NINJA - generalni topic

Ali ova pozicija ono wtfff????

Kao špecijal fjučr je kao podigli smo vizir da zastitimo vozaca :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
u klapasakiju se izgleda drze poslovice konja koji pobjedjuje ne mjenjaj..malo sam razocaran..konja isto osim onih farova ostalo nemozes vidit razliku..nema varnica nema leptirica u stomaku nema groznice subotnje veceri..ima marketinga i prodavanja muda pod bubrege..ono kao visi vizir..jako mudo..hladnjak ulja..jes ti tehnologija pa moj zzr iz 2002 ima isti kur..nemogu stavit jebena opletena crijeva u seriji..al i bolje j e ovako..kupis polovnog iz 2011 i ganjas se po cesti , a prijasnji vlasnik je vec stavio crijeva od kocnica nova, slovenacku suplju cijev i jos dzidza midza i opet imas stroj koji je laksi 10 kila od ovog novog a idu isto..i onda kao prodaja u kurcu..nije cudo
 
  • Like
Reactions: triumf and pikacu79
evo da podjelim patnje, patnje mladog Zek@na. imam sigurnu kupnju za akrapa, sve dogovoreno. zovem lika da di je, javlja da je prodan. dobro. nadem ja sc project, odlicno stanje, sve bajno. on ima fi52, a ja imam bodis fi60. nemozes nac nesto normalno da je ocuvano i da se moze upisat pa to je cudo

btw, nije mi losa ova nova ninja. dobro izgleda. malo sam se nadao da ce i zadnji kraj mrvicu promjenit kad je vec prednji skroz drukciji ali ok
 
u klapasakiju se izgleda drze poslovice konja koji pobjedjuje ne mjenjaj..malo sam razocaran..konja isto osim onih farova ostalo nemozes vidit razliku..nema varnica nema leptirica u stomaku nema groznice subotnje veceri..ima marketinga i prodavanja muda pod bubrege..ono kao visi vizir..jako mudo..hladnjak ulja..jes ti tehnologija pa moj zzr iz 2002 ima isti kur..nemogu stavit jebena opletena crijeva u seriji..al i bolje j e ovako..kupis polovnog iz 2011 i ganjas se po cesti , a prijasnji vlasnik je vec stavio crijeva od kocnica nova, slovenacku suplju cijev i jos dzidza midza i opet imas stroj koji je laksi 10 kila od ovog novog a idu isto..i onda kao prodaja u kurcu..nije cudo
oš kupit..polovnog..
 
😍

FB_IMG_1606419473885.jpg
 
  • Like
Reactions: karadolo46
Odavno je bilo i vrijeme za novi ZX-10r, ovaj zadnji izgleda kao da je netko na Ninju 300 stavio kotače i vilicu od nečeg ozbiljnog, a instrumente skinuo sa RC 51:mrgreen:
 
evo da podjelim patnje, patnje mladog Zek@na. imam sigurnu kupnju za akrapa, sve dogovoreno. zovem lika da di je, javlja da je prodan. dobro. nadem ja sc project, odlicno stanje, sve bajno. on ima fi52, a ja imam bodis fi60. nemozes nac nesto normalno da je ocuvano i da se moze upisat pa to je cudo
pa mozes napraviti redukciji sa fi60 na fi 52,samo malo kreativnosti treba.😀👍
 
oš kupit..polovnog..
ja sam prvi kapario tvoga zelenka,ali kada budes prodavao,neka bude bratska cijena.😁

e da i ono najvaznije,kako god znas i umijes,nemoj da na satu pise vise od 30tkm.🤣

pa kada bude na prodaju,javi se.:mrgreen:
 
pa mozes napraviti redukciji sa fi60 na fi 52,samo malo kreativnosti treba.😀👍

ma link pipe mi je od jednog komada i ide mi do tocno do slip on-a. neznam dali je dobro za motor da je prijelaz sa 60 na 52. to mi je prvo palo na pamet da se napravi