Novi SPEED TRIPLE 1200 RS

Sicam se kad je izasao ovaj i kad su svi gratski strucnjaci mahom govorili kako je to
gomila engleskog smeca i kako ce se ugasiti za dvi godine

1611762082743.png


Kao i obicno bili su u krivu a Trinjuf i danas jase i radi motore koji imaju karizmu i karakter
 
Top, samo neznam zasto na svima ti farovi izgledaju kao da ih je netko uzeo sa ebaya i navidao na neku preradu...od naprijed su dobri al bocno uzas
 
  • Like
Reactions: pamzor
Ma top
 

Attachments

  • 2021-triumph-speed-triple-1200-rs-specs-india.jpg
    2021-triumph-speed-triple-1200-rs-specs-india.jpg
    97.6 KB · Views: 74
Evo još par rugoba😎
 

Attachments

  • 7_SHOP_Materya.jpg
    7_SHOP_Materya.jpg
    187.5 KB · Views: 64
  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    37.7 KB · Views: 55
Sicam se kad je izasao ovaj i kad su svi gratski strucnjaci mahom govorili kako je to
gomila engleskog smeca i kako ce se ugasiti za dvi godine

Moja opaska je bila u smislu da kad kupiš puno skuplji model, želiš da izgleda drugačije i prepoznatljivije od jeftinijeg modela. Ne sviđa mi se trend u kojem proizvođači guraju uniformni izgled kroz cijelu liniju, kao što npr. Kawasaki radi s raznim 'Ninja' modelima, gdje praktički teško možeš razlikovat po izgledu budget model (400) i novu 6icu npr. Speed je uvijek prije imao vlastiti izgled, sad mi izgleda na prvi pogled kao Street s većim agregatom...
 
  • Like
Reactions: rkrosl1
Moja opaska je bila u smislu da kad kupiš puno skuplji model, želiš da izgleda drugačije i prepoznatljivije od jeftinijeg modela. Ne sviđa mi se trend u kojem proizvođači guraju uniformni izgled kroz cijelu liniju, kao što npr. Kawasaki radi s raznim 'Ninja' modelima, gdje praktički teško možeš razlikovat po izgledu budget model (400) i novu 6icu npr. Speed je uvijek prije imao vlastiti izgled, sad mi izgleda na prvi pogled kao Street s većim agregatom...


Tu se slazem

Svatko gura neki svoj prepoznatljivi stil pa na kraju izgled motora cijelog brenda postaje generican

Iskreno drago mi je sta oni idu nekim svojim putem i drugaciji su od drugih ali ipak su podlozni gore spomenutom trendu