Novi stacionarni radari

Kakve su ovo fore?

Kad ovakve fore vidim, dode mi da stanem i sutnem to.
Prije 2 mj. vidio policajca u grmlju unutar ograde od nekog laboratorijskog instituta, i mislio da je auto kod Papine rezidencije u Zg, ali nije ih bilo, ostavili ga samog.
Bilo mi je zao da nisam stao i legitimirao ga ime, prezime i broj znacke za ovakvo ponasanje iz busije.
A onda da napadnem ove iz instituta sto dozvoljavaju da im se policija sulja po dvoristu preko ograde i grmlja.
 
Jel ko ima problema ako si bez tablice, a imas zamjenski nosac, sa svijetlom, org zmigavcima, dobar kut i katadiopter. Znam da ne prolazi regu, al me zanima jel te policija salje na izvaredni?
nema razloga. jedino sto znam da su ih najebali da na silu primjenjuju č236...
 
Kakava je situacija kod Bosiljeva na krizanju A6/A1?

RadarBot upozorava na petlji Bosiljevo II te kasnije na autocesti kod Varos Bosiljevkski.

Obzirom da te kamere nisu unesene u Snecerovu bazu, da li su aktivne?
 
Kakava je situacija kod Bosiljeva na krizanju A6/A1?

RadarBot upozorava na petlji Bosiljevo II te kasnije na autocesti kod Varos Bosiljevkski.

Obzirom da te kamere nisu unesene u Snecerovu bazu, da li su aktivne?
koliko znam jedna snima u smjeru ST-ZG - pri kraju petlje, više prema ZG
 
mislim da te kamere nisu za brzinu. na ac jos nisu postavljene fiksne. to bu u drugoj rundi, mozda se odgodi zbog kornija. ili ubrza? :unsure:
a mislim da za brzinu nisu ni one na krizevackom rotoru
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
mislim da te kamere nisu za brzinu. na ac jos nisu postavljene fiksne. to bu u drugoj rundi, mozda se odgodi zbog kornija. ili ubrza? :unsure:
a mislim da za brzinu nisu ni one na krizevackom rotoru
Ta kod Bosiljeva je itekako za brzinu. Jedino šo ne šalju slike policiji. Još.
 
Kakava je situacija kod Bosiljeva na krizanju A6/A1?

RadarBot upozorava na petlji Bosiljevo II te kasnije na autocesti kod Varos Bosiljevkski.

Obzirom da te kamere nisu unesene u Snecerovu bazu, da li su aktivne?

nema je više, bila je testna


izbacio iz baze
 
Pozdrav ekipa,
zanima me da li je tko homologira i upisa nosač tablice u prometnu?
Vidim da ih Rizoma i PUIG nude sa ABE i TUV homologacijom, dal je to dovoljno legalno za ove naše šupke ili da i dalje na tehnički idem s isključivo tvorničkim nosačem, pa ako me uvate opale me 1000-2000 kuna po džepu. Već su me jednom uvatili bez tablice i nosača, ali je prošlo s opomenom jer sam "zaboravio vratit nakon track daya". Plus šta mi se neda za svaki tehnički jebavat s tim skidanjem i stavljanjem.
 
  • Angry
Reactions: neven
Pozdrav ekipa,
zanima me da li je tko homologira i upisa nosač tablice u prometnu?
Vidim da ih Rizoma i PUIG nude sa ABE i TUV homologacijom, dal je to dovoljno legalno za ove naše šupke ili da i dalje na tehnički idem s isključivo tvorničkim nosačem, pa ako me uvate opale me 1000-2000 kuna po džepu. Već su me jednom uvatili bez tablice i nosača, ali je prošlo s opomenom jer sam "zaboravio vratit nakon track daya". Plus šta mi se neda za svaki tehnički jebavat s tim skidanjem i stavljanjem.
zasto bi uopce bacao novce na homologiranje nosaca??? bitno da zadovoljava uvjete (velicina, kut, katadiopter, ...) i na tehnickom neces imati problema kao i na cesti s murijom.
 
zasto bi uopce bacao novce na homologiranje nosaca??? bitno da zadovoljava uvjete (velicina, kut, katadiopter, ...) i na tehnickom neces imati problema kao i na cesti s murijom.
Zato što nitko kod nas na tehničkom ne prolazi sa aftermarket nosačima, po njima tablica mora biti iza motora (kao tvornička), ne smije biti ispod repa tj odmah ispod straženjeg svitla kao ovaj na prvoj slici, ali me zanima da li prošlo nešto kao na drugoj slici?
C498D7A9-096F-4F00-9B14-A2367C1E8827.jpeg

IMG_20190304_173605.jpg
 
Last edited:
molim admina da tehničke teme poput tablica stavi u u odgovarajući thread. ( tehnička i ostala pitanja )
 
  • Like
Reactions: Lovro
Često stoje na orehovici,kod Rijeke,pored autoputa i snimaju vozila na autoputu. E sad,vidio sam da mjere sa uređajem u ruci,dal' taj uređaj može slikati,jer nikoga ne zaustavljaju i dali je tko dobio tamo kaznu?
 
Često stoje na orehovici,kod Rijeke,pored autoputa i snimaju vozila na autoputu. E sad,vidio sam da mjere sa uređajem u ruci,dal' taj uređaj može slikati,jer nikoga ne zaustavljaju i dali je tko dobio tamo kaznu?
Naravno da slika i šalje kazne. Pa nebi stajali bezveze tamo :)
Često su i na: mostu iznad banski vrata, kod petrola u smjeru Rupe i počeli su stajati iznad zaobe na Kozali ( kod pizzerie do it).