DR350S tema

ma ne brini, past će na urološkom
nije pal na urološkom!

Daklem, opalenje okretanjem ključa u poziciji "ignition" te precizno odmjerenim gurtnopovlačenjem , a kasnije i filigranski doziranim nožnim potezom. Naravno, to je sve naučeno i omogućeno tek nakon psihofizičke pripreme i nekoliko pokazno-praktičnih vježbi pod budnim okom i stručnim vodstvom velikog senseija OrMara


To do lista za slijedeću petoljetku:
- fazni lanac
- dat Teufiku da napravi 50% jače federe, jer bu se to brže desilo neg da ja sebe strateški olakšam
- zračni filter
- skemijati učvršćenje prednjeg zupčanika jer je tvorničko rješenje zakurac
- ajd, bude i friško ulje ubačeno u mašinu
- napumpat gume
 
Neki dan sam vidio u kvartu (Zg) Suzuki DR 350 sa Blackbird sjedalom. Bas je dobra! Netko s foruma?
 
Da, to je taj! Cool ;)
Slikao sam par slika, imao do nedavno..

Imao si model sa kurblom ili sa elektro starterom?
Ti si mi ostavio papir na motoru sa brojem telefona ako hoću prodati motor?
Bio je jedan u ZG-u, model sa kurblom, po grafikama je 1991 godina, viđao sam ga u Heinzelovoj ispred Pet centra, jedino za njega nisam znao čiji je.
 
Imao si model sa kurblom ili sa elektro starterom?
Ti si mi ostavio papir na motoru sa brojem telefona ako hoću prodati motor?
Bio je jedan u ZG-u, model sa kurblom, po grafikama je 1991 godina, viđao sam ga u Heinzelovoj ispred Pet centra, jedino za njega nisam znao čiji je.

Pardon za nesporazum, slike Vašeg sam imao do nedavno za pokazivanje drugima jer je rijedak.
Nisam ostavio papir na motoru, drago mi je i da drugi cijene.
 
Last edited:
Pardon, slike Vašeg sam imao do nedavno za pokazivanje drugima jer je rijedak.

Imao sam prvo DR 350 sa kurblom (1991), prodao njega i za 5 dana dovezao iz IT ovoga što vozim (DR 350 SE, 1997 godina), a u međuvremenu nabavio sam još jedan DR 350 SE, 1999 godina.
 
Imao sam prvo DR 350 sa kurblom (1991), prodao njega i za 5 dana dovezao iz IT ovoga što vozim (DR 350 SE, 1997 godina), a u međuvremenu nabavio sam još jedan DR 350 SE, 1999 godina.

Super da je Italija još uvijek izvor vrlo dobrih motora.
 
  • Like
Reactions: enduro
Cool, desni samo par detalja opreme vise i izgleda puno ozbiljnije za putovanje, lijevi je za zabavu u sumi.. ;)
 
  • Like
Reactions: enduro