Triumph Tiger 800

Isti 2011 tiger 800 i isti nedostatak. Riješeno sa riserima sa ebaya :)
20181122_172306.jpg
 
E dvoumio sam se izmedu par opcija..tih risera s ebaya, FOX risera no nakraju sam narucio original risere od XC modela. Oni su vislji pa cu vidjeti kad stignu i kad ih montiram.
 
E dvoumio sam se izmedu par opcija..tih risera s ebaya, FOX risera no nakraju sam narucio original risere od XC modela. Oni su vislji pa cu vidjeti kad stignu i kad ih montiram.
Koliko si dao za njih? I da li je sad drugačiji feeling u vožnji?
 
Jel netko mijenjao gripove na Tigriću?
Ovi original su 300 kuna a nisam našao ni jedne druge da pašu.
 
Misliš na gumene ručke?
Vidiš meni su baš u redu ovi originalni..udobni/mekani.

Risere sam kupio i stigli su mi doma (50 eura-polovni s ebaya). Isti su kao i na Exploreru.
Ali nisam ih stigao još montirati. Drugi tjedan bih trebao na servis pa ću onda sve skupa.
 
Si provjerio da li će ti sajle odgovarati?

Jesam jesam..biti će dobro. Čekam da mi mehaničar riješi servis na XLki pa mu vozim Triumpha. A trenutna zanimacija mi je foribordo na fishermanu ...ufff ;-/
 
Misliš na gumene ručke?
Vidiš meni su baš u redu ovi originalni..udobni/mekani.

Risere sam kupio i stigli su mi doma (50 eura-polovni s ebaya). Isti su kao i na Exploreru.
Ali nisam ih stigao još montirati. Drugi tjedan bih trebao na servis pa ću onda sve skupa.
Da mislim na gumene ručke, meni su se moje stopile nakon 2 godine korištenja i ne smeta me što su ljepljive nego što svaki put kad taknem motor ili kacigu (oboje bijeli) s rukavicama ostane crna fleka.., sad dvojim da li da kupim neke konkurentske ili original u Novemi.
 
Hmm, baš čudno evo moje su original gore i ne puštaju ništa crno.
To su one veće odnosno duže ručke, ima ih i od konkurencije.
Ja sam nakon puno eksperimentiranja s ručkama došao o zaključka da su najbolje ili najkvalitetnije original ugradnja.
Sve ove zamjenske su mi se brzo istrošile i nakon godinu/dve već su izgledale ofucano.
 
Evo razlike izmedu XC i obicnog modela u riserima.
Tiger 800 XC ima iste risere kao i Explorer 1200.

 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Pitanje???
Uzela mi prijateljica Tigera 800, u Novemi, kraj 2019 ili pocetsk 2020g. Ne sicam se sad tocno i narucila odma kod njih, centralnu nogaru kao dodatak.
Vislje nogare u zivotu nisam vidija, dignu zadnje kolo cca 20cm, ne moze nitko sam dignit motor na centralnu nogaru, a kad se id
e skinit moras vatat motor..
Naravno u Noveme kazu da je to normalno????
Jel se tko susrea s necim slicnim, sigurno je montirano od nekog drugog modela
 
Pitanje???
Uzela mi prijateljica Tigera 800, u Novemi, kraj 2019 ili pocetsk 2020g. Ne sicam se sad tocno i narucila odma kod njih, centralnu nogaru kao dodatak.
Vislje nogare u zivotu nisam vidija, dignu zadnje kolo cca 20cm, ne moze nitko sam dignit motor na centralnu nogaru, a kad se id
e skinit moras vatat motor..
Naravno u Noveme kazu da je to normalno????
Jel se tko susrea s necim slicnim, sigurno je montirano od nekog drugog modela

Malo je višlja pozicija i nešto se teže digne od zadnjih motora koje sam imao s centralnom nogarom, ali nebi rekao da je toliko problematično.
Ako je niža i lagana osoba ona je vjerovatno malo teže.
 
Pitanje???
Uzela mi prijateljica Tigera 800, u Novemi, kraj 2019 ili pocetsk 2020g. Ne sicam se sad tocno i narucila odma kod njih, centralnu nogaru kao dodatak.
Vislje nogare u zivotu nisam vidija, dignu zadnje kolo cca 20cm, ne moze nitko sam dignit motor na centralnu nogaru, a kad se id
e skinit moras vatat motor..
Naravno u Noveme kazu da je to normalno????
Jel se tko susrea s necim slicnim, sigurno je montirano od nekog drugog modela
Definitivo pišam krv kada ga moram dići na centralni nogar (2018 xca):mad:
 
  • Wow
Reactions: hondimir