MotoGP Brno 2020

Zar nitko nije posumljao da MM ima bitno drugaciji motor od ostalih Repsolki?
Ostali su zamorci, na njima isprobavaju segmente, samo on ima sve.

Daj prestani kakit.

Jesi li ikad vozio na stazi? (video igrice se neracunaju :ROFLMAO: )
 
Joj koji luuuuzeri ovi Bolonjezi da im nije Zareta zadnji bi bili s Ondom :mrgreen: Aprilija bolja od njih 😎
 
Sve luzere rastjerat ostavit samo ove nove i vidi belaju, momci rasturaju na svim motorima (y)
Binder danas prva liga a ocekujem ga isto u Austriji ovakvog ipak je Pedrosa odvrno mijijun krugova na ove dvije staze.
 
Kazu na Svabskom programu:
"ERSTE ROOKIE SIEGER!"

Kako Žarko zna voziti Dukca, a Dovi i Petrux ne?
I pored long lap penalty-a je 3.
 
Ktm se odsad broji u prave motore..BB odlican..Pol placipickA..kako ga je Binder preso trebo ja odma parkirat..Zarko sunce li ti zarko..dobar..Franco ocekivano..Rins ozljeda al vozi..deda..ima jos safta...sreca za 7 dana jopet akcija
 
Kako ide s onim koncesijama? Jel KTM ostaje isto nakon prve pobjede ili su i oni sad ravnopravni s ostalima?
 
Kako ide s onim koncesijama? Jel KTM ostaje isto nakon prve pobjede ili su i oni sad ravnopravni s ostalima?
Pobjeda je 3 concession boda (2. misto 2, a 3. misto 1), kad skupe 6 bodova, gube privilegije.

S tim šta se po nadopuni pravila bodovi rastežu na 2 godine, nema reseta na kraju sezone.
 
E da repaol u bodovima ko sto sam i predvidio..AM vise bodova od MM..kad jednog dana vrati mora prvo buraza stic
 
Znaci iducu trku pobjedju u Austriji i onda nema vise max nabrusenih masina i neogranicenog testiranja 🤔
 
RAC
IMG_20200809_150004.jpg
 
👏👏👏👏👏
Uživao sam gledati.
Tek nakon trke sam osjetio žeđ i glad i tako to.