KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Pozdrav Ekipa, dali netko zna kada inače budu popusti na kacige?
Konkretno tražim Shoei NXR mono u L veličini (znači boja nije važna crna ili bijela svejedno je)
 
Thnx. ali volio bi naći u HR radi povrata poreza :)
 
Thnx. ali volio bi naći u HR radi povrata poreza :)
Pa u Louisa te izađe ka u nas bez poreza.
Boco ti dostavi u Solin, jedino tribaš 2 deca benge potrošit do tamo i nazad.
:mrgreen:
 
pitanje za zlatnu mladež, dakle dečki koji imate ARAI kacige. Da li ovi poklopci sastrane vizira pašu isti na svaki model kacige ili ima razlike od modela do modela... npr. Chaser , Profile, RX-7V
 

Attachments

  • Screenshot_20201101-000209.png
    Screenshot_20201101-000209.png
    819.5 KB · Views: 150
pitanje za zlatnu mladež, dakle dečki koji imate ARAI kacige. Da li ovi poklopci sastrane vizira pašu isti na svaki model kacige ili ima razlike od modela do modela... npr. Chaser , Profile, RX-7V
Neznam ko ima vise modela araia pa da proba ....
 
pitanje za zlatnu mladež, dakle dečki koji imate ARAI kacige. Da li ovi poklopci sastrane vizira pašu isti na svaki model kacige ili ima razlike od modela do modela... npr. Chaser , Profile, RX-7V
Možda neki i da, ali konkretno, ViperGT nije pasala sa RX7GP

Isto tako, nije ti isti niti na RX7GP vs RX7V.

Rekao bih da ne riskiraš i nabaviš si baš za model koji ti treba. (y)

Edit: Imam Chaser-V i RX7V, ali ne znam kako zamjenit te poklopce da ih ne potrgam, pa ništa od probe :mrgreen:
 
Last edited:
pitanje za zlatnu mladež, dakle dečki koji imate ARAI kacige. Da li ovi poklopci sastrane vizira pašu isti na svaki model kacige ili ima razlike od modela do modela... npr. Chaser , Profile, RX-7V
Daa jel paše.,pa naravno da ne paše...jedino ako ces sastavljat istu...svaki model ima nesto drukcije... :)
 
Evo pitanje za ekipu,
buduci da sam dosad ima Arai RX7-V i pokazala vrlo udobna i kvalitetna, ali pomalo teska i estetski, barem meni, pomalo oku neugodna. Buduci da vozim R motor, zanima me dal itko od vas ima iskustva s AGV Corsa R ili Pista GP R/RR? Po internetu glase za jedne od najlakših, iako su malo bučne meni ne smeta, nosim čepiće. Po meni najlipše kacige, pogotovo Pista u full carbonskoj verziji.
Razvikana digicevska skovaca ili vridi pogledat?
 
Ne razumim da Kaciga mora biti lijepa,a teska ka Maca te da je bučna jos moras nositi i cepice...,to je teza glava nego motor... ;)
 
Evo pitanje za ekipu,
buduci da sam dosad ima Arai RX7-V i pokazala vrlo udobna i kvalitetna, ali pomalo teska i estetski, barem meni, pomalo oku neugodna. Buduci da vozim R motor, zanima me dal itko od vas ima iskustva s AGV Corsa R ili Pista GP R/RR? Po internetu glase za jedne od najlakših, iako su malo bučne meni ne smeta, nosim čepiće. Po meni najlipše kacige, pogotovo Pista u full carbonskoj verziji.
Razvikana digicevska skovaca ili vridi pogledat?
Shark race pro carbon. 1200g ima
 
Evo prodajem shark kacigu. Samo jednom pala u potresu 🤣🤣
 

Attachments

  • IMG-20201102-WA0014.jpg
    IMG-20201102-WA0014.jpg
    319.9 KB · Views: 144
Evo pitanje za ekipu,
buduci da sam dosad ima Arai RX7-V i pokazala vrlo udobna i kvalitetna, ali pomalo teska i estetski, barem meni, pomalo oku neugodna. Buduci da vozim R motor, zanima me dal itko od vas ima iskustva s AGV Corsa R ili Pista GP R/RR? Po internetu glase za jedne od najlakših, iako su malo bučne meni ne smeta, nosim čepiće. Po meni najlipše kacige, pogotovo Pista u full carbonskoj verziji.
Razvikana digicevska skovaca ili vridi pogledat?

lijepa lagana razvikana škovaca

ako je težina faktor karbonski xlite ili premier puno bolji izbor za manje para
 
  • Like
Reactions: leCo