Dobre prilike u oglasima

sad zamisli kako bi s time išao po grobniku...staviš touring force, možeš prebaciti i felge s tuona ako tamo već imaš usvirane gume (samo ti trebaju 3 mm distance za prednje diskove), na auspusima piše akrapovič, znači samo plemeniti metali i svemirska tehnologija, motor je ćipiran za najviše domete, leti po zraku!
canepa je goli k****!

Lijepo je sanjat svemirsku tehnologiju dok se glava muci i sa osnovnim stvarima. Izvedi nas na pravi put lonaca i poklopaca, a pritom probaj ne iskakat iz pastete. Veliki vodjo, guru.
 
koje su to osnovne stvari?? šuplje cijevi?? :eek:🤣🤣🤣
get a life, nije život šuplja cijev ;)
 
Sigurno ne biti svakom loncu poklopac na forumu😂😂😂 tolko o tome get a life..objasni ljudima kako zivjeti zivot..guru..
 
zanimljivo je kako se na ovom forumu pojedini debilčići uhvate ko muhe na drek dok se u negativnom kontekstu spomene nešto na što svršavaju u najmokrijim snovima; ti na šuplju cijev svemirske tehnologije s titanskim popnitnama, štica i mac na 954, joke na jamajku, srki na mješalicu i goveđe šupke🤩
 
  • Like
Reactions: Srki
Debilcic te obuko ujutro, dok nervoza ispoljava radi pokusaja da postane alfa muzjak foruma..bar negdje..micica, ti si taj koji sanja o supljoj cijevi, zato te toliko i muci..negativni kontekst - buahahahah
 
od tebe sigurno bolji, ipak sam ja prekaljeni alfa mužjak koji iskače iz paštete, a ti si nebitni faktor koji ima sreću što mu tatica prodaje šuplje cijevi s titanskim popnitnama ;)
 
moj tatica je u penziji i nikad u životu se nisam morao šlepati iza njega, njegove firme i njegovih novaca, tako da jedini koji se u ovom slučaju blamira si ti ;)
 
buahahahah..stani mi na crtu decko:) od 13g radim, treniram, zavrsio faks u roku, pa radio i 2-3 posla istovremeno..danas samo vodim tim od 30 ljudi..tako da mi je drago da jedan alfa muzjak foruma mi moze rec di i kada sam se slepao..usput, odi reci mom starom da sam se slepao iza njega, mozda i vritnjak poberes :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD
jebote, pa ti si genije, ja sam jedva završio osnovnu školu i imam 0 dana radnog staža:eek: nevjerojatan si, vodiš tim od 30 ljudi, a stigneš se od jutra prepucavati po forumu i prijetiti mi svojim starim :love:
 
Ajd vas dvoje dosta, tema je "dobre prilike u oglasima" a ne "čiji je veći"... Falco je jako shady oglas, htjeli to ili ne...
 
ivanov je definitivno veći, ne vodim ja tim od 30 ljudi, ne prodaje meni tatica šuplje cijevi s titanskim popnitnama, nisam ja s 18 osvojio srebrnu olimpijsku medalju u vaterpolu i uz to završio fax i radio 3 posla istovremeno..čovjek je supermen i živi rvacki san
 
jebote, pa ti si genije, ja sam jedva završio osnovnu školu i imam 0 dana radnog staža:eek: nevjerojatan si, vodiš tim od 30 ljudi, a stigneš se od jutra prepucavati po forumu i prijetiti mi svojim starim :love:

hahahaha..ti si se stvarno pogubio decko..procitaj opet ako ti se mozak previse naprezao kod odlicnih fora u postovima prije:) prijetnja..buahhahaha

kako ne bih imao vremena? jasno mi je..za tebe je posao 8-16, zato i jesi alfa kralj car legenda..foruma..
 
ivanov je definitivno veći, ne vodim ja tim od 30 ljudi, ne prodaje meni tatica šuplje cijevi s titanskim popnitnama, nisam ja s 18 osvojio srebrnu olimpijsku medalju u vaterpolu i uz to završio fax i radio 3 posla istovremeno..čovjek je supermen i živi rvacki san
jesi se bas jako uzrujao sad? budemo zamolili mog taticu da te posvoji..kad on, konacno, ode u penziju, pa da i ti osjetis kak je to biti voljen..
 
prošlo je i 9 sati i ti si još uvijek ovdje, a tim od 30 ljudi pati :confused:
za mene nije posao, meni je lakše ovako po forumu laprdati, nisam se neškolovao da radim nešto u životu

meni je moj tatica super jer mi plati internet da mogu trošiti dragocjeno vrijeme takvim genijalcima kao što si ti 😎 tvoj bi mi dao vritnjak, ali prvo bi me zadavio pričama o šupljim cijevima s titanskim popnitnama