Nova Honda Africa Twin

Ma nije to nego mi se nekad ne da
Livon rukon cesen jajca ili kopan nos ili prckan po mobitelu/navigaciji.....
Koliko sam razumio iz tvoji postova. Lipo si ti potkozen. Beverly 500 ( skup) a tebi prvi skuter/motor, pa tmax jos skuplji, i sad afrika dtc adv. Pun si love, a znanja malo ili nista. Al mlad si naucit ces.
 
Koliko sam razumio iz tvoji postova. Lipo si ti potkozen. Beverly 500 ( skup) a tebi prvi skuter/motor, pa tmax jos skuplji, i sad afrika dtc adv. Pun si love, a znanja malo ili nista. Al mlad si naucit ces.
Krivo si skonta......
Sirotinja.....
Za to sve mi tribalo 16 god.....jedva skupia....
Nisan ja ka ti da kupujen brdo motora i skutera preko kompezacija i bez poreza......
Pa se onda puvanderisemo po gradu....
Eh Totti Totti.....ko te nezna......
 
Krivo si skonta......
Sirotinja.....
Za to sve mi tribalo 16 god.....jedva skupia....
Nisan ja ka ti da kupujen brdo motora i skutera preko kompezacija i bez poreza......
Pa se onda puvanderisemo po gradu....
Eh Totti Totti.....ko te nezna......
??????????
 
Govorio sam o D
Samo jos jedna napomena prilikom stavljanja foot shiftera treba vodit racuna o crash bar-u koji je na motoru
jer kod nekih nije moguce instalirat sklop
D mode definitivno nije za voznju magistralom, u biti D mode je najbolje zaboraviti.
Od kada sam uzea africu nisam bia u manual mode, da sam tija minjat brzine uzea mi manualca, tako da mi ni to ulaganje od cca 500 eura nema smisla. Uglavnom sam u S1, ponekad u S3 i ako triba opalit nizu (a cesto pita u agresivnijoj voznji) botun - je uvik aktivan.
 
D mode definitivno nije za voznju magistralom, u biti D mode je najbolje zaboraviti.
Od kada sam uzea africu nisam bia u manual mode, da sam tija minjat brzine uzea mi manualca, tako da mi ni to ulaganje od cca 500 eura nema smisla. Uglavnom sam u S1, ponekad u S3 i ako triba opalit nizu (a cesto pita u agresivnijoj voznji) botun - je uvik aktivan.


Posto ja taj motor sam vozio 50-tak kilometara vjerovatno si u pravu
Meni je privlacno imat tu mogucnost da je mozes saltati nogom jer to je moje neko vidjenje da mi motor mora imat saltung doli
Jbg. staromodan sam
 
I tako.....upalin ja duga svitla i sve sta jos ide i kolega forumas ne moze vozit isprid mene
Oce past......da mu blisti😳😳😳
A uopce nije jako
 
🏞
 

Attachments

  • Screenshot_2020-10-03-14-29-22-596_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-10-03-14-29-22-596_com.miui.gallery.jpg
    328.1 KB · Views: 129
  • Screenshot_2020-10-03-14-30-08-135_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-10-03-14-30-08-135_com.miui.gallery.jpg
    366.5 KB · Views: 133