Plominka!!!

Slažem se. Za nas kontinentalce loše je jedino što su nedavno dionicu Bosanci Severin kompletno uništili sa katranskim zmijama. Nevozljivo je čim je malo toplije.
Zasrali su je katranom da je to nevjerojatno! Na nekim mjestima mi se čini da ima više katrana nego asfalta.
 
  • Like
Reactions: zokx
Slažem se. Za nas kontinentalce loše je jedino što su nedavno dionicu Bosanci Severin kompletno uništili sa katranskim zmijama. Nevozljivo je čim je malo toplije.
Za to služe Conti Trail Attack 3. Malo doduše i one trznu, ali u pravilu jedu zmijice.
 
Za to služe Conti Trail Attack 3. Malo doduše i one trznu, ali u pravilu jedu zmijice.
Vidim da si jako zadovoljan tom gumom, šteta da nisi probao Pirelli Scorpion trail 2 pa da povučeš paralelu...
 
Delnice cesta zadnje smeće ne slušaj ove filozofe, Plominka je klasa i kategorija za sebe, ne idu svi na Plominku jer su glupi nego jer je ta cesta zakon, a ovi šta im je fora vozit u Gorskom pusti neka pametuju nekom drugom. Slijedeće šta će ti reć je da magistrala isto ne valja nego "odi u Ogulin pa prije Šprčića ali poslije Drkčića je jedna odlična cesta" bla bla bla bla bla.

Plominka najjača!!! 💪
 
  • Like
Reactions: MGS, tomo3 and Nero
Delnice cesta zadnje smeće ne slušaj ove filozofe, Plominka je klasa i kategorija za sebe, ne idu svi na Plominku jer su glupi nego jer je ta cesta zakon, a ovi šta im je fora vozit u Gorskom pusti neka pametuju nekom drugom. Slijedeće šta će ti reć je da magistrala isto ne valja nego "odi u Ogulin pa prije Šprčića ali poslije Drkčića je jedna odlična cesta" bla bla bla bla bla.

Plominka najjača!!! 💪
Napokon se slažemo (y)
 
Delnice cesta zadnje smeće ne slušaj ove filozofe, Plominka je klasa i kategorija za sebe, ne idu svi na Plominku jer su glupi nego jer je ta cesta zakon, a ovi šta im je fora vozit u Gorskom pusti neka pametuju nekom drugom. Slijedeće šta će ti reć je da magistrala isto ne valja nego "odi u Ogulin pa prije Šprčića ali poslije Drkčića je jedna odlična cesta" bla bla bla bla bla.
Plominka najjača!!! 💪

e sad sam razjaren, sad ću ti se iz inata slikat na tvom zavoju, pa ti pričaj nešto protiv GK
 
Jbš ovu novu razvikanu Plomiku s homićkim asfaltom. Ona stara nepoznata, "staklena" Plominka je bila zakon...kada su ti se zjenice širile pri svakom ulasku u zavoj, a gas si otvarao u izlasku sporije nego što je John Wayne spuštao ruku prema dolje u napetim momentima dvoboja. Na vidikovcu si mogao sresti dva auta..
 
  • Like
Reactions: diesel power
Bolje izbjegavajte danas plominku. Na 6 mjesta zaustavljaju policajci s time da 1 mjeri brzinu ( na ravnici prije vidikovca gdje je ograničenje 80km/h). Nije to sve ima i 2 presretača i 1 motor kod Mošćeničke Drage. Pored jednog presretača koji je bio u kontra smjeru parkiran prošao sam 120km/h i samo me gledao a drugi je išao zamnom ali sam ga skužio kada sam bio na kraju ravnice pa sam usporio. Prošao me i htio je da odem za njim ali nije mu upalilo :D

Sve u svemu nikad sporije odvozio plominku :LOL:
 
  • Like
Reactions: Modesty40
Svi tamo u tih 5km ceste?? 😂 😂 😂

Sad citam da su sve zivo zaustavljali i to po vise auta u redu da je bilo....
 
Last edited:
Bolje izbjegavajte danas plominku. Na 6 mjesta zaustavljaju policajci s time da 1 mjeri brzinu ( na ravnici prije vidikovca gdje je ograničenje 80km/h). Nije to sve ima i 2 presretača i 1 motor kod Mošćeničke Drage. Pored jednog presretača koji je bio u kontra smjeru parkiran prošao sam 120km/h i samo me gledao a drugi je išao zamnom ali sam ga skužio kada sam bio na kraju ravnice pa sam usporio. Prošao me i htio je da odem za njim ali nije mu upalilo :D

Sve u svemu nikad sporije odvozio plominku :LOL:

Znači da su došli iza 13 h...:mrgreen:...a bilo je bRRzih u smjeru Vidikovca iz M.Drage (y)