Novi stacionarni radari

Naravno da slika i šalje kazne. Pa nebi stajali bezveze tamo :)
Često su i na: mostu iznad banski vrata, kod petrola u smjeru Rupe i počeli su stajati iznad zaobe na Kozali ( kod pizzerie do it).
A jbg. sad ti meni kao da sam ne inteligentan 😀
Znam ja zašto stoje ali više sam puta prošao dolje sa autom,i ne samo ja,kad su stajali, dosta preko ograničenja i nikad ništa,zato pitan
 
A jbg. sad ti meni kao da sam ne inteligentan 😀
Znam ja zašto stoje ali više sam puta prošao dolje sa autom,i ne samo ja,kad su stajali, dosta preko ograničenja i nikad ništa,zato pitan
Možda je tako zvučalo ali nisam tako mislio. (y)
 
  • Like
Reactions: Dene
Jel se može kako namjestit iGO da javlja kamere kad jos se priblizavas a nemas unesenu rutu
Pa Igo i radi tako, meni je ruta unesena samo kad tražim neka čudna sela ili u nepoznatim gradovima. Jedino što ekran bude stalno uključen pa nije loše imati punjač.
 
A ne znam, ja sam ga probao par puta, ugasen ekran ne javi kameru, upalim ekran on pokazuje približavanje ali nikakav zvučni signal, a kad unesem rutu, onda onda kad prolazim uz kameru onda pocne davat i zvučni signal
 
A ne znam, ja sam ga probao par puta, ugasen ekran ne javi kameru, upalim ekran on pokazuje približavanje ali nikakav zvučni signal, a kad unesem rutu, onda onda kad prolazim uz kameru onda pocne davat i zvučni signal
Dobro pregledaj postavke aplikacije i na mobitelu;

U aplikaciji;
- dali je uključeno da uvijek javlja kameru ili samo kad voziš preko ograničenja

U mobitelu;
- dali su uključena sva dopuštenja za apk u postavkama
- dali je isključeno optimiziranje baterije za aplikaciju (ako nije android je "gasi" kad je ekran ugašen radi štednje baterije)
 

Attachments

  • Screenshot_20201108-192149_Settings.jpg
    Screenshot_20201108-192149_Settings.jpg
    44.8 KB · Views: 70
  • Screenshot_20201108-192226_Settings.jpg
    Screenshot_20201108-192226_Settings.jpg
    41.5 KB · Views: 74
Bilo mi je ugašeno ovo show notifications, ali mislim da sam to već jednom uključivao,ne ugasi to valda glupi android svaki put kad se ažurira
 
U Trogiru baš ugrađuju kameru, nalazi se u naselju kada se dolazi iz smjera Kaštela. Za sada čini se samo kutija bez kamere.
 
Može lokacija, gps? :)

Prema goggle maps to bi bilo ovo:

43.519915, 16.257315

43°31'11.7"N 16°15'26.3"E

Edit:
Pogledao sam link u tvom potpisu i ova kamera je već ubačena na mapi koja se nalazi na stranici.
 
Prema goggle maps to bi bilo ovo:

43.519915, 16.257315

43°31'11.7"N 16°15'26.3"E

Edit:
Pogledao sam link u tvom potpisu i ova kamera je već ubačena na mapi koja se nalazi na stranici.
hvala, ovog već imamo u bazi
 
To za 1/2 ti vrijedi samo za novčane kazne koje se plaćaju odmah ali za Prekršajni nalog ti je uvijek bilo 2/3.

Ne znam sto misle otkud ljudima toliko kesa na licu mjesta, barem da idemo na bankomat pa u stanicu.
Ja uvijek platim u 3 dana.
 
  • Like
Reactions: MIK0