Uvaljivanje rabljenih guma preko FB od stuntera M.P.

Evo imaš i ovdi polovne robe za još dvi tri "ture" :LOL:

2020-09-26 12.48.11.jpg


Nije isto ako je netko stavio, probao i nije mu pasala guma i skinuo ju pa ti prodao.
To stalno ima okolo, takvih situacija.

Al kad se netko na ti gumama junački vozi i onda skine pa ih netko kupi i očekuje da će to valjati... :rolleyes:

I onda još na neviđeno kupi?!?

A bil' te kondome kupio :)
Samo jedan đir odradili ;)
Kažeš opasni za zdravlje?
A te gume koje njemac ili tko vec ne baca nisu opasne za zdravlje?
 
Nitko nije spominjao kvalitetu guma ni jel valja ili ne valja, poslao je duplo stariju gumu od recenog i to je to. Nakon svega toga se pravi nedodirljiv i glumi debila
 
To te Bog kaznio jer si sumnjao u sveti Mitas.
Da, bio sam prisiljen na mitas na kraju, jbg bolje novi mitas nego rabljene stare 4god. Samo sto me sad to kostalo malo vise al oke, otplatit ce mitas na drugom setu razliku hahaa
 
Da, bio sam prisiljen na mitas na kraju, jbg bolje novi mitas nego rabljene stare 4god. Samo sto me sad to kostalo malo vise al oke, otplatit ce mitas na drugom setu razliku hahaa

rađe nemoj, Mitas ti je kao droga, odustani na prvom setu ako ne želiš postat ovisan. Svakim novim setom Mitasa, otvaraju se neke nove dimenzije u koje je bolje ne zadirat, postaješ sektaš, shvatiš da do nedavno Pirelli, Metzeler, Michelin, Bridgeston čije si sve review-e pogledao i do tada mislio kako je to najbolja guma na svijetu baš za tvoje potrebe, jer si cestovni ratnik, lokalni Guy Martin, odjednom postane precjenjna guma, počneš sumnjat u novinarske izvještaje, uvjeravaš bližu i širu rodbinu da kupe Mitas, ako ne voze motor, onda Sava Eskimo, postaješ polako izoliran u društvu, ljudi na narezanim slick-ovima ti se smiju ispred kafane, konobarica te više ne poslužuje, na motosusretima ti brane paljenje guma, nemoj, odustani dok ima vremena.
 
rađe nemoj, Mitas ti je kao droga, odustani na prvom setu ako ne želiš postat ovisan. Svakim novim setom Mitasa, otvaraju se neke nove dimenzije u koje je bolje ne zadirat, postaješ sektaš, shvatiš da do nedavno Pirelli, Metzeler, Michelin, Bridgeston čije si sve review-e pogledao i do tada mislio kako je to najbolja guma na svijetu baš za tvoje potrebe, jer si cestovni ratnik, lokalni Guy Martin, odjednom postane precjenjna guma, počneš sumnjat u novinarske izvještaje, uvjeravaš bližu i širu rodbinu da kupe Mitas, ako ne voze motor, onda Sava Eskimo, postaješ polako izoliran u društvu, ljudi na narezanim slick-ovima ti se smiju ispred kafane, konobarica te više ne poslužuje, na motosusretima ti brane paljenje guma, nemoj, odustani dok ima vremena.
I ako te Mitasice montiraš na neki malo poznati motor kao što je moj, onda si uz sve navedeno još i osuđen na beskrajne solo vožnje 😭
 
I ako te Mitasice montiraš na neki malo poznati motor kao što je moj, onda si uz sve navedeno još i osuđen na beskrajne solo vožnje 😭
a da, slično je i meni, osim što me svi vrijeđaju da vozim poluproizvod, Mitas je došao kao šlag na tortu, više ne dobivam ni bajkerski pozdrav :mrgreen:
 
a da, slično je i meni, osim što me svi vrijeđaju da vozim poluproizvod, Mitas je došao kao šlag na tortu, više ne dobivam ni bajkerski pozdrav :mrgreen:
Divim ti se. Meni je bilo previše oboje. Voziti marginalni katolički motor i Mitas na njemu. Vratio sam se na Pirelli. Opet imam prijatelje. Zapravo, samo jednog, ali ipak....
 
Rado bi ja vozio sport force + al jebe me to sto nemam manekenku iza a bome nisam ni ja nista bolji. Strasna guma
 
Lik vjerovatno nezna Njemacku na karti naci,a kamoli da dovaza gume od tamo. Lokalni kokosar koji pokupi(pitaj boga di),izrabljene gume,i onda prodaje price.
Pored danjasnjih cijena novih guma,zaista ne treba ulaziti u avanture sa polovnima,kao sto je netko rekao "radije na svojim polovnim,nego kupovati tudje".

Btw. Polovne se kupuju samo D212...D213,i to samo mi trkaci.

Vezano za pozdrave,konobarice itd....jbga ekipa,mozda nije do Mitasa?

:p
 
Tko te može prisiliti ,kakva to priča mora biti da je svjesno popušiš i kupiš rabljenu gumu .A kao dobra ,a kao nova ,a kao povoljna ....Ok,neki koji stave rabljenu gumu za stazu pa još nešto odvoze s njom ,to još mogu razumjeti..Dot ovaj ili onaj,nova je ipak nova i tih njezinih par kvadratnih centimetara me drži priljepljeog za cestu uz sveobuhvatnu božju pomoć.A to što je ovaj lik prodao nekima priču i na kraju i isporučio stariji Dot od propagiranog govori nešto drugo: o naivnosti pojedinih ljudi ali i o žalosnoj kupovnoj moći velikog dijela naše moto populacije ili dijela koji se tako može ili želi nazivati.I da ,dotaknuti ću se neminovno i ovoga:kakav takav motor iziskuje i ostalo,prikladnu odjeću ,prikladnu obuću ,adekvatnu čeladu i popratni sadržaj i ostalo.A ne kao što puno puta vidim: kawa ZX10 r,5000eura,kaciga300 kuna ,stari 750 srad ,inače perfektan,na nogama tenisice Univerzal,kaciga iplas ili veplas Koper ne vidi kroz vizir,stoji na semaforu pored mene bar jednom tjedno ujutro kroz cijelo ljeto.Ne podcjenjujem nikoga samo iznosim viđene činjenice. :cool: 🍻
 
Pa u čemu je problem s rabljenim gumama? Prozivati nekoga jer kupuje rabljene gume je bezveze, ne kužim koji je poriv? Zato jer nekome drugome nije problem kupiti nove? Pa i rabljeni motor je isto tako neodgovorno kupovati, nikad ne znaš što s njim može biti. A na rabljenom motoru su obično i rabljene gume, takav motor je nužno opasan za cestu? Pa niti svi imamo neograničeni budžet za svoj gušt niti svi vozimo trke na Grobniku a niti ne peglamo zavoje na rubu, vjerovali ili ne ima i vozača kojima je gušt sjesti na bajk i odraditi laganu vožnju od točke A do točke B bez vožnje na štopericu. Ja sam ove godine skinuo 14 godina stare danlopice i stavio novi Mitas TF. Mogao sam i neke rabljene staviti, opet bi se vozio u svom ritmu, prilagodim vožnju onome na čemu se vozim. Pokretač teme je samo htio skrenuti pažnju na prodavača muljatora, na kraju se njega proziva i pljuje jer je glup, umjesto da mu se zahvali da ne nasjedne još ljudi.
 
Lik vjerovatno nezna Njemacku na karti naci,a kamoli da dovaza gume od tamo.

Btw. Polovne se kupuju samo D212...D213,i to samo mi trkaci.

Vezano za pozdrave,konobarice itd....jbga ekipa,mozda nije do Mitasa?

:p
Mi tRRkači koji vozimo 1.66 koristimo samo izRRaubovane gume.
Grijeh bi bio dati pare za nove.
 
ja na prolice kupujem nove gume,pa ako nekome trebaju rabljene poklanjam ih,samo nije mi jasno,ako smatram da :unsure:meni ne valjaju,kako nekom mogu biti dobre,a kamoli da trazim solde za njih...
 
  • Like
Reactions: Bob Rock