Prvi HD topic :)

mate said:
48 je najbolje sto imaju. Da bas ne velim jedino...  :mrgreen:
Ima Softail Slim. Veći motor, jača mašina, lagano za voziti. Iako sam ja bolesnik, pa onda skuplji Slim zahtjeva neke moje osobne preinake.
48 i Slim, ta dva su moji favoriti.
 
Dali su mi 48 na probu jedan vikend.
I da budem iskren da je nisam vozio vjerovatno bi je kupio (ponesen HD marketingom i pričom koju širi)
ali probna voznja me brzo ohladila  :mrgreen:
 
shonyo said:
Leđa sumnjam da ce ti na ijednom motoru biti ovako ravna kao na slici.
A opet, motor se kupuje srcem, a tek onda glavom.

Dyna-e na žalost više ne postoje. Barem ne kao Dyna. Sada su sve Softail. Neki modeli su ostali, ali Wide Glide... Trenutno ga nema. No slijedeci tjedan je promocija novosti u San Diegu.
Pa ko zna što će predstaviti.

Ne zamaram se novostima (too much dolores), jer planiram kupiti jedno 10ak godina koristen motor.
Dyna Wide ima po defaultu dovoljno izbacenu prednju vilicu, pa joj samo ape governal treba dodati i to je to.

Neznam kakve su cijene u HR, ali ovdje kod mene 2007/2008 Dyna je oko 10000€.
 
Ninja said:
Dali su mi 48 na probu jedan vikend.
I da budem iskren da je nisam vozio vjerovatno bi je kupio (ponesen HD marketingom i pričom koju širi)
ali probna voznja me brzo ohladila  :mrgreen:

ok,daj nam reci šta te je tako oladilo,
kočnice,masa,ciklistika ?
meni nekako onaj 114 zapeo za oko  (y)
 
^^znam to nego eto zanima me šta ga je toliko razočaralo kod HDa  8)
nešta konkrentno baš ili neki sveukupni dojam  (y)
 
Ja uz GS imam 48.
Usporediti ta 2? Nemoguće.
48 je kao cigla s kotačima, ne skreće, ne koči. Snage ima ali ponovno, manje i drukčije.
Udobnost. Miljama iza GS. Funkcionalnost... smijesno. Pravi city bike i bandit za malo natezanja i grmljavine okolo.

Ali kako izgleda, kako se čuje.
Nemam vremena ić se vozit - samo ga otkrijem i 5 minuta upijam to.
A kad skočim gore i napravim đir. Jebo me pas ali sam sebi sam Captain fuckin’ America.
 
DA-IM said:
^^znam to nego eto zanima me šta ga je toliko razočaralo kod HDa  8)
nešta konkrentno baš ili neki sveukupni dojam  (y)
Možda čovjek jednostavno nije chopperaš.Nekom tko od motora traži jurnjavu, struganje koljenom u zavoju i možda stuntove su više-manje svi cruiseri spori, teški i dosadni (isto kak i za nekog tko od motora traži udobnost i laganu vožnju nisu sportski motori).
Ali s druge strane,kako kaže James,Sportster 48 i novi Fat Bob baš i nisu nekaj slično.48 je retro cruiser u stilu bobbera,a Fat Bob mi više izgleda kao power cruiser i nasljednik V-Roda.
 
Flato said:
Ja uz GS imam 48.
Usporediti ta 2? Nemoguće.
48 je kao cigla s kotačima, ne skreće, ne koči. Snage ima ali ponovno, manje i drukčije.
Udobnost. Miljama iza GS. Funkcionalnost... smijesno. Pravi city bike i bandit za malo natezanja i grmljavine okolo.

Ali kako izgleda, kako se čuje.
Nemam vremena ić se vozit - samo ga otkrijem i 5 minuta upijam to.
A kad skočim gore i napravim đir. Jebo me pas ali sam sebi sam Captain fuckin’ America.

onaj zlatni što je bio na njuški? jel prodan?
 
Sinna said:
Moraš bit mazohist da to voziš s guštom!

Kakvih gluposti se čovjek tu načita!?

Zašto bi bio mazohist da to vozi s guštom? Evo, ja vozim Harleya s neopisivim guštom! I vozit ću ga do kraja života! Niti jedan drugi tip motora MENE ne zanima! OK?
Ne razumijem potrebu nekih ljudi da pljuju/kritiziraju nešto što im se ne sviđa! Pa jbt nismo svi isti i ne tražimo od tih motora isti doživljaj vožnje!

Daj se okanite više pametovanja i prodika, budite konstruktivni i guštaje u onome što vam čini veselje!

Over and out!
 
Frend prodaje 48, pa ak je ko zainteresiran.
Može i zamjena za GS(A)-a vodenjaka :mrgreen:

https://www.njuskalo.hr/chopperi/harley-davidson-sportster-48-forty-eight-1200-cm3-oglas-27855448
 
Sada vozim HD Sportser 883 2008.Vozio BMW f800r.Motor ide ko zmaj,koči da ti oči ispadnu,vozan ko bicikl,ali...

Na HDu se osječaš ko muškarac.To je kao reklama za Schwepps,za muškarce,ne za dečke.
 
Citobus said:
Kakvih gluposti se čovjek tu načita!?

Zašto bi bio mazohist da to vozi s guštom? Evo, ja vozim Harleya s neopisivim guštom! I vozit ću ga do kraja života! Niti jedan drugi tip motora MENE ne zanima! OK?
Ne razumijem potrebu nekih ljudi da pljuju/kritiziraju nešto što im se ne sviđa! Pa jbt nismo svi isti i ne tražimo od tih motora isti doživljaj vožnje!

Daj se okanite više pametovanja i prodika, budite konstruktivni i guštaje u onome što vam čini veselje!

Over and out!

Ma pusti ti ove “trosjed komentatore” sto na HD niti sjeli nisu....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo Hd meeting na Jarunu.
Neko cover bend odlicno ac/dc skida...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
:unsure: HD zatvara prodavaonice u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji, servisi bi tribali radit još dvi god.