Pao sam

Ajd,sretno.Ja samprosle godine najebo na mom Bonnevilu,frajer mi izasao na cestu bez gledanja i srusio me.Zena dobila potres mozga jel lupila glavom u auto a ja se sav zgulio i slomio samo prst.Motor cijela desna strana sto oguòljena sto razbijena.Uspio dobit 50%,poprvio motor,prodao i kupio novi.Drzim ti fige da sve dobro prodje.
To i ja planiram,Apriliu popravit i prodat,skupit još nekaj love do drugog proljeća i kupit novi motor.Već neko vrijeme razmišljam o Kawi EN500,možda ju sad napokon budem imao priliku kupit.
 
To i ja planiram,Apriliu popravit i prodat,skupit još nekaj love do drugog proljeća i kupit novi motor.Već neko vrijeme razmišljam o Kawi EN500,možda ju sad napokon budem imao priliku kupit.
Držim ti fige da sve uspiješ👍
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Nego,kad već pričamo o srnama,vidio sam da je nedavno netko na Ninji desetki imao sudar sa srnom

Ja sam nedavno imao okršaj sa divljom svijom ali na svu sreču bez pada i bez velike štete jer sam uspio popraviti polugu kočnice bez da je pukla
 

Attachments

  • 104959664_10220442851994096_2604507877107537299_o.jpg
    104959664_10220442851994096_2604507877107537299_o.jpg
    162.2 KB · Views: 209
  • 104867356_10220442852114099_3713377318607556424_o.jpg
    104867356_10220442852114099_3713377318607556424_o.jpg
    320.5 KB · Views: 212
  • 104958237_10220442852034097_5094426155988158553_o.jpg
    104958237_10220442852034097_5094426155988158553_o.jpg
    285.3 KB · Views: 209
  • Wow
Reactions: ZP1993
Još jedan update.Bio sam danas na kontroli u bolnici,kaže doktor da mi gips skidaju za 2 tjedna.Čuo sam se i sa mehaničarem,motor pali,ali izgleda da je dio šasije di je spojen fuzić napuknuo u padu i treba ga namjestit i zavarit,to je vjerojatno najozbiljnija šteta na motoru (osim možda ak ne bude teško naći staklo za lampu i novi žmigavac za taj motor,onda će to bit najteže popravit).Kazna za sad nije došla,mislim da onda vjerojatno ni neće.
 
nemoj me drzati za rijec, ali mislim da ces dobiti 2000kn kazne, ali ako odmah platis 2/3, kazda se smatra placenom.
 
Dobio sam samo zapisnik o alkotestu kaj sam napravio u bolnici,zapisnik o očevidu nisam jer me hitna već otpeljala u bolnicu prije neg je policija došla,a niš mi kasnije nisu poslali.Ali ak mi do sad nisu poslali kaznu nadam se da ni neće.
Nego,nakon koliko vremena nakon nesreće obično šalju kazne?Oni koji su bili u sličnoj situaciji,nakon koliko su vama slali?
 
Ne brini, stići će. Imaš još dosta vremena.
 
Jebate ubijate covika. Svi ste vidoviti i znate da ce doc kazna. U 3 pm

da budem zlocest. Vi s gustom cekate da mu dode kazna
 
Nije gušt, samo realnost.

Nećak je platio 2000 Kn jer je pa s bicikle na nizbrdici put Žnjana. Ako se pandurija pojavi na hitnoj, kazna ide 99%, osim ako se policajcima taj dan nije dalo pisat.
 
Jebate ubijate covika. Svi ste vidoviti i znate da ce doc kazna. U 3 pm

da budem zlocest. Vi s gustom cekate da mu dode kazna
Ili nas dosta govori iz iskustva, ali hej ti znas bolje.
Btw obicnu kaznu za brzinu (nakon sto mi je stiglo u posti da moram poslati podatke) cekam vec vise od pola godine od slanja podataka i jos nije dosla. Bice ni nece jel tako?
Svaka prometna nezgoda nosi i etiketu. A s tjelesnim ozljedama je samo veci ceh na njoj.
Ako izvjesce jos nije dobio prerano je za pricu o nedobivanju kazne, i ne, nitko se ne veseli tome jer sutra ce se isto desit i meni i necu se veselit. Samo sam realan kao i vecina ljudi koja se vec nasla u slicnoj situaciji
 
Jebate ubijate covika. Svi ste vidoviti i znate da ce doc kazna. U 3 pm

da budem zlocest. Vi s gustom cekate da mu dode kazna

Aj nemoj biti seronja bezveze, pital je i dobil je odgovor. To kaj mu još nije stiglo ne znači da nebude, pogotovo od ove novca gladne države i to ti govorim iz iskustva. I stvarno se nadam da budem u ovom slučaju u krivu. To kaj ti misiš da su svi zlobni i jedva čekaju da neko najebe ne znači da je to istina.

Sry ZP kaj sam ti usral temu.
 
Znači,mogu očekivat tipičnu domaću birokraciju,odnosno da mi kaznu pošalju možda tek iduće godine,al ju definitivno budem dobio.Niš onda,budem čekao da dođe,pa probao napravit žalbu.
 
I za svaki slučaj, ak ti se slično opet desi, pazi kak padaš dok popravljaš oluk 😁
 
  • Haha
Reactions: ZP1993
Jebate ubijate covika. Svi ste vidoviti i znate da ce doc kazna. U 3 pm

da budem zlocest. Vi s gustom cekate da mu dode kazna

Je, svi smo vidoviti. Zamisli, lik padne s motora završi u bolnici u gipsu, pozvana policija napravit očevid, "čovik" još nije dobia ni zapisnik o očevidu, prošlo je misec ipo dana (usred korone zbog koje sve "institucije" rade usporeno) i "čovik" proglasi da ako dosad nije dobia kaznu da ni neće? A nije dobia ni zapisnik u kojem piše ko je "kriv" za prometnu koju mu je ka vozaču/vlasniku vozila/ozlijeđenoj osobi policija dužna dostavit po službenoj dužnosti? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Još mu je 10 ljudi na ove 4 strane napisalo da čeka zapisnik i ode se bar posavjetovat s odvjetnikom ako je bilo "šodera" po cesti zbog kojeg je prokliza i da se bar proba žalit na zapisnik... Baš smo zločesti...

Pa ti probaj nekome dat savjet na ovon forumu punom genijalaca sposobnih samo podjebavat :rolleyes:
 
Već sam skoro i zaboravio na ovu temu,ali ajde još jedan (možda i zadnji) update.
Jučer sam bio na zadnjem pregledu,i rekli su mi da su kosti u nogi zacijelile i vjerojatno neću morati na terapije jer je zglob pokretljiv i mogu hodati relativno ok,iako mi je noga još uvijek malo slabija neg je bila prije loma.
Aprilia je još na popravku,uskoro gotova,planiram je prodat i počet skupljat lovu za Kawu EN500.Jedan frend se već raspitivao za motor,pa će vjerojatno ić njemu ak ponudi ok cijenu,i ak pristane tu i tamo mi posudit motor bar za napravit krug po kvartu dok ja ne kupim novi :mrgreen:
Kaznu za nesreću još nisam dobio.
 
Last edited: