Dobre prilike u oglasima

Pozdrav,
zna li itko išta o ovoj beštiji?
Nerazumin kako tako malo kilometara, 1000 godišnje?
Čini mi se da već poduže stoji u oglasniku.
Ja sam ga mislio kupiti ali sam odustao nakon malo istraživanja. Uglavnom, motor je trenutno u 3. vlasnika, uvezen je iz Švicarske 2017. pa je kilometre teško provjeriti. Ono šta me odbilo je da u originalu uopće nije 30th anniversary.
20200927_233430.jpg

received_364460054720114.jpeg

Da li je motor razbijen pa slagan u 30th ne znam ali za tu cijenu mora biti 1/1. Ako te i dalje zanima mogu ti poslati kontakt od 2. vlasnika koji ga je uvezao u hr.
 
  • Like
Reactions: bebeli
navali rajo


nisam uoće skužio da nije orginal Rr6! Najbolje mi je šta kaže ..."Ima sitnica za rjesit"...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

al puca na jaka kola u zamjeni - BMW 5,7,Audi a8,a6,Mercedes S 🤪
 
nisam uoće skužio da nije orginal Rr6! Najbolje mi je šta kaže ..."Ima sitnica za rjesit"...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

al puca na jaka kola u zamjeni - BMW 5,7,Audi a8,a6,Mercedes S 🤪

ako netko kupi ovo, imat ce unikat, cijena samo raste :D
 
mozda covijeku stvarno treba lova ali i dalje mi je nekako sumnjivo niska cijena. mislim, ovo je realna cijena za motor ovog godista i kilometara ali ja sam se naviknuo da cijena bude 5000 eura za takav motor

Frend je prodao '07 CBR 600 RR, 1. Vlasnik, nikad padan, garaziran, oko 40,000 km, novi set guma svaku 2. sezonu, regan 1 god. svi servisi kod Zorica u Karlovcu za oko 6000 Eur 2018. god.
 
a cijeli oglas je sumnjiv kad vidim ove slike, sve ok, al daj ako prodajes motor je li problem slikat 3-4 normalne slike za njuškalo...
 
Ozenio ga dobro 😂😂


Da je imo 12 tisuca km originalnih ajde ali 40 tisuca km xD
Ma da je imao i 1000 km.
Nov je koštao 77tkn,stvarno moraš biti blesav da za 11g. star daš 45tkn.
Znači za 11g. star daš 60% cijene od novoga