Svi putevi vode u Karlobag

😎

IMG_20201111_200012.jpg
IMG_20201111_094024.jpg
 

Attachments

  • IMG_20201111_200050.jpg
    IMG_20201111_200050.jpg
    155 KB · Views: 93
  • IMG_20201111_200142.jpg
    IMG_20201111_200142.jpg
    65.6 KB · Views: 155
Samo ti izazivaj tim slikama.Bude li sunca otič ču i sam pogledat.
 
Ima pola ure da tražim onu moje "temu" od 12 11.2012.Ne mogu je nač .Tija san opet zahvalit svim dobrim ljudima šta su pomogli u onom momentu di nisan vidija budučnost a ,eto,sričon,sve se vratilo u normalu.Radin cili dan ,nestrpljiv ka dite 😂 malo manje lud nego prije i stariji 8 godina.Neozbiljan.Otac ,dida ,
motociklista.😂😂(y)
 
Ima pola ure da tražim onu moje "temu" od 12 11.2012.Ne mogu je nač .Tija san opet zahvalit svim dobrim ljudima šta su pomogli u onom momentu di nisan vidija budučnost a ,eto,sričon,sve se vratilo u normalu.Radin cili dan ,nestrpljiv ka dite 😂 malo manje lud nego prije i stariji 8 godina.Neozbiljan.Otac ,dida ,
motociklista.😂😂(y)
A nista, slavit drugi rođendan, tebi je tek 8, a meni 20, ali obojica ispod ceste
 
  • Like
Reactions: barba
Ima pola ure da tražim onu moje "temu" od 12 11.2012.Ne mogu je nač .Tija san opet zahvalit svim dobrim ljudima šta su pomogli u onom momentu di nisan vidija budučnost a ,eto,sričon,sve se vratilo u normalu.Radin cili dan ,nestrpljiv ka dite 😂 malo manje lud nego prije i stariji 8 godina.Neozbiljan.Otac ,dida ,
motociklista.😂😂(y)
Nemoj zezat da je prošlo 8 godina aaaau
 
Nemoj zezat da je prošlo 8 godina aaaau
Da ,točno 8.Ni sam ne vjerujem da sam ponovo onaj stari.Podsjeti me kad se kupam kad vidim šavove i o stale tragove.Dentijeru san kupija 😂 😂 😂 .Živija Baxy. Vidimo se mi opet ,možda več ovu nedilju u Kgb. ?????
 
Da ,točno 8.Ni sam ne vjerujem da sam ponovo onaj stari.Podsjeti me kad se kupam kad vidim šavove i o stale tragove.Dentijeru san kupija 😂 😂 😂 .Živija Baxy. Vidimo se mi opet ,možda več ovu nedilju u Kgb. ?????
U sve po osan:unsure::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: barba
Hvala Dene! Tomo me danas špotao kad sam došao sa traktorićem, ali sad malo odmaram Tuona otkako je zahladilo a ceste sve slinavije... Divno je uz more ali doć do njega s kontinenta na nakedu ujutro više i nije neki gušt.
Zanima me tvoje mišljenje o "traktoriću".
Naravno ne samo magistrala, iako je taj dio neizostavan u bilo kojoj iole ozbiljnijoj recenziji :mrgreen:
 
Last edited: