TDM impresije

Attachments

  • Screenshot_18.jpg
    Screenshot_18.jpg
    71.7 KB · Views: 102
mislim da se moraju nekako prilagodit,al svakako hvala na prijedlogu..

malo su mi ruznjikavi, al ako je to jedini izbor, moga bi ih narucit..moran zenu uvatit da mi to obavi,ja sam s tim narudzbama priko interneta na VI.. :mrgreen:
Zato nisu skupi,20 dolara 😁, a vidi ovih za 26$
 

Attachments

  • Screenshot_20200801-072306_Chrome.jpg
    Screenshot_20200801-072306_Chrome.jpg
    104.7 KB · Views: 101
Last edited:
Ima na njuskalu neki lik prodaje polovne u odlicnom stanju sa homologacijom za 2500kn
Lik o kojem pricas ne da mivv ispod 2800, a homologaciju zaboravi jer nisu za tuduma vec za Ducati Monster 600.
Btw, akrapi su original...triba bi znat, ti si mi ih proda xD
 
Bija si skinija akrape jedno vrime...ako se dobro sican?
Jesi ih vratija nazad?
jesan, i prije 10 dana mi je bio tehnicki pa su opet tvornicki na bajku..sinoc iz Omisa put ST naletim na zeta u autu, vice skidaj to, necujes se uopce..kaze da ce on placat kazne..tako da ce vjerojatno popodne opet akrapi nazad..
 
Bok kolege ima li tko iz splita ili okolice da bi mi pomoga zacepit vakum,skinit smedu zicu sa ecu i ostale modove,tek sam uzea tdm-a pa nebi sam radia da ne sjebem nesto
Ako treba platim uslugu
Hvala lp
 
Bok kolege ima li tko iz splita ili okolice da bi mi pomoga zacepit vakum,skinit smedu zicu sa ecu i ostale modove,tek sam uzea tdm-a pa nebi sam radia da ne sjebem nesto
Ako treba platim uslugu
Hvala lp
ja bi da ruke, al ni sam nisam to radio..a da odes u servis, iako mi se ne cini komplicirano..i jel ti bas potriba to odradit?
ps.jel ko povisiva volan, di ima uzet one podizace?
 
ja bi da ruke, al ni sam nisam to radio..a da odes u servis, iako mi se ne cini komplicirano..i jel ti bas potriba to odradit?
ps.jel ko povisiva volan, di ima uzet one podizace?
Ma servis ce me oderat vjerojatno
A to nije komplicirano napravit pogotovo nekom ko je vec radia.
Ja san ti narucia podizace u novema nova imas na njihovoj web stranici danas cu ih montirat pa javim utisak
 
Pozdrav TeDeeMaši, Tudumaši i ostali,
prodajem cilindre i klipove sa karikama za TDM 850. Stanje=jako dobro. Kupljeni preko foruma prije par godina kada sam planirao neku preradu Supertenerke, no odustao, prodao motor i takooooo...
Sada fali love za ljetovanje/registraciju motora pa se rješavam zaliha.
Cijena 500 kn.
Hvala unaprijed ;)