PRIZMIĆ MOTO Fantic-Lambretta-Malaguti

Pa, nisam uopće ciljao na potencijalne kupce s foruma.. Tražimo distributere Fantica za područje Hrvatske, jer smo generalni uvoznici..Pregovaramo s nekim firmama iz Srbije i BiH, jer nam je ponuđen Balkan.. Bitno mi je da ljudi po cijeloj državi čuju da imamo te bike, možda netko radi u prodaji, ili zna nekog što prodaje bicikle.. Nije na odmet napisati par riječi..Vidiš kako je tema živnula:) ..
Radimo polako i pripremamo se za iduću sezonu, ova je gotova..Pomalo uvodimo reklame na radiju i internetu..Izaći će i u tiskovinama..
Eto, iskreno kao i uvijek ;)

Samo molim vas nemojte stampat letke i stavljat na sofer sajbe ka reklame za Suzuki auta 🙈
 
Samo molim vas nemojte stampat letke i stavljat na sofer sajbe ka reklame za Suzuki auta 🙈
To iritira, drsko je i bezobrazno, moje privatno vlasništvo je samo moje i nije namjenjeno za besplatno reklamiranje, uništavanje metlice ili kad padne kiša onda je problem odlipit.
 
  • Like
Reactions: tomicap
To iritira, drsko je i bezobrazno, moje privatno vlasništvo je samo moje i nije namjenjeno za besplatno reklamiranje, uništavanje metlice ili kad padne kiša onda je problem odlipit.

Ja sam ovo bacija ka salu, ko bi reka da se onako print sa papira prebaci na staklo🙈
 
Samo molim vas nemojte stampat letke i stavljat na sofer sajbe ka reklame za Suzuki auta 🙈


Neće biti letaka Prizmić Moto-a na staklima auta..Meni se povraća od toga..I ja sam par puta noktima skidao naš letak sa stakla..
To je bezobrazno korištenje tuđeg predmeta kao oglasna tabla..
Letke stavimo na testne motore koje parkiramo na rivi, pa koga zanima sam ih uzme..
Ako i budu po autina, nije po mom nalogu i trudit ći se da se ne ponovi👍
Ali kamion sa popularnim napjevima će i dalje kružiti po gradu🤣
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
Kamion sa pjesmama je zakon 🥰
 
Kamion sa pjesmama je zakon 🥰


😂..Ja sam ti autor dobrog dijela tih reklama..Još jedan od mojih blesavih talenata..😁
Ona "Kroz život lagano vozi vas Suzuki" je moja..A tekst i muški vokal u onoj gdje žena pjeva "Suzuki, Suzuki, možda ga i meni kupi-Kupit ću ga dušo da imamo dva, svi vozimo Suzukija" je isto moj🤣
Pola ljudi u Splitu me vjerovatno mrzi zbog toga😆
 
Last edited:
Tili mi to ili ne struja preuzima svoje. Za ovakve bicikle ne trebas dozvolu ni registraciju.Napucane su amortizacijom i kocnicama,baterije sve duze traju i krace se pune.Imaju lipu brzinu.
I meni je puno dat te novce al nekome ne.
Sve 5 ali onda to nije klasicna bicikla
Meni je bicikla za pedalirat
Drugo me ne zanima,ni segway,ni e-romobil, ni hover ni e-bicikla
Ono da mi neko pokloni tu e-biciklu vjeroajtno bi je vozia jer sta cu kad je vec iman
Ali za 8-12 iljda kn moze se rjesit jako dobra obicna bicikla dok bi e-bicikla sa takvim komponentama bila 30 iljada
I da....ja ne zivin na brdovitom predjelu
Na Marjan mogu i obicnon biciklon.do vrha
A po ST sve je ravno.manje vise
 
Pusti te pjevne reklame, nakrcaj tu ergelu Fantica I sutra ih testirat uz gradele na stazi
 
Gala I Kula okolica Sinja, Gaz-Trilj