louis

Evo gledam "sinhronizatore"....
CRAFT-MEYER SYNCHRONISER

Jeli tko iz Louis-ea kupio vakuummetre (sinhronizatore) karburatora (usisa)?

... imaju onaj mali "prigusivac" "na vijak" pa su mi zanimljivi. U protivnom moram "uvidavati" vijak bez glave itd.

Ako jest molio bi ako moze napisati osvrt jer na Louis-ovoj stranici ima cudnih komentara al mi se cini da su evropljani postali ko amerikanci..... svaki k. im smeta.
Nemogu zakljuciti iz komentara s WEB-shopa jesul ti satovi OK ili ne. Slike su slike.

BOCOJAKI,
bili ti bio problem baciti oko ako budes u ducanu na taj artikal, jel cemu? Koliko vidim ima u Louis-Graz na lageru.
Ako si od volje poslikaj i vidi jel u paketu imaju "T" (ili "Y") razdjelnici.
Ako mozes - hvala. Ako nemozes - isto hvala ;)
(Pisem post jer ako jednog dana netko bude isto to htio kupiti da i ovdje moze pronaci detalje ako ih bude.)

Nevolim gomilati "los" alat pa gledam detalje.

Gledao sa i po HR stranicama jel tko ima posebno satove psebno al ne pronalazim osim "nema na stanju" ili "posalji upit".
Nema problema pogledam.
Ajde mi molim te posalji sifru artikla sms-om i napisi sta trebam pogledati. Necu se sjetiti vrtit po forumu pa ce biti brze i jednostavnije...
 
😁
 

Attachments

  • 20200810_155857.jpg
    20200810_155857.jpg
    101.7 KB · Views: 109
zna li netko kad louis dijeli one vaučere 20 i 50 evrića kad kupuješ nesto veće?
 
Nisan cua da je neko ima probleme sa Louisom......
Redovito gledan ponudu
Bas se mislin jedne cizme rjesit ali slab im je popust......
 
Da. Narucio sam proslu godinu za black friday, doduše na sestrinu dojč adresu, ne direkt u hr jer ti i hr porez izracuna kod naruđbe ako je dostava u hr pa je s tim i primjetna razlika u cifri ako ti je naruđba malo veca.
Eu je, njemački shop.
 
pod porez mislim na pdv koji je kod nas 24% a u dojč 16 ili koliko već. drugih davanja nema ako si mislio na to.
a to možeš i sam lagano provjeriti. ubaci par stvari u košaricu i stavi dostavu u hr a nakon toga probaj sa dostavom u D ili koju drugu zemlju u eu koja ima manji pdv od nas i automatski ti se cijena korigira na pdv zemlje dostave.
 
pod porez mislim na pdv koji je kod nas 24% a u dojč 16 ili koliko već. drugih davanja nema ako si mislio na to.
a to možeš i sam lagano provjeriti. ubaci par stvari u košaricu i stavi dostavu u hr a nakon toga probaj sa dostavom u D ili koju drugu zemlju u eu koja ima manji pdv od nas i automatski ti se cijena korigira na pdv zemlje dostave.
Je,skuzio👍
 
pod porez mislim na pdv koji je kod nas 24% a u dojč 16 ili koliko već. drugih davanja nema ako si mislio na to.
a to možeš i sam lagano provjeriti. ubaci par stvari u košaricu i stavi dostavu u hr a nakon toga probaj sa dostavom u D ili koju drugu zemlju u eu koja ima manji pdv od nas i automatski ti se cijena korigira na pdv zemlje dostave.
Prijatelj je nedavno naručija kacigu plus neke sitnice i cijena mu je bila točno ona sa stranice plus trošak od 10 eura za dostavu....