Novi stacionarni radari

Otok je prilično specifično mjesto, imaju semafor koji je ukupno radio jedno 8 sati, stop i onaj crveni trokut ne jebu baš pretjerano. A i jedno 30% auta nema tablicuđ
nakon ovog postavljaju kamere na Susku i Silbi :mrgreen:
 
Ovdi ponekad bude postavljena "radar" (kamera) na "tronoscu" (auto sakriju u grmlje, plavi pasat ili srebrni mercedes) a "tronozac" postave uz samo grmlje da se ne primjeti iz daleka):

Gornji Muć: GPS 43.676171, 16.494761 (najcesce gleda put juga)
Gornji Muć: GPS 43.681344, 16.494340 (najcesce gleda put sjevera)

Vec sam ih dosta put tu vidio.
 
  • Like
Reactions: floyd and go-go
U zadnjih mjesec dana sam po Zadru pa prolazim ovom cestom:
Zadar-Ulica braće Miroslava in Janka Perice
(44.102229, 15.248733)

Jel to kamera koja ce tek biti postavljena (po najavi)?
Jucer prosao i nisam ju vidio.... da nije neka Go-Pro velicine :LOL:
 
Relativno rijetko otvaram ovu temu ali prije nekih mjesec do dva, nakon zaprimljene dvije čestitke :p malo sam škicnuo i ne budi lijen, skinuo dvije aplikacije koje ste spominjali. U petak siđem s autoputa u Splitu i krenem prema Sinju, vidim gužva, krenem malo pretjecat i sjetim se toga, upalim aplikaciju u Dicmu i nakon dvije sekunde teta počne vikat "speed camera". Nadam se da sam uspio zakočiti na vrijeme, barem na razinu 250kn odmah i ništa se ne piše.:p
 
Relativno rijetko otvaram ovu temu ali prije nekih mjesec do dva, nakon zaprimljene dvije čestitke :p malo sam škicnuo i ne budi lijen, skinuo dvije aplikacije koje ste spominjali. U petak siđem s autoputa u Splitu i krenem prema Sinju, vidim gužva, krenem malo pretjecat i sjetim se toga, upalim aplikaciju u Dicmu i nakon dvije sekunde teta počne vikat "speed camera". Nadam se da sam uspio zakočiti na vrijeme, barem na razinu 250kn odmah i ništa se ne piše.:p

Koje aplikacije? Ona Sygic Speed cameras ili ?
 
RadarBoot je stvarno vrhunska, platiš jednokratno 45 kn i miran
 
U zadnjih mjesec dana sam po Zadru pa prolazim ovom cestom:
Zadar-Ulica braće Miroslava in Janka Perice
(44.102229, 15.248733)

Jel to kamera koja ce tek biti postavljena (po najavi)?
Jucer prosao i nisam ju vidio.... da nije neka Go-Pro velicine :LOL:

Tako je, to če tek biti stavljeno... pa se malo već trenira :)
 
Ja sam tad upalio i vise ne, sta dobijes za 45 kn?


Mislim da je to sve više manje i u free verziji, ali kad se plati nestanu reklame i database update je automatski. Pred malo je bio neki popust, upgrade na Pro verziju sam platio 24 kn.
 
Last edited:
Takvi programi su u dosta EU drzava zabranjeni od prosle godine :poop:
 
Last edited:
Radarbot "suptilno" spama svako par dana s navodno novim updateovima baza ali bi prije rekao da maltretiraju dok ne kupiš full verziju.

Nemaju naivci pojma s kojim škrtcima imaju posla ako misle da je to dovoljno da kupim :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero