S1000XR

Nemoj tako napadno, odustat ce kao ja. :mrgreen:

Nisi ni ti jos odustao, nego mudro cekas da vidis kakva ce biti MS V4 :mrgreen:
A kad je provozas pa vidis da ni sa dodatna 2 cilindra nis' ne ide, eto tebe na XR 😛
 
Last edited:
Nemam vise godina za to, i kad bi bila Mutistrada bila bi mala V2. Pa i XR mi je prejak, to je za vas velike decke. :mrgreen:
 
Upravo tako nikad ne reci nikad. Kome kaj paše to nek i vozi👍Trenutno se jedino na čoperu ne vidim nikad 😂😂🤦‍♂️
 
Upravo tako nikad ne reci nikad. Kome kaj paše to nek i vozi👍Trenutno se jedino na čoperu ne vidim nikad 😂😂🤦‍♂️

Prije cu se u potpunosti odreci voznje motora nego sjesti na chopper 🤣
A za GS znam da cu kad tad zavrsiti na njemu. Ovako k'o Mate. Resistance is futile ! :mrgreen:
 
Last edited:
Na GS- u se definitivno vidim ali kad nemam pojma.Jos ni na XR- nisam sve zamjenio kaj bi trebao da to bude to 🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂
 
Treba probati što više toga. Vozio sam i te američke drndalice i ne mogu reći da pojedini modeli nemaju nekog šarma. U konačnici, to su samo motori. Kupiš, voziš, prodaš i onda ispočetka.
 
Treba probati jer dok ne probas ne mozes niti znati kaj ti odgovara.Nemam pojma jel se jos netko osim BMW-a nudi probnu voznju u HR? Ili ako imas mogucnost isprobavati testne motore za neki recimo moto časopis😛😛😂😂
 
Treba probati što više toga. Vozio sam i te američke drndalice i ne mogu reći da pojedini modeli nemaju nekog šarma. U konačnici, to su samo motori. Kupiš, voziš, prodaš i onda ispočetka.

Mate, eno Ducati k'o da je mene slusao - na V4 motoru za novu MS napustili Desmo i digli servis interval na 60k :mrgreen:
Pretpostavljam da je za vas Ducatiste izbacivanje Desma = hereza 😱, ali ja bi rekao da su dosli pameti... Sad ce BMW da uradi remap XR na jedno 180ks, cisto da odgovori Italijanima 😛
Salim se, mislim da ce sa novom MS zadati ozbiljan udarac BMW-u, pod uslovom da ne pretjeraju sa cijenom... Onda bi MS mogla biti dobra alternativa GS-u :mrgreen:
 
Last edited:
Da je Desmo imao mogućnosti napretka vjerojatno bi se i dalje koristio, međutim pitaš se onda šta zapravo kupuješ? Možda bez desma nije hereza ali je alternativa konfekcija.:p
 
Zatvaramo sezonu ;)
IMG_20201021_172026.jpg
IMG_20201022_174524.jpg
 
Da je Desmo imao mogućnosti napretka vjerojatno bi se i dalje koristio, međutim pitaš se onda šta zapravo kupuješ? Možda bez desma nije hereza ali je alternativa konfekcija.:p

Jesi li ovo ti radio osvrt ? Nesto mi sumnjiva jakna na test vozacu :)
Jako interesantna situacija na 11:33 🤣🤣
P.S. Moze nagib blizu 50 stepeni :mrgreen:

 
Last edited:
On mi je pravo otkrice! Veoma ugodan za slusati i zna o cem govori. Ljudi sabajte ga na youtubeu jer je zasluzio.
 
Ok video, ali kao i večina youtube reviewera pravi grešku pobrajanja tehničkih specifikacija stroja prvih 5-6 minuta. Ako me zanima broj klipova u kliještima ili promjer diskova, sam pročitam. Ono što me u reviewima konkretno zanima su subjektivne stvari, filing i usporedba s drugim strojevima u klasi, nešto što nije moguće iščitati iz same specke.
 
Iako je razumljivo, mene više smeta što u tim testovima niti jedan motor nema manu....
 
Last edited:
Iako je razumljivo mene više smeta što u tim testovima niti jedan motor nema manu....

Meni je simpaticno kako covjek u Ducati jakni proglasi BMW za motor sezone :mrgreen:
Ali dobar je, ima nastup "obicnog smrtnika" i komentarise motor onako od srca, kao sto bi svi mi komentarisali kada bi sjeli da prvi put provozamo neku novu masinu (y)
 
da mi netko besplatno da motor na test i meni ne bi imao manu :D, a i spomenuo ih je par na početku, doduše estetske.
I ne bi loše da ga je malo i stisal i pokazal na videu kako ide to čudo, ipak je namjenjen prvenstveno zabavnoj vožnji a ne penzija stil, malo editiranja da sakrije brzinomjer i sve legalno :mrgreen:
Sve u svemu, ni loš, prvi kojeg slušam sa ovih prostora a da nije ufuran lik, tako da mu se ja pretplatil na kanal.