Nova Honda FORZA 750 2021.

Da znas koliko si mi sad besanih noci priustio ovim saznanjem.. Inace sam pri trosenju tesko zaradjene love za kupnju scootera, prvo razmisljo sta ce drugi reci/mislit o mom novom prometalu. lol

... pa si tako teško zarađenu lovu potrošia na jedan skuter... za te pare si moga uzet Ce-Bue-Era iz 2007. iljadarku da ga moš gon't prika grada, majica kratkih rukava, bubrižnjak priko drobine ispod majice, svitle rebe, puma patike sa bmw logom.... i još bi ti ostalo para i niko ti se ne bi ruga... :mrgreen:
 
... pa si tako teško zarađenu lovu potrošia na jedan skuter... za te pare si moga uzet Ce-Bue-Era iz 2007. iljadarku da ga moš gon't prika grada, majica kratkih rukava, bubrižnjak priko drobine ispod majice, svitle rebe, puma patike sa bmw logom.... i još bi ti ostalo para i niko ti se ne bi ruga... :mrgreen:

jga coban sam u drugim stvarima a to motori nisu..
 
pošto imam silvervinga 600 iz 2015 i bmw 1200 u zadnje vrijeme sam primjetio da sam češće na skuteru nego na motoru,vjerujem da je ova hondica ludilo za voziti i prodao bi oba svoja da kupim nju.ako sa silvervingom mogu napravit vožnje udvoje u jednom danu po 800km onda bi ova nova forca trebala bit spejšatl za ovu staru vozilicu.šta se tiće kiše silverving sa povišenim vjetrobranom po največem pljusku na autoputu,ljeva traka upališ sva 4 i voziš brzinom 150 bez i jedne kapi na sebi.nekoliko puta kad su drugi u autima stajali pod nadvožnjacima ja sam po dva tri sata vozio po pljusku i doma došao suh.oni koji su probali znaju o čemu pričam.
 
  • Like
Reactions: R3nchi
Cijena za Forzu 750 je 93.900 kn unas unenemačkoj... o_O
 
  • Like
Reactions: R3mba
Odlična je
Bia san je vidit
Uopce se ne slazem se sa tobon
Nije odlicna.....
Fenomenalna je....cudo jedno kako izgleda.....stravicno dobro.......
Izbjegla je tkz kineski dizajn koji je ubia Tmaxa.....
I onda vidin jos jednu na pazaricu....PP tablice pa kontan da to Sago sad vozi ka testnu
Znaci najmanje dvi u ST
Opet kazem....fantasticno....
A cijena 93 iljade.....ajde nije da je malo ali takvo je vrime.....valjda to tako mora bit.
 
... vidia sam je i ja uzivo i skroz dobro izgleda, bolje nego na slikama... fali joj jedino ''pravi prijenos'' ...
Ja ne vidim situaciju di bi na skuter stavili rucno minjanje brzina.sa kuplungom i nogom.pa da bude “pravi prijenos”
Kome to moze bit napeto...
Kako uopce minjat nogon brzine dok si na skuteru....di podnica da bude......
Po meni to nema smisla.......
 
Jedino što ima smisla da je yamaha napokon prizna poraz i ukine proizvodnju tmaxa. Eventualno ostave jednu proizvodnu traku aktivnu u Ingošetiji za kalabrijsko tržište, do isteka zaliha alu podnica i sporckih nosača.
 
zadnja felga 15"...koja glupost.
valjda zato da se moze kupit spiza u lidla i stavit 2 kacige ispod sica.
moj favorit je sh350
 
zadnja felga 15"...koja glupost.
valjda zato da se moze kupit spiza u lidla i stavit 2 kacige ispod sica.
moj favorit je sh350
15 cola je skroz OK za skuter
I da.....to je jedan od razloga....ne za Lidl nego opcenito prostor ispod sica pa i dvi kacige...naravno dapace
Rijec je prvenstveno o skuteru
SH 300 je skroz OK skuter ali religija mi ne dopusta da vozim jednocilindricne skutere
Jednostavno nema sanse.......prije cu e-bike onda......
Bolje 3-5 god stari Tmax/Integra/X-adv/AK-550 i slicno(samo ne GP800/SRV850) nego novi 300-350 ccm jednocilindras i TOCKA
 
vidija san je i ja...
meni je jedini minus i to minus u izgledu što ima zadnje kolo 15 a ne 17'' i to sve da bi mogla jedna integralna kaciga pod sic
...ali je inaće bomba👌