Aprilia Dorsoduro

Ja sam vozio 900, motor je bajka. Od lergasa pa sve do crvenog vuce lijepo i ravnomjerno, ne ni T od trzavica na nizim okretajima tipa tuono V2. Toliko je neprimjetan, da odjedom na satu stoji 200, a ti se cudis, kad prije.
 
Prvi si quote-ao moj post, a nakon toga sam se našalia i bacia foru na sve stručnjake, iskreno i nemisleći na tebe, jer imaš smislenu komentare.
Ali dobro, istina je da nakon moje kratke izjave, odma ima odgovora zbog kojih zažalim što sam uopće pokušao dati osvrt ljudima koje interesira.
Burasz samo 10 tkm, to je u rangu bicikle, i kako ti očekuješ da ti normalno odgovorim, kad me limun povrijedio.

Dorso je loš motor, eto sad smo prijatelji, plaćam kavu/ pivu?
nisam napisao da je dorso loš motor, štoviše, napisao sam da je ok, ali ništa bolji od shivera po performansama, voznosti i količini dječjih bolesti te nikako ne opravdava razliku u cijenu
meni osobno je mlačna voda, fun bike/supermoto i pogotovo V2 mora biti nervozan i zabavan inače gubi smisao..

spusti se na zemlju
 
Ja sam vozio 900, motor je bajka. Od lergasa pa sve do crvenog vuce lijepo i ravnomjerno, ne ni T od trzavica na nizim okretajima tipa tuono V2. Toliko je neprimjetan, da odjedom na satu stoji 200, a ti se cudis, kad prije.

jesu li šta povečali domet/rezervar ?
 
Kad radim, vise manje visim po netu, tako i po forumu... ali ovi sta brane cast aprilije su ka oni u saboru iz hdz.

Svi se voze, jedino aprilijasi na forumu!
 
Prvi si quote-ao moj post, a nakon toga sam se našalia i bacia foru na sve stručnjake, iskreno i nemisleći na tebe, jer imaš smislenu komentare.
Ali dobro, istina je da nakon moje kratke izjave, odma ima odgovora zbog kojih zažalim što sam uopće pokušao dati osvrt ljudima koje interesira.
Burasz samo 10 tkm, to je u rangu bicikle, i kako ti očekuješ da ti normalno odgovorim, kad me limun povrijedio.

Dorso je loš motor, eto sad smo prijatelji, plaćam kavu/ pivu?

Hahah sta reci.
Referirao sam se u smislu, 10tkm je kilometraza u kojoj se moze pokazati kvaliteta vozila, njegove, izrade, kvalitete agregata, eventualne musice i sl? Baš i ne...
Mislim da je za to ipak potrebno vise km.

Da li u 10tkm mozes procjeniti njegove vozacke sposobnosti, feedback motora prema vozacu? Naravno da mozes. U to ne ulazim.

Nisam ni kontrirao, niti smatram DD krampom. Nisam ga imao, niti vozio.
Dapače, slinim za njim....
 
Te tehnicke podatke vidi u internetu, ali motor je kao svila. Sjedis dosta slicno kao na supermoto, dok vozis ne vidis nista od motocikla, tako da pravi utisak letenja.
 
Hahah sta reci.
Referirao sam se u smislu, 10tkm je kilometraza u kojoj se moze pokazati kvaliteta vozila, njegove, izrade, kvalitete agregata, eventualne musice i sl? Baš i ne...
Mislim da je za to ipak potrebno vise km.

Da li u 10tkm mozes procjeniti njegove vozacke sposobnosti, feedback motora prema vozacu? Naravno da mozes. U to ne ulazim.

Nisam ni kontrirao, niti smatram DD krampom. Nisam ga imao, niti vozio.
Dapače, slinim za njim....

Sicam se kad si pita za DD, a sad kazes da slinis hahaha, probaj, izvidi, pa sto bude.
a sve sto si iznad napisa drzi vodu.
Sam znas sto zelis od motora i kako ga koristis.
 
  • Like
Reactions: limun
Sicam se kad si pita za DD, a sad kazes da slinis hahaha, probaj, izvidi, pa sto bude.
a sve sto si iznad napisa drzi vodu.
Sam znas sto zelis od motora i kako ga koristis.

Generalno. Novac je problem....
Inače, sve bi probao. Čak i yamahu...
 
Kad radim, vise manje visim po netu, tako i po forumu... ali ovi sta brane cast aprilije su ka oni u saboru iz hdz.

Svi se voze, jedino aprilijasi na forumu!
Prebrzi smo i ne moramo serafiti po motorima, pa stignemo i na forumu visit 🥳
 
zapelo mi je za oko dosta sitnica, ono što frenda najviše jebe, ekspandirajući rezervar i brava paljenja koja se veže na njega, ima još nekih manjih problema, a cijeli motor je baš onako plastičan, za te pare za koje se prodaju kupiš tuono kakav hoćeš..
izvini , nepoznat mi je pojam expandirajući rezervar , šta bi to bilo . i šta ima veze šta je brava na mistu di je ? opasnost od čega ? di bi trebala bit ? pisa si da si shiverom bija prezadovoljan ... a di je kontakt brava shiveru ? ima još manjih problema ? kakvih ? hyper to je ducati ? on je space shuttle za dorsa ? valjda su panjevi uradili usporedni test DD i hypera 796 jer po njima DD je i svim segmentima osim potrošnje bija bolji od hypera . cili DD je baš onako plastičan ? ma da , u prilog tvojoj konstataciji o plastičnosti govori težina DD :mrgreen: . nekekvu tešku plastiku sa taljani koristili za DD za razliku od shivera koji gotovo da nema plstike na sebi . samo solid steel . shiver sa lošijim ovjesom , manje "ludim" u sport modu , kontakt bravom "vezanom" uz rezervar koji je plastični ka i u DD , koji ima sve "oklope" plastične ka DD ti je bija je super , a od DD ima gomila boljih :rolleyes: nešto ti se gadno zamjerija DD ? vozija sam shivera , sa DD preša 60 000 km pa znam šta pišem . shiver je dobar ali nikad shiver makar bija i noviji ne bi uzeja umisto dorsa .
 
zguglaj si "dorsoduro immobilizer problem" ili "dorsoduro tank expanding", znači doslovno si skopiraj pojmove koje sam ti napisao jer sam 99% siguran da ih ne znaš sam napisati pa ćeš vidjeti koliko će ti rezultata izbaciti

ovo s ekspandiranjem rezervara je aprilijin problem od 2001.

voziš to govno i misliš da je spejs šatl jer ništa drugo nisi probao, a ustvari se kužiš ko mara u krivi pimpek i još si žalosno nepismen, ne znaš ni čitati ni pisati, sumrak
 
Tako ti je munjshild srao za moju vtr sp.
Te kante nista ne idu, imao on elektonik 90 koji je bolje isao od vtr.
Otkad je karadolo kupio, nemre mu se shupka nalizati.
Trolcina obicna, koja se ne moze odlucit na kojem ce dialektu hrvatski pisati.
 
otkad ti to imaš vtr sp? vjerojatno misliš na onu zafarbanu kanturinu koju si nekad imao u garaži :eek: ajmo sada malo o dominatoru i lupu..

moraš shvatiti da se prijateljstvo ili poznanstvo ne može steći lizanjem dreka iz šupka, možda to vi u civiliziranom svijetu tako radite, ali na balkanu je još uvijek oldskul sistem, ljudi popiju pivu i popričaju, ja s karađolom jednom godišnje popijem pivu, vjerojatno bi i češće da nismo na drugom kraju hr jer imamo dovoljno zajedničkih interesa i tema za razgovor
 
Da nas onaj put za krizevce nije kisa zahebala popili bi i vise od jedne pive godisnje 😁👍
 
i da si se javio ove godine :mrgreen: kroz nekih 2 tjedna sam dolje pa se čujemo, da se uz pivu sprdamo iz ovih naših starih kRRama :cry: