Maremy-Smještaj u Zadru-

Paf

Well-known member
Poštovani kolege Motoristi,ako prolazite i potreban vam je odmor,javite se na Maremy-Zadar.,ima na Googlu sve...radimo od 15.06 - 01.10 svake sezone,za sad...,najava potrebna naravno,jer je sezona,ali ne gledajte cijenu apartmana,jer za kolege ce se iznaci uvijek neki popust,a i preporuka di ce dobro da se nešto pojede...ako bude i zauzeto,te netriba nesto posebno,uvijek se more nac neka soba za odmoriti...sto se tice parkinga,ima ga okolo objekta i sigurno je,te pod kamerom,a ako je potrebno,ima i garaza.,eto...Pozdrav gdje god bili...
 
  • Like
Reactions: enduro
Mislim da je dobio bananu ne vidi mu se slika.
 
mene e tesko naljutit,al sve OK...pozdrav motoristima i ljudima...sto ce te me gledati,ka ja pola vas ne vidim...samo sam pitao neke stvari,neki su mi pokusali odgovoriti,i hvala im...a neki malo podhebavaju,oli nemaju pojma,pa neznam sto se javljaju,i ja im odgovorim u sali,nema tu ljutnje...a onda neka Banana Mate mi se javi da pazim sta pisem...uopce ne razumin sta e bilo...al OK...ako se ko naljutia nenamjerno,sory...kod mene e sve OK...lipi pozdrav...
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: maRRin 06
mene e tesko naljutit,al sve OK...pozdrav motoristima i ljudima...sto ce te me gledati,ka ja pola vas ne vidim...samo sam pitao neke stvari,neki su mi pokusali odgovoriti,i hvala im...a neki malo podhebavaju,oli nemaju pojma,pa neznam sto se javljaju,i ja im odgovorim u sali,nema tu ljutnje...a onda neka Banana Mate mi se javi da pazim sta pisem...uopce ne razumin sta e bilo...al OK...ako se ko naljutia nenamjerno,sory...kod mene e sve OK...lipi pozdrav...

Drago mi da si tu. Sto je je iako se ne slazemo u svemu imas dobar smisao za zajebanciju. Zivio ti meni ljudino.
 
Thx...imas pice...