Nova Honda Africa Twin

Kakav je to premium brend ako prodaje socijalne modele...
Pa da....
Svi se probarabili pa tako i Honda
Jebiga tako je to
A ni kvaliteta nije ka sta je prije bila.I Honda je vjerova ti ili ne pocela radit pizdarije ka i europski proizvodaci.....
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Kaos, po meni nepotrebno isto kao H2..
Bolje da skinu Kg nego dižu Ks.. ;)

Apsolutno se slažem što se tiče kilaže... Zato će valjda i izbacit Africu od 800 ccm

Očito da drugačije nemogu dostići konkurenciju što se tiče snage... (bmw, a pogotovo ktm...) A i kompresor ima jednu prednost naspram atmosferskog motora, a to je da ne gubi snagu na visinama kao obični (prijevoji na 4-500 met...)
 
ako su preuzeli stari tempo, onda ide novi model, nakon dvije godine fejslift i opet nakon dvije godine novi model.
znaci 2024. nova africa sa kompresorom, manjim motorom i 100 konja. 700 kubika, kompresor, 100 konja, 100 njutna.
 
ako su preuzeli stari tempo, onda ide novi model, nakon dvije godine fejslift i opet nakon dvije godine novi model.
znaci 2024. nova africa sa kompresorom, manjim motorom i 100 konja. 700 kubika, kompresor, 100 konja, 100 njutna.
Honda je takav proizvodac da stariji modeli drze kvalitetu i na cijeni su.Istina i Honda je pocela brljat ali jos uvik je to puno bolje nego ostali
CB 1300 je bog otac moto svijeta.....
Ocu rec, nakon 2018 Africa je odlicna kako god okrenes
Ovi update od 2020 je isa u elektroniku i euro 5 normu.i ruzniji izgled.bar meni
Sta ce bit 2022 neznan ali neki update vrijedan spomena i promjene je 140+ ks i 1200+ ccm i neko profiliranje jos vise na GT karakteristike a ovi od 700,800 ccm nek idu u offroad smjeru
Mada mislin da neka nova Africa nece u mene.......
Sljedeca su Zlatna Krila......
 
Je, baš. Zato im i rame i tankovi zahrđaju nakon par miseci...
Dakle....
Moga si vidit u mojim postovima da kudim i Hondu jer je pocela i ona pravit gluposti.Povela sa time da sko mogu fusarit europski proizvodaci moze i Honda.E pa ne moze
Neke dubioze se pojavljuju ali vecinom na americkom trzistu......tamo se dosta tuze na problem rezervara goriva na ATAS modelima....
Sta se tice kontigenta za njemacko trziste on je za sada besprijekoran....niti problema sa rezervarom niti napadima ruzine......
 
Je, baš. Zato im i rame i tankovi zahrđaju nakon par miseci...

ako koriste tank torbe sa magnetom, moguce je da
Honda je takav proizvodac da stariji modeli drze kvalitetu i na cijeni su.Istina i Honda je pocela brljat ali jos uvik je to puno bolje nego ostali
CB 1300 je bog otac moto svijeta.....
Ocu rec, nakon 2018 Africa je odlicna kako god okrenes
Ovi update od 2020 je isa u elektroniku i euro 5 normu.i ruzniji izgled.bar meni
Sta ce bit 2022 neznan ali neki update vrijedan spomena i promjene je 140+ ks i 1200+ ccm i neko profiliranje jos vise na GT karakteristike a ovi od 700,800 ccm nek idu u offroad smjeru
Mada mislin da neka nova Africa nece u mene.......
Sljedeca su Zlatna Krila......


bas je ruzna i nekvalitetna
 

Attachments

  • Screenshot_2020.png
    Screenshot_2020.png
    1 MB · Views: 131
  • Like
Reactions: gile noćna mora
ako koriste tank torbe sa magnetom, moguce je da



bas je ruzna i nekvalitetna
Dobro....
Da se razumimo
Ova nova 2020 ATAS iako OK izgleda mi je manje lipa od 2018 a nova obicna Africa mi je ruzna.pogotovo oca mat crna
Dok 2018 obicna je isto lipa.Ne kao ATAS ali jako lip motor
 
Kaos, po meni nepotrebno isto kao H2..
Bolje da skinu Kg nego dižu Ks.. ;)

Supercharger je izvrsna stvar. Problem je što se nalazi na prilično ekscentričnim modelima H2 serije. Da ga stave na neki mainstream motor, bio bi pun pogodak.