ventilacija! Jedini problem je da je malo bučnija! Za 1500 kn nemaš što razmišljati!
 
Ima li tko iskustva s X702 modelom od X-lite-a? Imaju je sada u Sloveniji na akciji. Znam da je prosli model, ima novi X-903, ali za 1500 kn tesko da ima bolji best-buy.

Provjeri datum proizvodnje
 
Na zalost nista od kacige. Sadasnja HJC je XXL (64 cm). Probam X702 XXL - labava. Djelatnik mi izmjeri glavu i pokaze 62 cm! Ajde da probamo XL (62 cm) - ne mogu je ni staviti na glavu :unsure:
Uglavnom u Compaco u Velenju imaju akciju na Nolan kacige (X-702 za 200€, X-802 za 200€, X-802R za 250€). Uglavnom XL & XXL brojeve. Pa ako nekomu treba nova....
Meni na zalost nista ne odgovara, ali barem je bila lijepa voznja kroz Kozjanski park do Šentjura ;)
 
Na zalost nista od kacige. Sadasnja HJC je XXL (64 cm). Probam X702 XXL - labava. Djelatnik mi izmjeri glavu i pokaze 62 cm! Ajde da probamo XL (62 cm) - ne mogu je ni staviti na glavu :unsure:
Uglavnom u Compaco u Velenju imaju akciju na Nolan kacige (X-702 za 200€, X-802 za 200€, X-802R za 250€). Uglavnom XL & XXL brojeve. Pa ako nekomu treba nova....
Meni na zalost nista ne odgovara, ali barem je bila lijepa voznja kroz Kozjanski park do Šentjura ;)

Zna se da obdareni idu po kacigu u Bob Rocka :D
 
Zna se da obdareni idu po kacigu u Bob Rocka :D



Kome treba golema kaciga?:D
Imam Caberg Sintesi..Primam i participaciju od HZZO-a, prolazi kao ortopedsko pomagalo :ROFLMAO:
XXXL-65 cm...Šalu na stranu...Stvarno dobra flip-up kaciga..
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    96.9 KB · Views: 77
  • 3.jpg
    3.jpg
    100.5 KB · Views: 52
  • sharp-star.jpg
    sharp-star.jpg
    53.5 KB · Views: 83