Stari Grobnik u novom izdanju - -

Moraš čitat ne nagađat , na 190 počne mjesit motor i kolko god se micao u sicu prema nazad povečanjem brzine čagica je veča ... a ja kad izađem na kavu , onda samo lagano po ravnim cestama kolko mogu ...s nekim drugim gumama , pa se recimo zaigram do 250 ...i gle čuda po zadnjem :mrgreen: :mrgreen:

(y)(y)(y)
 
ok, a po tvom mišljenu, koliko ljudi na ovom forumu osim tebe je sposobno tako vozit,
Nije bit moje vožnje , samo kažem da mi mitas na ravnom ničim izazvan počne mjesit , na oko 190 ... davnih dana sam zbog toga pao s 215 na ravnom i nevolim to ... za probu sam stavio neku rosso cestovnu gumu na isti motor umjesto nove mitasice ...i gle čuda , motor miran ko bubica .
 
  • Like
Reactions: DADO+
Nije bit moje vožnje , samo kažem da mi mitas na ravnom ničim izazvan počne mjesit , na oko 190 ...

(y)a ja sam pomislio da je to iznad 200 zbog ruksaka :LOL:

ali dobro, kad ja vozim iznad 200 i gdje se to smije, osim na stazi :mrgreen:
 
Meni Mitas ne paše, pogotovo na stazi. Em mijesi em je nakon 4 - 5tog kruga počeo puštat. Pogledam, poljubičastio.. Rundala sam oko 1:50, znači ništa ekstremno. Sad ga imam za tehnički 😁
Svakome kako paše, meni su Pirelli ili Metzler zakon ;)
 
  • Like
Reactions: as17
Kak SF+ moze mijesit, a tvrde je konstrukcije (relativno gledajuci, u odnosu na ostale cestovne gume, nesto tipa Dunlop)? Ili je tlak premali, ili nije mijesanje nego proklizavanje.
Moze mi neko to objasnit ako mu se da jer nisam vozio na SF+, ali sam ih imao u rukama nemontirane i to je karkasa i bocnice ko od stijene izvaljeno
 
Meni su sve dobre samo da nisu celave :p

A najbolji i najbrzi period zivota sam proveo na dunlopu :LOL:

sad kako sam u silaznoj putanji prebacio se na Mitas:mrgreen:

Zato ja sad kupujem motor s dimenzijom gume koju ima samo jedan proizvođač. :mrgreen:

Prije nekih 10-15 godina pojavila se nova D209 GP, do tad smo ju svi vozili ali te godine je tresla svima na iznad 170. To je valjda bio jedini put da smo se svi.... ili bar većina... složili da neka guma ne valja.:p
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pikacu79
Ma to je i krcanje jaja prica.
Brdo ljudi samo o mitasu prica i automatski dolazi do averzije.
Vozim 5. par mitasa ali ih nikom ne preporucam to zna i forumas Dene 😂
A i 101 sam se htio ustekat za supercorse ali nije imao nista 😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Dene and Nero
Kak SF+ moze mijesit, a tvrde je konstrukcije (relativno gledajuci, u odnosu na ostale cestovne gume, nesto tipa Dunlop)? Ili je tlak premali, ili nije mijesanje nego proklizavanje.
Moze mi neko to objasnit ako mu se da jer nisam vozio na SF+, ali sam ih imao u rukama nemontirane i to je karkasa i bocnice ko od stijene izvaljeno

nisam racer, a i nije tema o gumama, ali eto; (y)kad ti pitaš...

iako za moju vožnju, mitas je sasvim ok, :)
dok sam bio na dunlop-icama, nisam ni pomislio o amortizeru up.
a na M. SF+ duge blage krivine, (znači; skoro pravac :mrgreen: ) obilaznice, asfalt super, brzina :whistle:🤐
znači ceste koje inače prolazim puno puta i nema ni kolotraga

i bilo je op, opp, oooooo o_O zadnja

e sad da li je to ono što 101 misli pod mijesiti ili ne; ne znam :mrgreen:
 
Meni je upravo zato ovaj forum usran.

Imao sam preko 10 setova sf+ (na x11 je treci sada) i guma je meni odlicna.

Onda se ulogiram u forum i procitam pljuvacinu nekog brzog (101) i onda se zapitam, jel to istina. Jel ja to mozda vozim sporo, pa mi je nebitno? Ili jel stvarno ne znam nikako vozit.
Da ne kazem da sam jucer otkucao 285 po satu na nakedu (sto sam na forumu procitao da se ne moze jer je naked) dok je Mitas gore(sto se isto ne moze, jer preko 190 je nemoguce vozit Mitas).

Onda sjednem na motor, skuzim da je guma jebena, da cak i invalidu poput mene struzu plastike s Mitasom gore. Bez suvozaca.

lajkao sam ovaj post (y) ali sam se nakako našao između ova dva :mrgreen: (y)


Meni su sve dobre samo da nisu celave :p

A najbolji i najbrzi period zivota sam proveo na dunlopu :LOL:

sad kako sam u silaznoj putanji prebacio se na Mitas:mrgreen:

i ponovo; meni je Mitas OK, iako me je par puta doslovce iznenadila i
100% sam siguran da je do gume (y)
 
Ma to je i krcanje jaja prica.
Brdo ljudi samo o mitasu prica i automatski dolazi do averzije.
Vozim 5. par mitasa ali ih nikom ne preporucam to zna i forumas Dene 😂
A i 101 sam se htio ustekat za supercorse ali nije imao nista 😂😂😂😂
Samo da potvrdim,istina 😀👍
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
..

A najbolji i najbrzi period zivota sam proveo na dunlopu :LOL:

sad kako sam u silaznoj putanji prebacio se na Mitas:mrgreen:
ajme...šta si ti naglo ostario … o_O
koji ti je q ?
 
i ponovo; meni je Mitas OK, iako me je par puta doslovce iznenadila i
100% sam siguran da je do gume (y)
nije mi jasno kako se možete voziti na gumama koje vas iznenade, mijese, proklizavaju i sl. :unsure: