MotoGP - Misano 2020

Onaj Fenati umjesto da lezi dozivotnu u bajbukani pustili ga da utrke pobjedjuje :poop:
Ne mogu virovati da je kazna samo dvi utrke, tribali su voziti u istom timu dogodine. Nije njega Dr. izbacija iz VR46 ekipe bez veze. Vidija je da je malac smeće...
 
  • Like
Reactions: Spider
Onaj Fenati umjesto da lezi dozivotnu u bajbukani pustili ga da utrke pobjedjuje :poop:

Ne mogu virovati da je kazna samo dvi utrke, tribali su voziti u istom timu dogodine. Nije njega Dr. izbacija iz VR46 ekipe bez veze. Vidija je da je malac smeće...

Mali je zabrijo da je gladijator i vozi Rollerball/Death Race. Nekome bolesnom se u upravi Dorne to sviđa. Kruha i igara.

Mene bi bilo sram pojaviti se na stazi nakon što bi me mentor Rossi izbacio iz tima. Ima debeli obraz..
 
Jako lijepa i uredna voznja Mir-a, jos koja trka i ide miso na vrh...
!!! GO SUZUKI !!!
 
Ovaj zvaljo quartararo je toliko odvratan lik cudo jedno.. pretjeran u svim gestikulacijama, ocito ne postuje nikoga i nista. Sad su mu i pravila kriva.. :bac:
 
  • Like
Reactions: Nero
Ovaj zvaljo quartararo je toliko odvratan lik cudo jedno.. pretjeran u svim gestikulacijama, ocito ne postuje nikoga i nista. Sad su mu i pravila kriva.. :bac:
😂 Ko diro
 
Pa treba ga to pitat da.. sad ce rec bio sam brzi smetao je buhuhu.. ako nemos obic pola na mitasicama a da ostanes unutar staze onda se nemoj ni trkat.. ili pitaj mira kako se to radi
 
K
Pa treba ga to pitat da.. sad ce rec bio sam brzi smetao je buhuhu.. ako nemos obic pola na mitasicama a da ostanes unutar staze onda se nemoj ni trkat.. ili pitaj mira kako se to radi
Al i te zelene strafte sto su uveli su najvece sranje, il ih treba ukinut pa ko je faca nek dere po gasu i zavsri u sljunku il nek puste da voze po njima bez kazni. Pol vec drugi put profitira od zelenog. Mira su syebali u Austriji sad Fabiana. Ovaj Moto GP ide sve vise u pravcu F1 👎 Pravila taktike kazne i ostala sranja a mislim i da Dorna ovu godinu sve ovo namjesta malo cirkusa onda nagodinu opet poznata kombinacija 😁
 
#malovitra

IMG_20200920_152912.jpg
 
Sve u svemu, najmanje bi bilio cool da vinales osvoji prvenstvo. luk i voda.
Bagnaia, ruku bi ti na rame stavio sad, ne bud tužan! POkazao si ti njima tko ima brzinu. Mlad si, lep si
 
Skupili su cca 80 bodova. Do kraja je još 7 utrka. 175 bodova. Ruka je navodno ok. Polako sa zaključcima... :mrgreen:
All great minds think alike :mrgreen: upravo sam to pisao u drugoj temi...


Ma kad je Vinales poceo pobjedjivat, znas da ide sve u Caritas... 🤣 Uglavnom dosadna trka 😒 Nadajmo se da cemo vec slijedeci vikend uzivat u nekim borbama.

P.S. Pramac navodno trazi da se ukinu tearoff.i 😁😁😁
 
Joj M.Marquez, koliko nedostajes utrkama....

Ovi svi ko panjevi.....

Mislim bez uvrede, ali ovi su stvarno svi ko panjevi! Zanimljive su utrke jer ne znaš ko će od ovih 'ostalih' pobjedit.... svi imaju nekakve isprike, a niš koristi od svih njih....

Tek sad se vidi koliko je Marc Marquez daleko ispred svih.... MILJAMA DALEKO.....
 
  • Like
Reactions: e39
Joj M.Marquez, koliko nedostajes utrkama....

Ovi svi ko panjevi.....

Mislim bez uvrede, ali ovi su stvarno svi ko panjevi! Zanimljive su utrke jer ne znaš ko će od ovih 'ostalih' pobjedit.... svi imaju nekakve isprike, a niš koristi od svih njih....

Tek sad se vidi koliko je Marc Marquez daleko ispred svih.... MILJAMA DALEKO.....
Jes miljma daleko iza u porwtku.heheh joj fali mi ko trn u oku..daj boze sto prije da se vrati da vidimo jos padova ili kako ga djeca deru ko beba zvecku
 
Najzanimljive ovog vikenda bit će vidjeti - gdje će on biti. (jel ovaj vikend dolazi...? )
Možda nastavi s dominacijom, ali ja osobno to ne bi rekao.
Previše pauze i svega što ide uz to.
Možda dogodine