Harley davidson street 750 ili Honda rebel 500

honda je dosta niska pa je visokim vozačima nebi preporučio. Za tvoju visinu je ok. Honda je osjetno uglađenija od amerikanca i bolje izrađena. Pogledaj si i kawu vulcan 650 koji je tu negdi po stilu.


Liko koji je gledao HD 750 je na kraju kupio Vulcana 650 i u Pavelica je jos kupio sic a sve radi toga jer je 190

Tebi ce Vulcan bit skroz dobar inace taj HD je made in India sta je netkome problem

Odluka je na tebi

 
Vozio sam se na Harleyu i jednostavno se zaljubio, a kao sto sam i napisao, vise mi odgovara neki lezerniji stil voznje i volio bi se voziti na duze rute kao sto sam napisao, a na ninji polozaj tijela nije bas najugodniji za to
Nikad nisam ni planirao ostati na ninji koju sam kupio in the first place, to mi je ulazni motor u svijet motociklizma
Ako si se zaljubio u Harleyu nemoj kupiti Hondu jer ćeš svaki put kada upalis liniski dvocilindraš na kruizeru kajati!
 
Ne može voziti Vulcan sa A2 kategorijom.




 
Naravno, isao bi poloziti A kategoriju bez obzira, jer nisam mogao docekati potrebne godine starosti za polaganje A i prvi motor :p, pa sam isao na sto sam mogao
 
Naravno, isao bi poloziti A kategoriju bez obzira, jer nisam mogao docekati potrebne godine starosti za polaganje A i prvi motor :p, pa sam isao na sto sam mogao
S obzirom na to, baš, baš želiš jedan od ova dva motorina ili ima još potencijalnih kandidata?
 
S obzirom na to, baš, baš želiš jedan od ova dva motorina ili ima još potencijalnih kandidata?

Ne moraju biti nuzno ta dva, ta dva su mi zapela za oko, naravno da bi ja uzeo i HD iron-a 1200 samo sto mi je on ipak malo preskup, a honda za pristojnu cijenu se potpuno nova kupi (Ako uzmes u obzir da HD750 rabljeni kosta oko 50k, a HONDA rebel 500 nova je 50k)
Ukratko, otvoren sam i za nove prijedloge samo volim da mi motor i vizualno zapne za oko (ako pogledas irona 1200, hondu rebel 500, skuzit ces kakav tip motora ciljam) :)
 
Last edited:
Taman razmišljam o tome i vidim post,Bolt je daleko najbolji chopper koji je izaša u zadnje vrime 👍👍👍👍 Jednostavno ima tu divljinu u sebi,dovoljno snage i za iskusne vozače,vozi se odlično,koći odlično.Pravi V twin i daleko ozbiljniji motor od Hondinog početničkog motora i Harley-evog poluproizvoda (pazi ljubitelj san Honde 🤣).
Možeš ga naći između 5-7500 eura sa minimalnim kilometrima (novi je košta između 65 i 75000 kn) i guštaj u pravom chopperu ako voliš taj stil 😎.
Prijatelj mi je s tim motorom napravija skoro 90 000 km i dalje je isti remen na njemu,troši od 3.5-4,5 l,troškovi održavanja su minimalni 👍

P.S.Čita san usporedni test između Bolta (xv 950) i Harley-a Iron 883.Yamaha ga je namazala u svim mirenjima,upravljivosti,udobnosti,potrošnji itd. i na kraju "novinar" zaključi da je pobjednik testa Iron 🤣🤣
 
Taman razmišljam o tome i vidim post,Bolt je daleko najbolji chopper koji je izaša u zadnje vrime 👍👍👍👍 Jednostavno ima tu divljinu u sebi,dovoljno snage i za iskusne vozače,vozi se odlično,koći odlično.Pravi V twin i daleko ozbiljniji motor od Hondinog početničkog motora i Harley-evog poluproizvoda (pazi ljubitelj san Honde 🤣).
Možeš ga naći između 5-7500 eura sa minimalnim kilometrima (novi je košta između 65 i 75000 kn) i guštaj u pravom chopperu ako voliš taj stil 😎.
Prijatelj mi je s tim motorom napravija skoro 90 000 km i dalje je isti remen na njemu,troši od 3.5-4,5 l,troškovi održavanja su minimalni 👍

P.S.Čita san usporedni test između Bolta (xv 950) i Harley-a Iron 883.Yamaha ga je namazala u svim mirenjima,upravljivosti,udobnosti,potrošnji itd. i na kraju "novinar" zaključi da je pobjednik testa Iron 🤣🤣

Nisam ni znao za njega, svakako cu ga uzet u obzir, ima li kod nasa ga za nabavit ili moram van po takav stroj?
 
Nisam ni znao za njega, svakako cu ga uzet u obzir, ima li kod nasa ga za nabavit ili moram van po takav stroj?

Naleti lipih primjeraka kod nas a i na Mobile.de.Pogledaj ima li još uvik novi....
Izbacili su dosta verzija ovog motora ali meni je daleko najlipši chopper ovi sa linka XV950 i XV950R (razlika samo u zadnjim amortizerima).
 
Vidi se da želiš Harley-a, mada najljepše chopere radi MotoGuzzi !

Da je za hondu lako naci ovakve rucke i nekog ko ti tko moze slozit, kao i druge nadogradnje, uzeo bi hondu bez razmisljanja, ovako se dvoumim

1610487336595.png
 
Znam da je to tebi sada tesko tako percipirati ali, mlad si i imas vremena za Harleya. Ja sam prvo kupio Kawu EN500, pa sada VN750. Harley je naravno u planu jednoga dana (vjerojatno ove godine). Ovi mali moderni i nisu bas "pravi" Harleyi. Vidi radije rabljenog Sportstera (ne uzimam sada u obzir kategorije i kubikazu) ili Dyna, a niti novi Softail standard nije toliko skup. Uzmi sad Hondu, a onda Harleya za koju godinu. Ionako ces za njim patiti cijelo vrijeme.
 
Znam da je to tebi sada tesko tako percipirati ali, mlad si i imas vremena za Harleya. Ja sam prvo kupio Kawu EN500, pa sada VN750. Harley je naravno u planu jednoga dana (vjerojatno ove godine). Ovi mali moderni i nisu bas "pravi" Harleyi. Vidi radije rabljenog Sportstera (ne uzimam sada u obzir kategorije i kubikazu) ili Dyna, a niti novi Softail standard nije toliko skup. Uzmi sad Hondu, a onda Harleya za koju godinu. Ionako ces za njim patiti cijelo vrijeme.
Patit za Harleyem, ili patit zbog njega, to je uvijek dvojba na kojoj su i najveći propatili... xD

Kupi Hondu, i kupuj Honde... ;)
 
  • Haha
Reactions: martinx