WSBK 2020

Da, Folgera ssm i ja pratio. Nista posebno ali je ostavio par imena iza sebe.
Amerikanca jos ne znamo premda isto nije bio los.
 
Vi napredni ste mogli gledati utrke mi u europama ni rezultat ne znamo :poop:
Folger i 'mericanin voze polovno motore ako sene varam :unsure:
 
Koliko sam pratio, ne 100%, Folger stvarno ima neki sintisajzer iz "Lidl-a", ali po zavojima im vadi mast (y)

P.S. ima u europama i internet. Znas onaj vic? Ima Mocy pedera, ali nema para 🤣:mrgreen:
 
Nije na TV WSBK nikako bio cijeli vikend ni reprize nista s materom im se ophodim 🖕 Sinoc u 22h bile su snimke BSB utrka koje nisu bile lose (y)
 
Mislim da mi pretplata iduce sezone ne gine. GP iskace iz pastete, WSBK prenose svaku petu utrku i jos ni Rusi nemaju stream.
 
ja sam uzeo ove godine WSBK pretplatu jer je bila 30 eura ili tako nešto, a ove gmazove u MotoGPu ne pada mi na pamet plaćat, par puta sam platio season pass i ostao prevaren ali više ne, MotoGP se ne isplati gledat to su sve diletanti i budale to je za djecu natjecanje, ispoliran i steriliziran je postao, WSBK ima natruhe šporkica bar malo. Samo da onaj Rej ne vozi ja ne znam šta on tamo smara dosadan je ali valjda je Kawasaki platio da bude prvi u to ne ulazim, vjerojatno je to neki deal nema veze šta je tu je.

Šta se tiče Folgera pa i nije baš impresionirao, noktima se držao za sredinu začelja. Koji su to kvantni skokovi u klasi jbt, na Grobniku je imperator, u IDM-u ministar, a u SBK-u vrana.

Pa to je nemoguće majkemi!
 
Prije ohhoho godina Wild Card timovi su morali Pirelliju 50 iljada € platit gume za vikend a gume nisu one sto Rea i ostali voze vec B spec dakle u startu nemas nikakve sanse a pedesetku trebalo istrest prije 15-tak godina. Kad bi MM pun zdravlja :mrgreen: vozio nebi imao sanse na tim gumama za neki rezultat a da nije prosjecan :poop:
 
To su klasične klevete od strane Emezete, wild card pozivnicu u WSBK dobiješ na temelju svog truda i zasluga u motorsportu!
 
Ovo je bilo u vrijeme Brace Burazera ne znam da li je sad kod Krmeljija isto. Predpostavljam da jest jer Wild Card vozaci su,pogotovu oni malo soficitarniji, nepoznanica u WSBK zadnjih desetak godina mozda i duze.
 
Ma "ni iz djepa ni u djep", nisam neki njegov preveliki fan, ali cinjenica da IDM SBK specifikacije, nisu bas "najistije" sa WSBK specifikacijama u samoj osnovi. Da ne spominjemo stvari kao gume, iskustvo i ostalo. Decko je va svakoj trki sal od 17. to 10. pozicije i vozil tamo sa nekom "mid" grupom koja ima top spec motore (Baz, Haslam i slicni)... 👍

Neka jos drugi vikend Martin nastavi ovim ritmom i morda vec drugu sezonu opet va WSBK karavni nakon duuuugo vremena vidimo i nasu zastavu 🤞
 
  • Like
Reactions: 101
Vas dvojica znate koliko smo se prije skoro 20 godina ovdje smijali nepresušnim Mocijevim pljuvanjem braće :mrgreen: međutim danas sam uvjeren da nitko od njih nema isti materijal. Pitanje je samo tko u datom trenutku drži kesu i dijeli bombone.:p
 
Sad se mora vise love istrest neg onda, onda su samo braca burazeri uzimali lovu sad Dorna a to je velika organizacija u vlasnistvu jos vece organizacije :mrgreen:
 
Osim sto se od srca iskreno nasmijem svaki put kad vidim kako Mocy casti ekipu 😂🤣💪🙌 SBK sluzbene specifikacije su dostupne online za IDM i WSBK i kada se samo pogleda razlika u dozvoljenim budgetima za preprade, sasvim je jasno da razlike mora biti. Proporcionalno sa budgetima idu i interesi i naravno da ima jednakih i jednakijih.

O tome vec neko vrijeme razmisljam da bi ustvari super preludo zamiljive trke bile kompletno stock motori. Tehnicki pregled za trku je jednak kao i tehnicki pregled za cestu. sto nije kupljeno u ducanu iz redovne ponude sa racunom, se ne broji. Nema puno mjesta za interpretacije i potrebe zvat kvantne fizicare na ekspertize. Kupi, pali, vozi... 🏍
 
To je stara ideja, pa znas da smo i tu pisali o tome kad smo se htjeli ukljuciti u mađarski GSXR kup. 20-30 istih motora i na pocetku vikenda se izvlace brijevi kao na tomboli. Koji dobijes, taj vozis. Cak nije bilo ni skupo, nekih cca 6tE po sezoni plus troskovi puta i smjestaja.
 
Zadnja vilica na SBK motorima ti je vec od 15000€ :mrgreen: a prednja isto tako 😁
 
Usporedba idm i wsbk nema.smisla uopće. BSB je puno jača liga od idm a i po strojevima i po vozacima.
I ja bi radije pretplatu platio za wsbk nego za mgp.
 
Zadnja vilica na SBK motorima ti je vec od 15000€ :mrgreen: a prednja isto tako 😁
.., pa dodaj prednju … koliko onda ima smisla talent i nada za uspjehom ako dolaziš iz moto-pripiz..na gdje se dnevno ne proda u cijeloj zemlji motora , djelova i opreme u vrijednosti dvije vilice :rolleyes: …. pa ti nađi sponzora