NINJA - generalni topic

jel zna neko na koliko se nm steze prednji i zadnji zupcanik na zx10r 07god?

jel neko od vas koristio ove jeftine alata sa ebaya za mijenjati lanac,?

za jednokratnu upotrebu
 
alat ko alat je još relativno ok, ali pinovi i adapteri su ko od papira, ja sam uspio 2 lanca zakovati
 
bum ga i ja narucil.:)(y)

da imam jedno 15milja € viska,promijenio bih motor.🤣

ajmo ninja rejseri na koliko se nm steze prednji i zadnji zupcanik,tko odgovori dobije like za nagradu.😄

ili di mogu naci taj podatak,trazio po netu,al nisam nasao....
nisam rejser al poslala sam ti link na service manual, pa ti traži , meni se neda :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
nisam rejser al poslala sam ti link na service manual, pa ti traži , meni se neda :mrgreen:
hvala ti,najbolja si.😀

nasao sam prednji zupcanik se steze na 125Nm,a straznji na kotacu se steze na 59Nm.

jos jednom puno hvala na manualu.👍
 
Ja ga imam. Ove godine na 6 motora promijenio i sve ok.
Jedino što lanac skinem fleksom. Pin za spojnicu lanca je ok
 
narucio sam alat,trebao bi doci ovih dana,za 130kn se isplati,.

nego koji lanac bi mi preporucili i lancanike za zx10r?

gledao sam ima set JT lanac i lancanici,al gledam iskustva ljudi kazu da je taj lanac JT smece,da brzo ode,dok su lancanici top kvaliteta,pa me zanima vase misljenje?

ili mozda da si uzmem JT lancanike+DID lanac?

sta mi vi predlazete?

inace lanac seriski je 525-108karika,prednji lancanik je 17zubi,a zadnji 40.
 
Kolko para tolko muzike..za lancanike neznam mislim da je to sve tu negdje isti kur..lanac sto skuplji obicno bude bolji..JT nije smece..normalnom voznjom odrzavanjem moze da traje ko i razvikane firme..e da ako imas love samo RK zvmx
 
Meni je na 10 ki original trajao 31 tkm... onda sam stavio jt lancanike i tsubaki lanac... prodao motor sa 51 tkm i jos je bio ok...
 
to sam po yt gledao review za JT,a i onako kada razmisljam logicki ako prave odlicne lancanike,pa nisu glupi da naprave skart lance,tak da neznam.

vidit cu cijene u tokicu i autokreso trgovini za JT lancanike i DID lanac.

nasao sam ovo na ebayu,nekuzim kak to tako jeftino,jel to fake nesto ili,jel neko od vas uzimao sa ebaya lanac i lancanike?

 
Carpimoto webshop za potrošni materijal zakon. Puno puta naručil, i uvijek najbolji set pošalju kaj se tiče DID lanca, odnosno redovno su s njim JT lančanici a prednji gumirani ko i tvornička ugradnja. Naručival sam i dijelove ovjesa od Matrisa od njih, ak je i kaj zapelo u narudžbi prema tvornici, komunikacija s njihove strane je bila korektna.
 
to sam po yt gledao review za JT,a i onako kada razmisljam logicki ako prave odlicne lancanike,pa nisu glupi da naprave skart lance,tak da neznam.

vidit cu cijene u tokicu i autokreso trgovini za JT lancanike i DID lanac.

nasao sam ovo na ebayu,nekuzim kak to tako jeftino,jel to fake nesto ili,jel neko od vas uzimao sa ebaya lanac i lancanike?

To ti je VX, bježi od toga. Ja sam na zeca dva puta stavljao VX2, što je kao novija verzija ovoga pa mi nije ni jedan 15000 napravia, oko 12,13 sam minja.
ZVMX ti je 20-30% skuplji a tri puta bolji.
Ja uvik sa ebaya uzimam lanac i sve 5, puno jeftinije nego kod nas. Osim ako imaš neku kombinaciju za u autokreše ili negdi popust dobar.
topmoto.hr isto ima dobre cijene
 
Last edited: