Osijek

Status
Not open for further replies.
Sjetimo se onog klinca koji je sa KTMom negdje na moru ubio curicu koja je hodala pored ceste, na zebri ili tako nešto... treba li stvarno vaditi teme iz naftalina i komentare koji su onda bili postani? Samo i isključivo jebena licemjernost.


Evo ti ko ne licemjeran reci mi jesi li ti uvjek po slovu zakona ???
 
Ti si samo dokaz da abortus apsolutno treba biti dozvoljen

Bezlicno iskompleksirano smece koje uziva u svojoj samoproglasenoj vaznosti
Znaci maleni iskompleksirani covjeculjak bez empatije integriteta i moralnih kocnica sta moze protumaciti kao psihopat

Zalosno je sta ti kao tako duboko poremecena osoba vjerovatno radis u nekoj drzavnoj sluzbi sta je jos poraznija cinjenica
Ti imas superpower samo ispred zrcala i tipkovnice a zbog takvih poput tebe forumi i jesu idealan virtualan svijet gdje mozes biti veli, snazan i inteligentan a
u stvarnosti nema hrabrosti sam preci ulicu

Igras se sa osjecajima ljudi jer ih sam nemas

Kao sto sam rekao ti si samo otpad i nista drugo


Probaj argumentirati, bez vrijeđanja.
 
Evo ti ko ne licemjeran reci mi jesi li ti uvjek po slovu zakona ???

Nisam nikad. Ali sam punoljetan i odgovaram za svoje postupke i nema plakanja kad dođe do sranja. To je razlika koju vi od ljutnje ne vidite, kako ovdje tako ni u onom slučaju od prije nekoliko tjedana.
 
Kao na primjer ?

Da doticni provocira u temi koja nije za to ??

Da je isprovocirao momka koji je izgubio roditelje svojim komentarima ?


Ako je vec ovo RIP tema onda ovakvim anamnezama ovde nije mjesto nego otvori zasebnu temu
 
Nisam nikad. Ali sam punoljetan i odgovaram za svoje postupke i nema plakanja kad dođe do sranja. To je razlika koju vi od ljutnje ne vidite, kako ovdje tako ni u onom slučaju od prije nekoliko tjedana.


Treba krenuti od sebe pa onda zvati druge licemjernima
Barem ja to uvik cinim i sam sam sebi najveci kriticar i uvik spreman odgovarati za svoje postupke
Na zalost da je momak bio i na Baotianu nesreca bi zavrsila tragicno pa ako treba otvori temu gdje cemo raspravljati o problemima u prometu i odgovornosti
ali ne u RIP-u
 
Za temu si u pravu, to sam već napisao. Zapravo sam bliže da promijenim pravila jer mi je to RIPanje , osim u slučaju kad se radi o preminulim forumašima, bilo besmisleno od prvog dana.
 
  • Like
Reactions: El Mravac
Treba krenuti od sebe pa onda zvati druge licemjernima
Barem ja to uvik cinim i sam sam sebi najveci kriticar i uvik spreman odgovarati za svoje postupke
Na zalost da je momak bio i na Baotianu nesreca bi zavrsila tragicno pa ako treba otvori temu gdje cemo raspravljati o problemima u prometu i odgovornosti
ali ne u RIP-u

Naravno da se moglo dogoditi i na biciklu, zato se i zovu nesreće. U krajnjoj liniji kako god okreneš u ovom slučaju kriv je vozač automobila ali ne treba gurati glavu u pijesak pred činjenicama i to proglašavati nepoštovanjem prema preminulom.
 
Za temu si u pravu, to sam već napisao. Zapravo sam bliže da promijenim pravila jer mi je to RIPanje , osim u slučaju kad se radi o preminulim forumašima, bilo besmisleno od prvog dana.


Ja se ne mogu niti zelim mjesati u funkcioniranje foruma i ti kao moderator odredjujes pravila a sta se tice kao sta sam rekao prometne problematike to zasluzuje sasvim drugu temu ova RIP tema je otisla skroz krivim putem pa bih te molio da ubuduce svi komentari ( Bogu hvala i moje ) koji su van okvira teme brisu
 
Za temu si u pravu, to sam već napisao. Zapravo sam bliže da promijenim pravila jer mi je to RIPanje , osim u slučaju kad se radi o preminulim forumašima, bilo besmisleno od prvog dana.

to


....a sta se tice kao sta sam rekao prometne problematike to zasluzuje sasvim drugu temu.....

i to isto
 
Zasto se ovog idiota drzi tu i dopusta mu se iznosenje neistina i blacenje nekoga koga uopce ne pozna?! Kreten iznosi izmisljene dezinformacije u rip temi?! Jel moze nize??
To je najgore u svemu, sto danas uglavnom svi mogu dobit djecu i odgajat ih. Jos cetvero. Strasno.
Čovjek je idiot. Po nekim stvarima kontam da je drot, najiskrenije se nadam da je u pitanju Sledge, nedo bog da još jedan takav postoji.
 
Zao mi je momcica :( pocivao u miru andelu



Iskreno, da ne bi doslo do ovoga najbolje pustiti rip temu ali izricito ako zeli netko ostaviti RiP bilo kakve rasprave na hladenje 7 dana.
 
  • Like
Reactions: dovla and Napier
Pa i sad mi je svejedno. Dapace, i nepotrebno ali ako ce se netko bolje osjecati ako se nalazi u drugom topicu, ok...
 
Nemam pojma tko je on ali mi savjest ne da da to obrišem, radije ću ugasit forum. Jednom ćete shvatiti...

Moj je otac vozio motore.

Neki dan me zaustavio na cesti kad sam dolazio k njemu.
"Daj me povezi ovih 50m do kuce."
Kad se skinuo sa motora imao je suzu u oku.

Ja sam sanjao motor letao po selu zicao djir na ponyexpressu, apenu, automaticu.
Ja nisam imao motor do svoje 20-e godine, a onda mi je kupio Apena na pedale iz 71. Nitko sretniji od mene.
A zasto nije prije kupio moped djetetu koji ga je toliko zelio?

Nikad ga to nisam pitao, imam djecu, sad odgovor znam.

Nikad oca nisam vidio na motoru, pustio je to prije nego sam ja dosao na svijet.

Mate sve mi je jasno.
 
  • Like
Reactions: triumf
Status
Not open for further replies.