MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)


Plot twist.. ;)

'Čini se da predgovori s Doviziosom i Crutchlowom nisu uspjeli, zbog čega se u kuloarima pojavilo jedno itekako zanimljivo ime, no o tome možda nekom drugom prilikom.'
 
Al stvarno prestroga kazna kad se sve uzme u obzir. Cemu 4 god suspenzije za nesto sta je dokazano da nema nikakvog ucinka u nikakvom sportu pa niti utrkama osim samom sebi pred ogledalom
 
Ne bi me cudilo da Aprilia ima prste u tome: drakonska kazna, otkaz ugovora, novi vozac, zalba i smanjenje kazne, Iannone na gridu za godinu dana. Jedina nepoznanica, tko ce ga angazirati.
 
Da je povuko koju crtu dobio bi godinu i mogo bi sad vozit 🤫
 
Ako ćemo pravo, jedini koji je donekle stvarao privid borbe za naslov. Pored živog mm-a (y)
Slazem se u potpunsti, premda vjerujem da je VW u tim sezonama bio najkonkurentniji paket. Nazalost, Dovi je bio najbolje sto se dalo u tim sezonama.

Jedino ne kuzim kakosa svim savjetnicima ne uspije procitat datum rodjenja u dokumentima i o kakvim tocno pauzama pricaju?Dozivotna pauza? 🤢
 

Evo ocito i on cita forum i shvaca poruku od razlici u vremenima :mrgreen:


A izjave cokoLina o "nesporazumima" i supply chain managementu za ventle su na razini tweetova predsjednika USA :devilish:🤣😂 Kao sto nisam siguran ima li TDI upravu,jos vise sumnjam damuzicari imaju ikoga za corporate communication 🤖

To je već postalo uobičajeno da neki Yamahin vozač traži stari motor. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
Ajmo vak, najgori motor u prvenstvu i ¼araro 3 trke pobijedi s njim ako se ne varam, Vinales, naki smotan, jednu i to oba s ovogodisnjim, bezveznim, modelom. Morbideli s polu novim il polustarim, zavisi ko cita optimist il pesimist, pobijedi 2 utrke, ko zna sta bi bilo da ga Zare i Alex nisu istresli i ovaj sere ne valja motor. Dobro nije jedini koji to kaze, prica cijeli forum :mrgreen: Koji to motor ove godine ima vise osvojenih utrka volio bi znati 👈
 
  • Like
Reactions: Nero and zagrepcan
Nešto se povlači priča da bi Lorenzo mogao na Apriliu, sam je čak na svom instagram profilu napisao da je moguć povratak u motogp klasu... osobno ne vidim smisao tome al dobro, pitanje je jel to ima istine.
 
tipujem na bezzechia! neka je svježe krvi!
iako od moto 2 klase nekako mi najjači djeluju bastianini i martin. ali oni već imaju djeve. zaručeni.
 

Nije fer ovakvo favoriziranje Dovi-ja po godinama starosti..
Iannone-a vec trpaju u penziju sa 35 god. a Dovi ce imati 36 god. kad se vrati..
 
Bezzechi na apriliju je propast vozaca nazalost. Isto bi bilo ko sam lows 2017. Il koje. Njima treba neko za razvijanje motora kak ima ktm pedrosu. Dovija su trebali uzet al jbg nema se para
 
Tak i ja nekak gledam, u smislu da nije to baš neki uspjeh jer te uvijek prati taj gotovo sigurni fail ali opet nema mjesta za sve u jakim timovima. Naravno da postoji nada da će se dogoditi čudo međutim to mi je na razini dolaska na mjesto trenera u Hajduku. :mrgreen:
Dovi je prilično introvertan lik i nakon toliko pritisaka brijem da je stvarno želio preskočiti slijedeću sezonu, zato je nabio cijenu pa ako žele platiti onda će pregrmiti loše odnose a sezona kakva ispadne. Uvjeren sam da su i u Ducatiju to znali i zaključili da bi im bilo koje drugo rješenje bilo bolje. Zato mislim da je to win win situacija za obje strane. Što se tiče Aprilije, Dovi je Talijan i jako dobro poznaje svoje sunarodnjake pa se ne želi blamirati u Apriliji ako Piaggio ne otvori vreću. Što za njega, što za motor. S tim da čak mislim da je ovo drugo bitnije.
 
  • Like
Reactions: bolcic and Shepa
E stvar se zakomplicirala, izgleda da je Markežu upitna i sezona 2021. Najmanje još jedna operacija, vjerovatno će mu transplantirati dio koštanog tkiva. Spominje se Dovi kao joker.