MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Na vidiku i četvrta operacija,najvjerovatnije pravac Amerika!
nakon ove treće i ponovne komplikacije nek ga pogledaju i ameri … u svakom slučaju dugo mu sve to traje, vidjet ćemo kakav će na kraju bit u glavi...sad ima nekog Carlosa (psihologa) s kojim živi skupa... o_O
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Uz sva ova sranja, bit će na kraju vjerojatno izjednačen s ostatkom grida običnim smrtnicima.
 
Znači...gotovo.

A dobro jbg imao je junački zalet i ja mislim da je najbolji šole svih vremena, naslove šta je ubro pokupio je na teški juriš, nonšalantno i preko kurca, više manje se sprdao sa drugima. Hvala mu na svemu, nikad više niko ko on, al doslovno jer će ionako ukinut ove sportove za 10 godina max.

Najestetičniji ikad! A i najbolji svih vremena, kao što sam jednom napisao ovdje već pomalo davne 2013. godine. 🤡

423.gif
 
  • Like
Reactions: e39
Sreća se svima okrene, ali na kraju se sve nakako vrati ...osim Simoncelliu i ostalim koji tu šansu više nisu dobili :(

Rins je popušio vjerojatno titulu da nije bio poškodovan zglob na početku sezone, Calu su napravili rupu u podlaktici da mu lakše curi gnjoj i ipak nekako vozi, ...ajmo malo u povjest...Vale je izgubio titulu od Lorenza kad je pao i slomio nogu , Lorenzo je dva dana nakon loma ključne kosti vozio Assen, Sheen je imao 54 šarafa u nozi i peglao konkurenciju jbg… svima je bilo nešto u karijeri, nekima po nekoliko puta...

oporavit će se ;)