Cijene osiguranja motocikala

Fazer 600, 2006., 60%, 38 god, 1.202,47 kn (uključeno osiguranje bonusa 140,00 kn)

Jeli se ova na šalteru zajebala što mi je dala 2 primjerka police?
skupo :unsure: to je tolika razlika među županijama??
ja pred par dana platio 1100 kn s bonus protektorom i osiguranjem putnika..1000 ccm, 600 je bilo nekih 800 kn ak se sjećam
 
Po novome, ne zadržava ništa na tehničkom...imaju u sustavu

Meni u 3. mjesecu za motor uzela na tehnickom policu na kojoj pise MUP (kao i do sada), ali prije 2-3 tjedna za auto nije, znaci da se ta promjena desila u tom periodu. Nisam ni skuzio dok nisam doso doma.
 
skupo :unsure: to je tolika razlika među županijama??
ja pred par dana platio 1100 kn s bonus protektorom i osiguranjem putnika..1000 ccm, 600 je bilo nekih 800 kn ak se sjećam
Iskreno nisam puno uspoređivao cijene, šalter Adriatika je bio 2 metra bliži od Ejuroherca :mrgreen:
 
di sam nađete ta žnj osiguranja :mrgreen: ja imam sve u triglavu, i lijepo mi sve donese doma..
 
di sam nađete ta žnj osiguranja :mrgreen: ja imam sve u triglavu, i lijepo mi sve donese doma..
Godinama išao u Allianz jer sam bio negdje čitao da su korektna firma pa kažem ajde da budem dobar prema bližnjem svome i podržim ih u ljudskoj poslovnoj praksi (y)

Sad mi je glavni kriterij pri odabiru da polica nije na A4 formatu :mrgreen:
 
Ja nemam papirnatu policu, e-polica je umjesto papira.
Inače, kompare mi se pokaza' za sve vrste osiguranja najpovoljniji.
Plus nema nikakvog šetanja.
 

Attachments

  • Screenshot_20200701-125352_Gmail.jpg
    Screenshot_20200701-125352_Gmail.jpg
    82.7 KB · Views: 156
Last edited:
Jucer, Adriatic osiguranje, Grad Zagreb, 50% bonusa, 800ccm, 1.103,70 KN. Vozac ima 49 godina (vidim da i to igra kod nekih osiguravatelja :))
 
Allianz sa 50% + 50% (osnovno / kasko)
Full kasko ("Max" paket) sa zastitom bonusa na osnovno i kasko
Prosirena pomoc na cesti
Prosireno osiguranje od nezgode za vozaca i putnike
KR tablice

R1250GS (2019)
7808 kn

390 Adventure (2020)
3089 kn

🙈
 
  • Wow
Reactions: zokx
Ove godine poskupila osiguranja...
Prosle godine adriatic 557kn,ove godine me traze 850,u wieneru mi nudili za 700,na kraju otiso na kompare i ugovorio savu za 638 i dobio i neku pomoc na cesti.
Zx6r 07" Osijek
 
Ove godine poskupila osiguranja...
Prosle godine adriatic 557kn,ove godine me traze 850,u wieneru mi nudili za 700,na kraju otiso na kompare i ugovorio savu za 638 i dobio i neku pomoc na cesti.
Zx6r 07" Osijek

Kad sam se ja "bunio" svom agentu za osiguranje da je 1500kn puno previse za Z900 u odnosu na Z750 za kojeg sam placao 750kn, rekao mi je da bi za Z750 i dalje placao tih 750kn. To je bilo u 3. mjesecu. Jel se u medjuvremenu nesto promijenilo?
 
  • Like
Reactions: Putnik_36
Kad sam se ja "bunio" svom agentu za osiguranje da je 1500kn puno previse za Z900 u odnosu na Z750 za kojeg sam placao 750kn, rekao mi je da bi za Z750 i dalje placao tih 750kn. To je bilo u 3. mjesecu. Jel se u medjuvremenu nesto promijenilo?
Zvuči mi nemoguče da je između 750 i 1000ccm dupla razlika
 
Inace mi poznanik radi osiguranja i jos mi je u drugom mj. rekao da su poskupila osiguranja,taman imao regu za auto i bila je neka mala razlika mozd 100kn.al meni ovo ispada preko 50% u adriaticu sad za motor.sad vjerojatno kako koje osiguranje,sjecam se i prosle godine u savi da su me trazili nesto malo manje od ovih 638 koliko sam sad platio...
 
Inace mi poznanik radi osiguranja i jos mi je u drugom mj. rekao da su poskupila osiguranja,taman imao regu za auto i bila je neka mala razlika mozd 100kn.al meni ovo ispada preko 50% u adriaticu sad za motor.sad vjerojatno kako koje osiguranje,sjecam se i prosle godine u savi da su me trazili nesto malo manje od ovih 638 koliko sam sad platio...

Isti taj " agent", ista osiguravajuca kuca.....
jedan auto mi je imao regu prije mjesec dana, a drugi sad prije koji dan. Za oba je cijena bila ista kao i prosle godine