Honda Hornet 600 2006. godina - Iskustva

U onaj tvoj 2006 je bio top :)

Bas je bio dobar

nije bio loš da :mrgreen:

GI0_2858.JPG


O_002.jpg
O_001.jpg


PB112652.JPG
PB112625.JPG
 
Moj prvi motor i kako se čini još dugo će tako ostati. Jedini motor koji sam vozio prije njega je bio Fazer 600 S2 (bez prednje plastike) i nije mi sjeo. Našao sam u Rijeci jednog narančastog Horneta i gotovo se zacopao u njega. Sad ga vozim već 2,5 godina, prešao s njim malo više od 20 000 km (kupljen s 41k km), odradio put od Pule do Dubrovnika i nazad u tjedan dana. Nikad ništa, ni jedan problem s njim. Samo treba raditi redovni servis, mazit ga i pazit. Tu i tamo ga ispuhati na nekoj dionici na 10k okretaja čisto iz užitka.
 
  • Like
Reactions: AntonRo and cadjo
Pozdrav, evo baš sam bio u razgledavanju par motora i drugi tjedan idem u drugu rundu. Nekako je ponuda izrazito mala modela 2006., pa sam odlučio općenito Horneta pogledat.

Našao sam izazito očuvan Hornet 600 iz 1999. koji je zapravo i prvi iz serije ako se ne varam. Čitao sam da su im kočnice dosta lošije u usporedi sa 2006. modelom. Da li je stvarno tako velika razlika? Ima li tko iskustva sa prvim modelima Horneta?

Uglavnom čovjek zna čitavu povijest motora, te je treći vlasnik. Hondica ima 51k km trenutno.
 
Pozdrav,

Znam da je izrazito važno znati povijest servisiranja, te stanje motora, ali što je s kilometrima? Koliko je realno očekivati da Hornet ima iz 2006.? Ja računam nekih 3000 - 5000km po sezoni da je realna brojka.

Hvala unaprijed na odgovorima, te ako je bila slična tema, molim vas nemojte zamjerit.

Pozdrav,

Dobar kolega je s bratom imao Hornet 600 '05, prodao ga je '15 sa oko 50,000 km.
Vrlo zadovoljni. ;)
 
Pozdrav, evo baš sam bio u razgledavanju par motora i drugi tjedan idem u drugu rundu. Nekako je ponuda izrazito mala modela 2006., pa sam odlučio općenito Horneta pogledat.

Našao sam izazito očuvan Hornet 600 iz 1999. koji je zapravo i prvi iz serije ako se ne varam. Čitao sam da su im kočnice dosta lošije u usporedi sa 2006. modelom. Da li je stvarno tako velika razlika? Ima li tko iskustva sa prvim modelima Horneta?

Uglavnom čovjek zna čitavu povijest motora, te je treći vlasnik. Hondica ima 51k km trenutno.
Frend mi je vozija taj model iz prve serije,nije se nikad žalija ne kočnice.Kakve su u usporedbi sa novijim ne znam ali znam da bi Horneta 600 gleda isključivo od 2003-2006 😎
To su najlipši dizajni malog Horneta,bar meni 😊
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Koja je shema s manjom felgom? Zar je tako veliki problem?

Ograničen si izborom guma, a iste su osjetno skuplje.

Pokušaj naći redizajnirani model s kojeg nije padano i koji nije silovan i imati ćeš motor koji će te služiti vrhunski uz redovno održavanje, i super se vozi.