Triumph Trident

Sredju

Well-known member
Novi triumphov motocikl u srednjoj kategoriji, navodno budget, ali sa ride by wire, ride modes itd.

 
Vidio, izgleda primamljivo cijena bi trebala bit ok s obzirom kolko elektronike se dobije
 
Sviđa mi se. Pogotovo što su išli s klasičnim dizajnom naspram konkurencije. Osvježenje u masi bezličnih dvocilindraša.
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Mislim da ima jebenu prednost ispred ostalih, mozda natjera ostale da se poprave...
 
Ružan ko pas, ali lošem kurcu svaka dlaka smeta (u crnoj farbi još kolko tolko), a i nije da trenutno vozim neki preko krasni motor... Jedino što bi ga moglo sjebat je cijena... vidit ćemo kak će bit u dragoj nam Republici...
 
Meni je lijep bajk i cini mi se da je ovo odgovor na CBR650R naked. Po ljepoti su mi tuda negdje.. sve to super ali ispod mene sve to izgleda ko pocket bike😂
 
Visok sam 175. Na 80 kg i vozio sam mt07 i stvarno dijeluje malo a kamoli vama koji ste veci jedino se nadam da i trident nece bit takav...
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Ovaj stari je bio komad motora

1604177610026.png


Ovaj novi je na zalost malen ali danas su svi vise manje na tom tragu

1604177706614.png
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Cool, ali trebali su zakucati na 60k, ovako će ljudi gledati redoslijedom cijene:
(Benelli?)
Kawasaki, Yamaha, Triumph, Honda.
Travanj je daleko a ovaj kaos ne posustaje..
 
punit će svi gaće kad Hyosung napravi novu pilu ;)

Ali šalu na stranu... 3 cilindra, 650, 80 lipicanaca... bit će to i više nego konkretan bajk...
 
Cool, ali trebali su zakucati na 60k, ovako će ljudi gledati redoslijedom cijene:
(Benelli?)
Kawasaki, Yamaha, Triumph, Honda.
Travanj je daleko a ovaj kaos ne posustaje..


Korektan budget bike i za te novce dobra prilika a da ce nase trziste previse utjecati na njegovu prodaju bas i nece jer ce se eventualno prodati 5 komada u HR
 
  • Like
Reactions: Spider