Suzuki Antares Centar Zagreb

Evo dvije pored trenutno najkontroverznije građevine u HR i jedna prije ulaska u šumu. :D
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    224.2 KB · Views: 214
  • 1.jpg
    1.jpg
    192.3 KB · Views: 234
  • 3.jpg
    3.jpg
    252.3 KB · Views: 272
  • Like
Reactions: Spider
bez uvrede,vidim da ste planuli ko šibica...
nisam nikog mislil vređat,jer je ovo hvale vrijedan potez dobit na probu motor,ali smatram da u pola sata nemreš dobit neki veliki dojam o ciklistici motora....ali svaka čast kaj to imate u ponudi (y) (y)
 
  • Like
Reactions: frulex
Testni motori, potez hvale vrijedan.
Vrijeme za test voznju je dovoljno da te privuce ili odbije. I naravno nitko ne mjeri na stopericu.
Vjeujem da kupac koji se dvoumi izmedju 2 motora ipak odluci kupiti onoga kojega je provao.
A imati 650 i 1000 iste klase je pun pogodak.


👏 👏 (y)
 
Sramota kad sam 2018. trazio Enduro 125 motor, nitko u HR (Aprilia, SWM, Beta, Fantic) nije imao izlozbeni u salonu a kamoli probni model, ni narudzba bez 15-20% akontacije.
Cestitam i svaka cast na trudu! ;)
 
  • Like
Reactions: BreakM
Sramota kad sam 2018. trazio Enduro 125 motor, nitko u HR (Aprilia, SWM, Beta, Fantic) nije imao izlozbeni u salonu a kamoli probni model, ni narudzba bez 15-20% akontacije.
Cestitam i svaka cast na trudu! ;)

O tome sam upravo i pisao par postova prije (y)

tako da za suzuki samo(y)
 
Sad ce osvanut Suzuki ZG reklama, ko oltar, na forumu 😂
 
  • Haha
Reactions: Faber
O tome sam upravo i pisao par postova prije (y)

tako da za suzuki samo(y)


Veliki 👍za Antares..To je njihov trud. I reklama i zgrada i testni motori i pisanje na ovom forumu..Ljudi to moraju shvatiti i cijeniti. Možeš dobiti zastupstvo ili uvoz za neku marku, ali dalje ovisi o tebi, koliko se u to daš i koliko sredstava uložiš..
Zbog takvih zastupnika Suzuki polako sjeda na mjesto koje zaslužuje kod nas.
I daj frulex, šišni reklamu na forumu i ti, nek se sve plavi od Suze😀
 
Last edited:
Jedino sto je sigurno je promjena. I kad racunas da ce se stvari mijenjati onda mozes i ici u korak s vremenom. Davno je proslo vrijeme kada su se motori (a i auti i bilo sto drugo) prodavali sami od sebe i bilo je dovoljno da novi model bude prezentiran na IMOT-u ili u Milanu i prodao ih se sleper.

Vremena su drugacija, percepcija motora se drasticno promijenila a o profilu motorista tj ljudi koji kupuju motore da ni ne govorim.
Il se mijenjas i ti s vremenom, ili si izgorio.

Mi se maksimalno dajemo u ovu pricu. Od ljudi koji vode firmu, svih nas koji radimo. Svaki, i najmanji, kotacic grize maksimalno i daje svoj puni potencijal ovoj prici.

Tako je i sa testnim motorima. Tu su. Dostupni su. Bilo bi nam drago da mozemo imati bas sve motore iz Suzukijeve ponude kao testne al u ovom trenu ih nije moguce imati. Sto ne znaci da ih nece biti u buducnosti.


Reklama ce biti naravno, samo da vidim prvo hoce li Mate vratiti Stroma ili ce umjesto reklame ici "Wanted" poster :D
 
  • Like
Reactions: prpa
Ekipa, s obzirom da su temperature sad vec fino pale i vjerujem vecini, kao ni meni, bas vise nije neka fora vozit se, Antares u svojoj ponudi ima i opciju prikupa motora za servis isto kao i mogucnost dovoza nakon servisa.

Bilo da se radi o redovnim servisima, popravcima, stetama.. Ukoliko nemate kako prevesti svoj motor do servisa ili doci po njega mi stojimo na raspolaganju.

I svakako cemo to odraditi sigurnije od ovog vrlo kreativnog gospodina na slici ispod!!

8be532d9b90780e3872001ed6e0729b6.jpg
 
Iskreno, ja bi platio da vidim da ga ovako vozite. :mrgreen: :mrgreen:

Bravo za trud, i opcija servisa i opcija probe je za svaku pohvalu. (y)
 
  • Like
Reactions: frulex
Ekipa, s obzirom da su temperature sad vec fino pale i vjerujem vecini, kao ni meni, bas vise nije neka fora vozit se, Antares u svojoj ponudi ima i opciju prikupa motora za servis isto kao i mogucnost dovoza nakon servisa.

Bilo da se radi o redovnim servisima, popravcima, stetama.. Ukoliko nemate kako prevesti svoj motor do servisa ili doci po njega mi stojimo na raspolaganju.

I svakako cemo to odraditi sigurnije od ovog vrlo kreativnog gospodina na slici ispod!!

View attachment 724934

Kaze jedan stari biker
Nema loseg vremena samo lose moto opreme. Hehehhh
Nego pitanje, mene jako zanima strom 1050. Do kad ga mislite imati za probu.
 
Kaze jedan stari biker
Nema loseg vremena samo lose moto opreme. Hehehhh
Nego pitanje, mene jako zanima strom 1050. Do kad ga mislite imati za probu.

Skidam kapu ekipi kaj se vozi citavu godinu.. meni je zebec malo prevec!! 🥶🥶🥶

1050 je tu sigurno jos mjesec dana.. a poslje cemo vidjet hoce li ga netko udomit ili se mi jos druzimo s njim. Preporucam cim prije dok jos nema onog s grtalicom
 
Hehe ma kakva grtalica,to ti nema vise kod nas.
A zima, kako sam i rekao sve do 5 stupnjeva i dok je suho vozim.
 
Skidam kapu ekipi kaj se vozi citavu godinu.. meni je zebec malo prevec!! 🥶🥶🥶

1050 je tu sigurno jos mjesec dana.. a poslje cemo vidjet hoce li ga netko udomit ili se mi jos druzimo s njim. Preporucam cim prije dok jos nema onog s grtalicom
Ja se lani vozio 29.12 do karlobaga ...
 
  • Like
Reactions: xoox