Stari Grobnik u novom izdanju - -

..e da... nije to više tako da napraviš đir do grobnjače, baciš oko, popiješ par cuga, mazneš čevape pa odeš u đir .. malo morgen ;) ….nova pravila ponašanja, ...

čuvar reda i rampa na ulazu, nekad pušta nekad ne, ...boji se otkaza kaže..... zabranjen pristup …. valjda je to neki uvjet organizatora, bo??? ….u nedjelju na grobnjači, 50-tak švaba ... birtije zatvorene, nema pasa osim onog dečka šta mijenja gume, baš se pitam vrijeme ručka kamo će ti gosti nešto pojesti …. "publike" ko u priči, točnije nigdje nikoga :cool: , … na brdu birc isto zatvoren … a sve na otvorenom :oops: na friškom povjetarcu ….

staviš lanac na ulazu na tribinu za "publiku" i … eto ti epidemiološkog rješenja...
 
ja sam proletim kroz rampu, bmk..

20200828_185750.jpg
 
evo sad se malo i popunilo, došli ovi kao trkači, šta im sponzori plaćaju upad..a i plavi suki je čini mi se tu..
satro sam se pišuć.. 😂
 
2go-go
lajkam posebno fotke, jer bez
obzira koliko su mi takvi auti
ružni, stalno razmišljam nešto sl. uzeti (y)

manji "dostavljak", ali i više funkcionalan, da mogu i bike ubaciti


nego, jel' moš' sam ga na rampu ubaciti,
ipak je krov niži ili trebaš pomoć? :unsure:
 
Last edited:
...dođeš kupiti novi auto i kažeš prodavaču;

ček, ček da ubacim motor u gepek, da vidim 'jel stane :ROFLMAO:
 
I ja sam se malo provozo, bas lijep dan :cool:
 

Attachments

  • AEE992E2-E4EF-47A0-903D-FB83172468BE.jpeg
    AEE992E2-E4EF-47A0-903D-FB83172468BE.jpeg
    240.9 KB · Views: 140
  • 330BC50B-2388-49CD-A8CE-6BB83023F81B.jpeg
    330BC50B-2388-49CD-A8CE-6BB83023F81B.jpeg
    264.4 KB · Views: 139
  • 1F681E15-C5B4-4A15-828F-6F8CF5981747.jpeg
    1F681E15-C5B4-4A15-828F-6F8CF5981747.jpeg
    171 KB · Views: 153
  • 3331F6E2-00AA-4437-ACDB-0F48D689E628.jpeg
    3331F6E2-00AA-4437-ACDB-0F48D689E628.jpeg
    249.4 KB · Views: 160
A to si ti bio!? Veliko poštovanje imaš od mene Full Top Max Tourist Trophy award, onako skroz putnički revijalno dolaženje na stazu sa ruksakom, kružio si non stop :D i onda lagano u ZG top top.

Ić ću slike razvit kasnije, bilo je baš dobro, zapravo idealno, a ja sam prokleo pred neki dan ovaj trackday reko "bit će vam kiša" a ono bio kurac a ne kiša, zapravio bio top day nikog nigdje taman ljudi onako, super baš. Ben hur je imao koliko sam ja vidio, samo jednu intervenciju - došo je meni srat da ne smijem unutar ograde sa fotićem da imaju kamere pa da seru :D

Naravno ulazak na samu pistu obavio sam uz klasično laganje, moram reć da se ne sjećam kad sam zadnji put na Grobnik došao bez laganja da idem kod Keca ili "do Luteca nešto", jbt.
 
  • Like
Reactions: Mr.steady
Naravno ulazak na samu pistu obavio sam uz klasično laganje, moram reć da se ne sjećam kad sam zadnji put na Grobnik došao bez laganja da idem kod Keca ili "do Luteca nešto", jbt.

Kako te nije stid tako lagat, ja sam samo jednom i bilo mi je ful neugodno
 
sa ovim bilim kuferašem sam se trko, a crnu pticu sam vidio krajičkom oka parkiranu kod pRRavih trkača..

dado plus-minus moraš uvijek imat jednog berlinga, ja imo sve tri linije..sve putnički i benzinci..
 
Fotografije sa nevjerojatnog trackdaya koji je posljednji trackday sa troznamenkastom cijenom koštanja! Zaista epski trenutak i u to ime svaka čast nama koji smo tamo bili posvjedočiti! A kako je to bilo, ovako nekako;

yND2nV7.jpg


Lnb77d6.jpg

Ovog sam sliko jer sam skužio da je svima ova Aprilija strava kao wow ovo ono iskreno meni baš i nije nešto al aj.

T0fZz6k.jpg

Ovo je naš uvaženi član foruma, ne znam da li imam prava davat trkačke komentare kad nisam trkač, ali ovdje izgleda ko da kaciga oće uzletit?

Ll3hIIR.jpg

Opet član našeg foruma, sakriva se od fotografa.

FdVNNBE.jpg


uVKcRsH.jpg


aCWUZMR.jpg


S61T6Cw.jpg


xKt89pL.jpg




f6ZAe3n.jpg


Lbupfog.jpg


6HeNrFT.jpg


TB5KLBx.jpg


eUMCkrA.jpg


F2gcazj.jpg


gCdGwEe.jpg


cIvrosR.jpg


KBRbw6w.jpg

Evo nam ga Aldo, ali ne Moro jer njega su otele komunjare, ovo je neki drugi Aldo!

Neke fotke nisu 100% ali nisam imao vrijemena zajebavat se sa proučavanjem fotića kog sam dobio na posudbu, vodio sam velike rasprave i davao važne savjete većinu vrijemena.

Part 2 ⬇
 
gpMLQlE.jpg


J7Yln7P.jpg


BQtHeM1.jpg


Ye3hq2o.jpg


6uTc6hZ.jpg




Tako je to bilo jučer na "Grobničkoj Ljepotici", na "Grobničkoj Staroj Dami", na "Crnoj Zmiji podno Hahlića", na "Užarenom Azvaltu Kikovice", na "Hrvatskom Assenu", na "Hrvatskom Mugellu", na "Crogellu", na "Grobnellu" itd itd itd.