Akrapovič - gdje najbolje kupiti.

Inkognito

Member
Pozdrav ekipa!

Nedavno sam kupio motor Yamaha FZ8 2016g
Htio bi na motor staviti Akrapoviča.
Jel mi mozete savjetovati gdje cu najbrze ili najjeftinije ili najpouzdanije proci? Mozda neko mjesto koje odmah nudi besplatnu ugradnju ako kupis kod njih ili tako nesto.
Ako je netko nedavno kupovao i istrazio ove opcije pa da mi preskoci koju stepenicu.
Unaprijed zahvaljujem.
 
Pozdrav ekipa!

Nedavno sam kupio motor Yamaha FZ8 2016g
Htio bi na motor staviti Akrapoviča.
Jel mi mozete savjetovati gdje cu najbrze ili najjeftinije ili najpouzdanije proci? Mozda neko mjesto koje odmah nudi besplatnu ugradnju ako kupis kod njih ili tako nesto.
Ako je netko nedavno kupovao i istrazio ove opcije pa da mi preskoci koju stepenicu.
Unaprijed zahvaljujem.
Yamaha grgić?
 
Ovlasteni Yamaha u Tg-u su mi besplatno smontirali Akrapoviča,naravno kod njih sam i narucio ga,dosa za par dana.
Raspitaj se kod svog dealera
 
Dolje ti je link s MIVV auspusima za tvoj motor. Cijene na stranici su bez poreza. Svaki uvoznik ga obračunava za svoju zemlju.
Znaći dodaj 25% na cijenu i kod nas(ATT MOTO) ti je 10% popusta na to. Besplatna ugradnja.
Ako te koji zanima, pošalji mi poruku..
 
nisam ga imo prilike uzivo vidit, nekako po mojoj teoriji, sto bi ja sebi stavio na motor su akrapovic ili yoshimura...
nekako sam vise za yoshimuru...cjena je ista...

pa i nije bas duplo jeftiniji...jos kad dodas PDV, pitanje da li bi bio upce jeftiniji...
 
Koliko ti koštaju original Akrapovič i Yoshimura?
MIVV ti je od 2900-4500 kn ovisno o modelu..Govorim o homologiranim auspusima, ne mislim na Double gun kojeg ne možeš atestirati za grad..
Vidi još Arrow i SC Project..Sve su to dobre firme..
 
Last edited:
oko 600e, sto je po moj racunici isto nekih 4500kn...

Montiraš neki drugi brand, jednako dobar, a duplo jeftiniji

ja ne tvrdim da SC project ili mivv ili arrow su lose firme...
nego tvrdim da je yoshimura ili akrpovic bolji od njih...nisu jednako dobri, a duplo jeftiji...
bas nijedan ako uvrstis PDV na toj stranici sto si bacio nije duplo jeftiji...
a skuplji model mivva kosta skoro ko i akrpapovic...sto si sam napiso...
 
Vidim da vozis fz8.
Ako te zanima da pise Akrapovic, onda drzi se njega. Zvuk, Leo Vince.
Za mog fz6 je bia Njemacki test 11 marki auspuha.
Osim sta sa Leom imam najbolji zvuk (po mom gustu), dao je i najvecu snagu.
I akrap je uvik skuplji jbg. Ime.
 
Moj od carbona dode 400 eura akrap dode 600 ali je od titaniuma. Moze dat i 400 konja vise al je predug ko za zuje iz 80ih. Meni osobno mivv je kao marka drazi a i ima fenomenalan zvuk. Kako tko voli jbg.

A te spike konji i sranja mozes objesit macku od rep bez full sistema i motora na stolu. Jedino kod GSR od frenda kad se izvuku killeri (iz mivva) dobije nesto na srednjim okretajima valjda zbog otvorenosti lakse vrti.
 
Slazem se da bez mapiranja nema nista pametnog, al evo primjer kod fz6 tica, a ima si ju i sam, dosta njih sa serija ispuhom idu 220,225 max.
Kad stave otvoreni ispuh max brzina se lipo popne.
 
Moj od carbona dode 400 eura akrap dode 600 ali je od titaniuma. Moze dat i 400 konja vise al je predug ko za zuje iz 80ih. Meni osobno mivv je kao marka drazi a i ima fenomenalan zvuk. Kako tko voli jbg.

A te spike konji i sranja mozes objesit macku od rep bez full sistema i motora na stolu. Jedino kod GSR od frenda kad se izvuku killeri (iz mivva) dobije nesto na srednjim okretajima valjda zbog otvorenosti lakse vrti.
di si čuo sa mivv-om?
 
Vidim da vozis fz8.
Ako te zanima da pise Akrapovic, onda drzi se njega. Zvuk, Leo Vince.
Za mog fz6 je bia Njemacki test 11 marki auspuha.
Osim sta sa Leom imam najbolji zvuk (po mom gustu), dao je i najvecu snagu.
I akrap je uvik skuplji jbg. Ime.

da na sestici je leo odlican izbor, akrapa na sesticu ne bi nikad stavio...makar leo malo strsi van...

ja sam osmicu vozio najvise 245, al mi je bio vjetar u ledja...poceo se trest malo motor...to sam samo jednom uspio
inace ide do 230...sve mi je original na motoru...do 200 ubrzava ok, poslije slabije...
sad davat 600e samo zato da mi max brzina bude 245. - 250, upce me to ne jebe...

kad to sve zbrojis - oduzmes... bolje se provozat za te pare...
nek trosi 10L, to je 4500km...ljep djir...